cennet kokulumuz...hayatımıza daha şimdiden mis kokunu yaydın...

Başlatan xxcansuxx, 10 Mayıs , 2011, 22:15:55

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: MİNİK KELEBEĞE MASALLAHHH HER DAİM İNŞALLAH SAGLIKLI OLUR CİNSİYETE GELİNCE BENCE KIZ İÇİME DOĞUYOR  :occasion5: :occasion5: :occasion5:  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Temmuz , 2011, 08:25:33
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: MİNİK KELEBEĞE MASALLAHHH HER DAİM İNŞALLAH SAGLIKLI OLUR CİNSİYETE GELİNCE BENCE KIZ İÇİME DOĞUYOR  :occasion5: :occasion5: :occasion5:  :nazar: :nazar: :opucuk: :opucuk:
AMİNNN CANIM... BANA DA KIZ GİBİ GELİYOR HİÇ MERAK ETMİYORUM SANKİ BANA DAHA ÖNCE KIZIN OLACAK DEMİŞLER KADAR RAHATIM... HATTA HEP KIZ KIYAFETİ FALAN BAKIYORUM EŞİM BELLİ OLSUN ÖYLE DEYİP FRENLİYOR BENİ... BAKALIM HİSLERİM DOĞRU MU ÇIKACAK  :k06: :k06: :opucuk:

xxcansuxx

kuzucuğum bugün 13+5 haftalıksın... günler geçtikçe  sana daha çok sarılıyorum annelik duygusu iyiden iyiye içime işliyor... babaannen ve dedenle tanıştın dün... onlar geldi ziyaretimize ama biz onların yanında utana utana yemek yedik değil mi hiç doymuyoruz, deden gülüp duruyor  :k06: :k06: verdiğimiz kiloları tamamen geri aldık, sonumuzu düşünemiyorum :k06: :k06: 2 hafta sonra kontrolümüz var seni çok özledim büyüdüğünü gözlerimle görmeyi, dr.un gayet sağlıklı demesini 4 gözle bekliyorum :love9: :love9: canımın canı rabbim seni korusun A.E.OL  :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 15 Temmuz , 2011, 21:21:33
küçük meleğimiz sağlıkla gel teyzesinin bitanesi :love9:
tşk ederiz teyzemiz  :opucuk:  aminnn inş...  döndünüz memleketten sanırım. alperenimiz tanıştı demek ailelerin diğer fertleriyle maşaallah :nazar: :nazar: senin bebişin 9 aylık abi olduğundan inşaallah benim bebişim doğacak  :amin: :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım geldik 5 gün oluyor
kuzum herkesin gözdesi oldu ailenin en küçüğü sadece emzirmek için alıyordum kucaktan kucağa gezdi,
teyzeler kavga ediyordu sen çok aldın ben az aldım kucağıma diye
ayrılmakta çok zor oldu
sen ne zaman gidiyorsun
maşallah 6 aymı kaldı doğuma zaman nasılda akıyor

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Temmuz , 2011, 12:10:04
evet canım geldik 5 gün oluyor
kuzum herkesin gözdesi oldu ailenin en küçüğü sadece emzirmek için alıyordum kucaktan kucağa gezdi,
teyzeler kavga ediyordu sen çok aldın ben az aldım kucağıma diye
ayrılmakta çok zor oldu
sen ne zaman gidiyorsun
maşallah 6 aymı kaldı doğuma zaman nasılda akıyor
ne güzel maşaallah alperene, sevilmez mi bu paşa tam ısırmalık  :nazar: :nazar: :hungry: :hungry:
benim bulantılar çok olunca gidemedik cnım işte ramazan bayramına gidelim oradanda tatile gideriz diye düşünüyoruz inşaallah... çok bunaldık aslında zaman bir geçse... 6 ayımız kaldı şükür sıkıntılı dönemler bitti sayılır...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

sizinkide iyi olur canım hem bayramda herkesi görürsünüz hem göbüş büyümüş olur,merak edenler görür seni öyle
bizde tekrara kurban bayramına gidelim diyoruz hayırlısı inşallah

