ALLAH'A binlerce şükürler olsun xxcansuxx arkadasımızda hamileeeeeeeee........

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 10 Mayıs , 2011, 16:09:31

« önceki - sonraki »

Balböceği

Valla cok sevindim cansucum bu ayda  uzun

zamandir bebek hasreti cekenlerden guzel haberler aldik  :hieyt: :hieyt:

Darisi diger arkadaslara insallah  :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Mayıs , 2011, 20:20:06
Valla cok sevindim cansucum bu ayda  uzun

zamandir bebek hasreti cekenlerden guzel haberler aldik  :hieyt: :hieyt:

Darisi diger arkadaslara insallah  :amin:

evet canım ya epeydir bekleyenler tek tek döküldü hep diyorum nil,ayşen,canan birde ersu arkadaşımızda uzun süredir burada onlarında hasreti bitsin inşaallah hayırlısıyla tez zamanda  :amin: :amin:

flowers

aaaaaaaaaaaaaa İnanmıyoRum Canan'cımmm Çok ama Çok Çok Çok Sevindimmmmmmmm aLLahımmmmmmm Çok dua etmiştim senınle aynı gün yazıLmıştık 8 mayıS die..progesteron Konumada yazmıŞtım haTTa Şükürler oLsun meleğin geLdi Rabbim sağLıkLa kucağına aLmayı naSip etSin. :amin: :amin: :nazar:.diliorum Sende Çok güzeL bir hamileliK geçirirSin  :amin: :amin: :amin: :amin:aLLahımmm Sen ne büykSün yaaaaa  :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 11 Mayıs , 2011, 22:37:20
aaaaaaaaaaaaaa İnanmıyoRum Canan'cımmm Çok ama Çok Çok Çok Sevindimmmmmmmm aLLahımmmmmmm Çok dua etmiştim senınle aynı gün yazıLmıştık 8 mayıS die..progesteron Konumada yazmıŞtım haTTa Şükürler oLsun meleğin geLdi Rabbim sağLıkLa kucağına aLmayı naSip etSin. :amin: :amin: :nazar:.diliorum Sende Çok güzeL bir hamileliK geçirirSin  :amin: :amin: :amin: :amin:aLLahımmm Sen ne büykSün yaaaaa  :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM SENİNDE PAYLAŞACAĞIZ HABERİNİ   :amin: :amin: ÜZÜLME STRES YAPMA ÇALIŞMAYA DEVAM... İLKAYIN YÖNTEMİ İŞE YARADI YORGUN YORGUN ÇALIŞTIK OLDU HERGÜN

flowers

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 11 Mayıs , 2011, 22:55:24
Alıntı yapılan: ஐஐFLowerSஐஐ - 11 Mayıs , 2011, 22:37:20

ALLAH RAZI OLSUN ARKADAŞIM SENİNDE PAYLAŞACAĞIZ HABERİNİ   :amin: :amin: ÜZÜLME STRES YAPMA ÇALIŞMAYA DEVAM... İLKAYIN YÖNTEMİ İŞE YARADI YORGUN YORGUN ÇALIŞTIK OLDU HERGÜN
Çok şüküR cnm raBBime..

ben sölemiştim ya sana 1 kere oldu oda ovulasyon testinin pozitif oldugu zaman ama Kısmet değilmiş ama dinlenmek istiorum cnm biraz en azından bu ay  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canım güzel sesini duydum konuştuk ama burdanda kutlayayım
hayırlı olsun,rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah

Nezo

Canımm Benimmmmmm Çok Sevindim Ya 2 Haftadır Doğru Dürüst Girmiyorum Siteye Daha Yeni Gördüm Allahım Tamamına Erdirsin öpüyorum.

melek-çağlar

tebrik ederim gözün aydın. sağ salim kucağınada alırsın inş. :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 12 Mayıs , 2011, 12:56:54
canım güzel sesini duydum konuştuk ama burdanda kutlayayım
hayırlı olsun,rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah
aminnn ayşegülüm aminnnn sen kucağına aldın sağlıkla Allahım bizlere de göstersin
yeğenimi koklaya koklaya öp...  :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 12 Mayıs , 2011, 14:01:12
Canımm Benimmmmmm Çok Sevindim Ya 2 Haftadır Doğru Dürüst Girmiyorum Siteye Daha Yeni Gördüm Allahım Tamamına Erdirsin öpüyorum.
tşk ederim   :flowers: hayırdır sen hiç boş bırakmazdın işler mi yoğun başka işler mi var  :k06: :k06:
Allah razı olsun aminnnn canım Allah tüm isteyenlere nasip etsinnnn  :amin: :amin:

xxcansuxx

ecrin.su79

canan çok sevindim canım rabbim sağ sağlim  kucaına alırsın inş. :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:  :nazar:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ecrin.su79 - 12 Mayıs , 2011, 15:54:18
canan çok sevindim canım rabbim sağ sağlim  kucaına alırsın inş. :amin: :amin: :amin:  :nazar: :nazar:  :nazar:
AMİNNN CANIM TŞK EDERİZ TEYZESİ   :amin: :amin: SEN NAPTIN 2.Yİ DÜŞÜNÜYORDUN  :opucuk: :flowers:

Nezo

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mayıs , 2011, 15:19:03
tşk ederim   :flowers: hayırdır sen hiç boş bırakmazdın işler mi yoğun başka işler mi var  :k06: :k06:
Allah razı olsun aminnnn canım Allah tüm isteyenlere nasip etsinnnn  :amin: :amin:
Ev Kuşu Oldum Bugünlerde Evden Çıkmıyorum Da Böyle Güzel Haberleri Geç Alıyorum İŞte  ;D

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 12 Mayıs , 2011, 16:03:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 12 Mayıs , 2011, 15:19:03
Ev Kuşu Oldum Bugünlerde Evden Çıkmıyorum Da Böyle Güzel Haberleri Geç Alıyorum İŞte  ;D
SEN VE EV KUŞU OLMAK  :k06: :k06: NAPIYORSUN EVDE YATIP TV Mİ SEYREDİYORSUN SEN KABINA SIĞMAZDIN YA  :suclu: :suclu:
hayırlısı bakalım vardır bir sebebi  :k06: :k06: öpüyorun canım