cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 09:04:52
değil mi ya teyzesi dürtse sürekli anniş ben burdayım dese ya yeri rahat, geniş mi ne :k06: :k06:  bana dokunmayın ne yaparsanız yapın diyor sanırım :binkybaby: :binkybaby:
YOK YOK ANNESİ.SİMDİDEN RAHATSIZ ETMEK İSTEMİYORDUR ANNESİNİ.Bİ BASLAYACAK TAM BASLAYACAK BENİM TEYZEM.GÜP GÜP VURACAK SANA.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 09:07:18
değil mi ya teyzesi dürtse sürekli anniş ben burdayım dese ya yeri rahat, geniş mi ne :k06: :k06:  bana dokunmayın ne yaparsanız yapın diyor sanırım :binkybaby: :binkybaby:
YOK YOK ANNESİ.SİMDİDEN RAHATSIZ ETMEK İSTEMİYORDUR ANNESİNİ.Bİ BASLAYACAK TAM BASLAYACAK BENİM TEYZEM.GÜP GÜP VURACAK SANA.
inşaallah :amin: :amin: vursun vursun bende ona dışardan eşlik ederim  karşılıklı vuruşuruz miniğimle  :ehi: 20li hftalara hayırlısıyla bir gelsek  :love9: :love9:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 09:13:04
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 20 Temmuz , 2011, 09:07:18
inşaallah :amin: :amin: vursun vursun bende ona dışardan eşlik ederim  karşılıklı vuruşuruz miniğimle  :ehi: 20li hftalara hayırlısıyla bir gelsek  :love9: :love9:
ooo :suclu: :suclu: çok var ya :ehi: :ehi: :ehi: insallah o günlerde gelecek

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

28 Temmuz , 2011, 13:50:55 #123 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2011, 15:28:24 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :opucuk: canım nasılsınız uzun zamandır girmiyosunuz

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

oyyy demekki sen prensesmişsin benim içime doğmuştu canım benimmm  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:

Balböceği

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Temmuz , 2011, 16:13:16
Oglan diyorum ama icimde suphem var  :k06:

Hayirlisi bakalimm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hamileyken gecmez gunlerrki doktora gidesin  :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

gercektende suphemde hakli ciktim sana hep kizin olacak demek geliyordu icimdennn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 30 Temmuz , 2011, 15:31:47
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Temmuz , 2011, 16:13:16
Oglan diyorum ama icimde suphem var  :k06:

Hayirlisi bakalimm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

Hamileyken gecmez gunlerrki doktora gidesin  :k06:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

gercektende suphemde hakli ciktim sana hep kizin olacak demek geliyordu icimdennn  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:k06: :k06: evet canım ya şüphende haklı çıktın kızmış benim meleğim...
inşaallah son anda süpriz olmaz  :k06: bende hep kız hissediyordum kalçam kemiklerim genişledi yana basıyorum artık  :ehi: :ehi:
hayırlısı olsun sağlıklı olduğunu gördüm ya nasıl mutluyum 1 ay aradan sonra gördüm bebeğimi :love9:
iyi geceler canım  :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 30 Temmuz , 2011, 15:27:54
oyyy demekki sen prensesmişsin benim içime doğmuştu canım benimmm  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar:
evet teyzesi hislerinde yanılmadın benimde prensesim geliyor  :muzz:

Balböceği

Masallah prensesimize  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kiz veya erkek Rabbim ikisininde yoklugunu vermesin  :amin:

Kurban olmusam onu yaradana  :love9:

xxcansuxx

cennet kokulum, can parem uzun zamn oldu sana yazmayalı ama hep senle konuştum hasret bırakmadım sana anneciğini  :k06: 29 temmuz günü 15+5 günlükken senin kız olduğunu öğrendik tabi %80 ihtimalle... nasılda hareketliydin minik kızım benim seni büyümüşde görünce çok heyecanlandım dr teyzen uzun uzun baktı ölçümlerini aldı çok sağlıklı gidiyor bebeğim gelişimin :nazar: aynı pozisyonda uzun süre kalamayıp kıpır kıpr olduğun için dr teyzen sana yaramaz dedi :k06: :k06: beni güldürdün o an kucağımda oluvermeni o minnak ellerini öpmeyi nasıl istedim  :love9: benim kızım sevimli yaramazlardan  olacak değil mi tatlı cadım :k06: :k06: babişkon bu sefer seni göremedi sıra bize gelene kadar işe gitmesi gerekiyordu telde öğrendi kız olacağını çok sevindi kız babası dedikçe hoşuna gidiyor gitmez mi senin gibi yaramazın babası olacak  :k06: :k06: fotonu gösterip duruyorum parmak emdiğin foton yok mu ona bakmaktan kendimi alamıyorum yakında baban adımı deliye çıkaracak korkarım  :ehi: :ehi: hep senden ötürü :k06: şimdiden sevginle aklımı başımdan aldın meleğim  :love7: :love7: Allah a emanetsin meleğim  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 31 Temmuz , 2011, 14:25:45
Masallah prensesimize  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: kiz veya erkek Rabbim ikisininde yoklugunu vermesin  :amin:

Kurban olmusam onu yaradana  :love9:

aminnn canım öyle bir zamnlar onun hayalini kuruyorduk şimdi kız erkek heyecanını yaşıyoruz hepsi evlat hepsi isteniyor  :binkybaby: şükürler olsun bu günleri de yaşatana  :amin:

xxcansuxx

minik kuzum bugün mübarek ramazan ayının ilk günü gece sahur yaptık bir güzel seni doyurdum sanki oruç tutacak gibi... rabbim tüm güzelliği ile bu günleri değerlendirmeyi nasip etsin  :amin: çok istiyordum oruç tutmayı babişkona ne var niyetleneyim bir deneyim demeye kalmadı kızdı annene. söz senle tutarım diyor derdine ne diyor babişon... seni çok düşünüyor yerin rahat olsun diye çok yeme az az ye sık ye deyip duruyor artık  :k06: :k06: sana baskı yapmasından korkuyormuş yediklerimin  :ehi: babişkona Allah sabır versin kuzum dua edelim diyarbakır sıcağında uzun çalışma saatlerinde ilk günün nasıl geçtiğini anlamasın oruçlu  :amin: :amin: canparesi ramazanın ilk günü 16+1 sin aslında tam 17+0 haftalıksın dr.a göre...  büyü yavrum zaten hiçbir pantalonum olmuyor bel çevrem genişlemiş geçen gün babişkon yeni ciciler aldı anneciğine hamiş kıyafetlerini giymek senin sayende bana da nasip olacak anneciğim şükürler olsun seni verene :amin: bol bol kuran okuyacağız bu ay canım seninle orucun ne olduğunu öğrenemesen de kuran sesine alışık olacaksın inşaallah... ALLAHA E.OL CENNET KOKULU MELEK KIZIM  :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: :opucuk: canım benim ne güzel yazmışsın evet kuranın sesini öğrenmeleri lazım  :crybaby2: tüylerim tikenn tiken oldu bu lafına canım benim rabbim hep gönlüne göre versin
eee bu arada isim ne düşünüyosunuz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ALLAHA E.OL CENNET KOKULU MELEK KIZIM
bende buna bayıldım hep hayalimdi kızım olması
inşallah 2.ye nasip eder rabbim

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 01 Ağustos , 2011, 11:06:13
ALLAHA E.OL CENNET KOKULU MELEK KIZIM
bende buna bayıldım hep hayalimdi kızım olması
inşallah 2.ye nasip eder rabbim