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 18 Temmuz , 2011, 12:28:12
sizinkide iyi olur canım hem bayramda herkesi görürsünüz hem göbüş büyümüş olur,merak edenler görür seni öyle
bizde tekrara kurban bayramına gidelim diyoruz hayırlısı inşallah
ohhhh iyisiniz biz bir daha gidemeyiz artık onlar gelsin doğuma  :k06: :k06:
evet canım ya göbüş çıkar  :occasion5: annem gözüyle görünce duygusallaşır  :y25: :y25:

aydinays

Maşallah cansu 15. haftanız bitmiş bile. Ay dün gibi aklımda hiteroskopi yaptırdığın gün. Ve meleğinin kendiliğinden geldiği gün. Maşallah size canım benim. Cinsiyetiniz belli oldu mu??? Evinizi bir prens mi prenses mi şenlendirecek?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 18 Temmuz , 2011, 16:38:05
Maşallah cansu 15. haftanız bitmiş bile. Ay dün gibi aklımda hiteroskopi yaptırdığın gün. Ve meleğinin kendiliğinden geldiği gün. Maşallah size canım benim. Cinsiyetiniz belli oldu mu??? Evinizi bir prens mi prenses mi şenlendirecek?
sağolasın arkadaşım değil mi ya dün gibiydi bende düşündükçe bu mucizeden başka birşey değil diyorum... hasret sona erdiği gün nasıl mutlu olmuştuk çok şükür  :amin: yok canım kontrolüme 2 hafta var bakalım az kaldı... eşim heyecanla bekliyor  :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Temmuz , 2011, 19:05:44
Alıntı yapılan: aydinays - 18 Temmuz , 2011, 16:38:05
sağolasın arkadaşım değil mi ya dün gibiydi bende düşündükçe bu mucizeden başka birşey değil diyorum... hasret sona erdiği gün nasıl mutlu olmuştuk çok şükür  :amin: yok canım kontrolüme 2 hafta var bakalım az kaldı... eşim heyecanla bekliyor  :love9: :love9:

Allah hayırlı evlat etsin canım. Kız erkek fark etmez. İkiside gerekli.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

can kuşum nasılsın içerde keyfin yerinde mi  :dontknow: ilk kez böyle uzun zamn oldu seni görmeyeli , o bulantıların bile bir faydası varmış seni sık sık görüyordum... seni çok özledim bebişim... sabah babişkona minicik bir zeytin çekirdeği gösterdim haftalar önce bebeğimiz bu kadardı diye güldü ya şimdi dedi  :k06: elimle seni ölçtüm kontrolde 10 cm olur geçer bile dedim o kadar da değil dedi :laughing7: merakla seni göreceğimiz günü bekliyoruz  :love9: kuzucuğum, ciğer parem 14+3 oldun kanımla canımla sana iyi bakmaya çalışıyorum sende güzel güzel keyfine bak... canın bir şey isterse dürtmen yeterli  :k06: :k06: Allah a emanet ol annesinin gülü  :amin: :nazar:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Temmuz , 2011, 08:56:25
can kuşum nasılsın içerde keyfin yerinde mi  :dontknow: ilk kez böyle uzun zamn oldu seni görmeyeli , o bulantıların bile bir faydası varmış seni sık sık görüyordum... seni çok özledim bebişim... sabah babişkona minicik bir zeytin çekirdeği gösterdim haftalar önce bebeğimiz bu kadardı diye güldü ya şimdi dedi  :k06: elimle seni ölçtüm kontrolde 10 cm olur geçer bile dedim o kadar da değil dedi :laughing7: merakla seni göreceğimiz günü bekliyoruz  :love9: kuzucuğum, ciğer parem 14+3 oldun kanımla canımla sana iyi bakmaya çalışıyorum sende güzel güzel keyfine bak... canın bir şey isterse dürtmen yeterli  :k06: :k06: Allah a emanet ol annesinin gülü  :amin: :nazar:
TEYZECİM ARADA Bİ DÜRTÜVER ANNENİ. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

xxcansuxx

değil mi ya teyzesi dürtse sürekli anniş ben burdayım dese ya yeri rahat, geniş mi ne :k06: :k06:  bana dokunmayın ne yaparsanız yapın diyor sanırım :binkybaby: :binkybaby: