cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 01 Ağustos , 2011, 11:18:32
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:06:13
ALLAHA E.OL CENNET KOKULU MELEK KIZIM
bende buna bayıldım hep hayalimdi kızım olması
inşallah 2.ye nasip eder rabbim
amınnn banada ınsallah 2.de nasip olur  :amin: :k06:
inşallah sibelim,paşalarda çok datlu oluyo

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:33:58
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 01 Ağustos , 2011, 11:18:32
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:06:13
ALLAHA E.OL CENNET KOKULU MELEK KIZIM
bende buna bayıldım hep hayalimdi kızım olması
inşallah 2.ye nasip eder rabbim
amınnn banada ınsallah 2.de nasip olur  :amin: :k06:
inşallah sibelim,paşalarda çok datlu oluyo
cok dogru canım senın oglun edanın yıgenımı gordukçe delı oluyorum  :cildir: :opucuk:  çok tatlılar masallah  :nazar: işte kızlarıda suslemek puslemek guzel oluyor artık bende oglumu suslerım  :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

selm kızlar bana da 2.ye paşa doğurmak nasip olur inş.  :k06: :k06:
ayşegül teyzesi sen yakınsın ben kızımı sana getiririm sen tokalarla süslersin kızımı bir güzel... sibelim sana da uzaktan sevmek düşer fotolarını koyunca  :k06: :k06: ne var giydirin çıkarın paşaları oh ne güzel bizim cadının saçıyla uğraşana kadar  :suclu: :suclu: babamız sinir olur çatlar artık çıkamıyorsunuz diye  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

getir getir süsleriz ohhhhhhh mis gibi
bide kel olursa bandana takarız
oy yesinler cicilerini teyzesi :opucuk:
bizde büyünce uğraşırız sibelim ütülerini yaparız,odalarını toplarız Allaaaaaaah bak sen curcunaya :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:56:24
bizde büyünce uğraşırız sibelim ütülerini yaparız,odalarını toplarız Allaaaaaaah bak sen curcunaya :muzz:

:ehi: :ehi: :ehi: curcuna ha sevdim ben bunu  :toothy10: :toothy10: Allah kolaylık versin  :k06:
evet canım ya yazarken ya kel olursa dedim kendime  :k06: :k06: offff ya ben kendi saçımı bile öremezken kızı nasıl süsleyeceğim ... bende kuaföre götürürüm biraz büyüsün, size gelemediğimde tabi  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

oy ipek gibi olur onun saçları
bide ilk saçlar kıvır kıvr olur ya ne güzel
ama hemşom kelde çok süper oluyo,öpüp duruyorum kelini ohhhh missssssss

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 12:19:07
oy ipek gibi olur onun saçları
bide ilk saçlar kıvır kıvr olur ya ne güzel
ama hemşom kelde çok süper oluyo,öpüp duruyorum kelini ohhhh missssssss
Allah seni çok tatlısınız siz ya ana oğul  :k06: :nazar: yüzünden öpsen tahriş olur bu sıcakta valla en güzeli benim yerime de öp misss gibi koklayarak  :opucuk: :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 11:46:05
ayşegül teyzesi sen yakınsın ben kızımı sana getiririm sen tokalarla süslersin kızımı bir güzel... sibelim sana da uzaktan sevmek düşer fotolarını koyunca  :k06: :k06: ne var giydirin çıkarın paşaları oh ne güzel bizim cadının saçıyla uğraşana kadar  :suclu: :suclu: babamız sinir olur çatlar artık çıkamıyorsunuz diye  :ehi: :ehi:
keske canım yakın olsak yıgenıme tokalar bandalar elbıseler alırdım saclarını tarar orukler yapardım artık benım yerıme annesı ve aysegul yapsın  :k06: mınık prensesıme ıyı bakın belkı gelınım olur ona gore haa   :ehi: :ehi:
canım erkekler için hep aynı seyler var artık bende saclarını jolelerım tabı sacı olursa  :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:56:24

kucukkenden alıstıralım odasını toplamaya duzenlı olmaya yoksa bas edemeyız  :k06:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 02 Ağustos , 2011, 04:33:28
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ağustos , 2011, 11:46:05
keske canım yakın olsak yıgenıme tokalar bandalar elbıseler alırdım saclarını tarar orukler yapardım artık benım yerıme annesı ve aysegul yapsın  :k06: mınık prensesıme ıyı bakın belkı gelınım olur ona gore haa   :ehi: :ehi:
canım erkekler için hep aynı seyler var artık bende saclarını jolelerım tabı sacı olursa  :k06:

bak kaçırdık kızım sibel teyzenin tokalarını, neyse üzülme aslan gibi oğlunu alırız belki bizde :k06: :k06: jöleli jöleli saçlı,yakışıklı mı yakışıklı oğlunu kapıveririz.... tabi birde alperen paşamız var onunla birlikte büyüyeceksiniz belki o yakışıklıyı alırız  :ehi: :ehi: ama bak kızım hep alırız diyorum, hiç kızımı veririm demiyorum eeee devir değişiyor oğlu olan analar baksın dursun oğullarının arkasından  :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

alperenin başı bağlı canııııım
ben aybükenin kızı asyayı alacam
hem ne öyle alırız filan
kız anası karışmaz öyle herşeye hııııh :ehi:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 16:13:31
hem ne öyle alırız filan
oooo bu sözlerini okuduktan sonra aybüke sana kızı nı verir mi sanıyorsun  :k06: :k06:
kız anası karışmazmış  :ehi: :ehi:
Sen yarın vereyim oğlumu desende almayız artık hıhhhhh :toothy10:

Balböceği

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 02 Ağustos , 2011, 16:13:31
hem ne öyle alırız filan
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Aysegul ne alemsin yaaa gulmekten yikildim  :ehi: :ehi: :ehi: