Bebekli Hanımlar Evinizde Ne Tarz Halı Kullanıyorsunuz ?

Başlatan Pınar86, 10 Mayıs , 2011, 15:40:26

« önceki - sonraki »

Pınar86

evet doğru söylüyorsun ama erkekler tuhaf yaratıklar nedense yanlış olan herşeyde kadınlar sıkıntı yapıyor eşimde bu konularda genelde çok anlayışsız değildir ama ben çok söylenmeye başladım oda sıkıldı  :cildir: normalde çok halı sevmem ama evimin parkeleri sistreli parke ve yemek masasının altı cizilmesin diye kilim alacaktım eşimde dedi alacaksak salondakinin aynısı orayada alalım kaynanamda gaza getirdi gittik orayada aldık yani evde salonda 10 metre yün halı birde holde iki tane küçük yün yolluk yolluklar yine bir yere kadar kalır vermem zorda kalırsam ama salon ve y.masasının altındakini kullanmak çok zor bu ikisine 500tl vermiştim. oğlum bütün gün yerlerde oyuncaklarını agzına sokuyor yüzü gözü yün :sad1:

akşam eşim gelince sahibinden.coma verelim diyorum akşam gelim bakarız dedi inşallah müşteri çıkarda veririm ya canım çok sıkkın eve girmek istemiyorum  :y25:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

derbeder

baksana esinde ikna olmus gibi, dert etme bence. eger ikna edemezsen hala esinin yaninda ne  kadar allerjilendigini gsoter azicik. belki haline acir  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Pınar86

İnşallah kurtulmak istiyorum şunlardan hala modelini çok begeniyorum ama birde cocuklu evde acık renk olmaz benimkiler  acık renk :dontknow:

Pınar86

Kızlar sanırım benim halıları yıkamamışlar çünkü ta dibine kokluyorum bir gram deterjan parfum kokusu yok ya hiç mi kokmaz arkadaş aradım firmayı bir sürü kavga ettim nasıl yıkadınız hiç kokusu bile yok diyorum aldığım günkü yeni halı kokusu olur ya aynı öyle kokuyor hala :( sanırım halı temiz bunlarda saf diye bizi yediler kız dedi arkadaşlarla konusim olmazsa geri alırız tekrar yıkarlar dedi ama hala dönmedi  :(

βαlκιz

allah allah yıkanmadımı acaba olurmuki öyle şey
bizim halılarda yıkamaya gidince geldiginde hiç koku yoktu ama yıkanmıştı
sabun kullanmıyolarmı napıyolar  :honk:

bende vercem halıları araştırıyorum neresi iyi yıkıyosa oraya vercem
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

ay ne bilim gülşah ya öyle kaldı onlar aramayınca ben aradım kız diyor firmayla görüştüm koca fabrika yıkamazmı dedi iyi dedim ben paramı helal etmiyorum  :y25: eşimde kızdı kapat artık bu halı konusunu dedi öyle kullanıcaz artık yapacak bişey yok diyor zararına veremeyiz dedi bende çaresiz bıraktım artık salonda duruyorlar öyle sermedim daha  :sad1:

SeliN59

benimde yünlü halılarım var çok tüy çıkarıyor halının üzerine bıktım gırgırlamaktan fırçalamaktan bide yatak odası halılarımda yün komidinlerin üstine kadar çıkıyo yünleri
salon halım var dı yün  lojmana taşınınca onu girişe antreye attım salına 2 ipli  shagy halı aldım halıcı bana yün kakalamak istedi shagy kullanışsız dedi ama alırmıyım yün halı ağzım yanmış bikere oturma odamdada shagy halım var ama çok sık tüyleri kalın nuda temizlemek zor arasına toz kaçıyo ne bilim yünden iyidir genede