Bebekli Hanımlar Evinizde Ne Tarz Halı Kullanıyorsunuz ?

Başlatan Pınar86, 10 Mayıs , 2011, 15:40:26

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: βαlκιz - 10 Mayıs , 2011, 16:05:52
bende parke yaptırdık diye kaldırmıştım
ama hep çzidilerr zaten koltuklar şimdi rahatca kayıyo koltukları gezdiriyolar evde  :toothy10: :toothy10: 

aman Allahimmm  :-ooo :-ooo

cok yazik parkelere, neyseki eskisi kadar pahali degil parkeler. gerci kaliteden kaliteye fark ediyor fiyati. ben koltuklarima sandalyelerime parkeleri cizmesin diye koruyucu yapiskanlar oluyor onlardan yapistirdim ve temizlik esnasinda istedigim gibi cirit atiyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Pınar86

Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 10 Mayıs , 2011, 16:24:26
cnm yıkamaya ver ve hergün süpür

korkutmayayım ama benim halılar 3 senede ancak arındı yünlerinden

m2 de düğüm sayısı nekadar çoksa maalesef tüy olayı o kadar çok oluyo

benimkiler 1.101.000 maalesefffff :honk:

yıkama konusunu kesin koydum kafaya vericem ama eminimki yinede kolay arınmıycak canım farkındayım :)
öyle bir yün çıkıyorki onları görünce bile acayip korkuyorum  :-ooo :-ooo :-ooo :ehi:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Pınar86

bende koltukların altına eşime keçe taktırdım çok rahat çekiliyor hemde çizmiyor. benim parkeler eski kilitli ağaç parkeler onlar çiziyor diğer laminat parke kayınvalidemlerde var onlarda sıkıntı yok heryere sürüklüyorum çizmiyor:)

°o.O євяυ O.o°

bende alalı 2 sene bitcek ama hala döküyo :sad1:

yıkatmam lazımm :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

βαlκιz

amaaaan çizilsin canları sağolsun  :k06: duvarları çizmesinlerde yeterki parkeler çizilsin  :ehi:

koltuklarımın ayakları demir o yüzden çizliyo  :cildir:

çok kötü olursa babamız yeniden parke yapar nolcak  :occasion5:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DER!N

Sadece yün değil, yeni olan her halı pamuk pamuk birşeyler çıkartıyor ve yıkamadan kurtulamıyorsun daha kirlenmemişlerdi 2-3 aylıkken verdim yıkattım rahat ettim.

Halısız evde çocuklar üşümüyor mu Gülşahcım? Yerden ısıtmalıysa ayrı tabii de ben korkuyorum mutfakta sevmiyorum halıyı aslında ama Selen fink attığı için çıplak bırakamıyorum.

βαlκιz

bişey olmuyo çorap giydiriyorum ama hiiiiç sevmiyolar çorap giymeyi çıkarıyolar zaten bi haftaya kadar sericem halıfilex ve güzel iki halı alıp 
hergün hergün siliyorum parkeleri silmekten sıkıldım  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

fıstık

cnm aklına koyduysan hemen yap

ara yıkamacıyı toplasın gitsin içinde rahat etsin enfazla 50 lira tutar bütün halılar

ilaç parası vereceğine yıkama parası ver gitsin

bizim ev alttan ısıtmalı ama heryer taş korkuyorum düşer falan diye

toplayamıyorum hiçbişi

DER!N

fıstık

Alıntı yapılan: DER!N - 10 Mayıs , 2011, 17:24:39
heee tabii bir de düşme boyutu var  ::)

evt ışıl çok hareketli sürekli koşturuyoki yerleri silerken bile kayıp düşmesin diye

kuruyuncaya kadar yatağından indirmiyorum

Pınar86

Nagihan şuan veremem benimde hol fayans yerler soğuk oluyor kombi açık olsa bile aslında en güzeli yerden ısıtmalı ya çok seviyorum. biraz havalar ısınsın yıkamaya veririm çok sağolun kızlar  :flowers:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

vallahi savan sermesem hali har ay yikanir  :-\ :-\ bence savan ortun kizlar hos degil ama savan yikanmasi daha kolay  ;)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ayyy halı yönünden o kadar rahatım ki çünkü evde bir tana bile halı yok hepsini oğlan yürütece binmeye başladıktan sonra kaldırdım huzura erdim  :ehi:
Zaten artık eskisi gibi halılar kullanılmıyor duvardan duvara çoğunlukla

fıstık

RÜZGAR YÜRÜYÜP KOŞMAYA BAŞLASIN GÖRÜRÜM BEN SENİ

O HALILARI NEREYE SERSEM DİYE DÜŞÜNÜCEN :k06:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят