AnnELeR GüNüMüZ KuTLu oLSuN....

Başlatan ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤, 07 Mayıs , 2011, 14:35:34

« önceki - sonraki »

FeHi

Tüm Annelerin, Anne adaylarının Anneler günü Kutlu OLSUN  :love9: :flowers:
Hepinizi Kocaman Öpüyorum Şekercikler :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

Shadowqueen

TÜM ANNELERİN VE ANNE ADAYLARININ, ANNELER GÜNÜNÜ KUTLARIM. İYİ Kİ VARSINIZ VE İYİ Kİ MELEKLERİNİZİN ANNESİSİNİZ....   :flowers: :flowers:

ѕєν∂α¢αη

tüm annelerin anne adaylarının ve hatta anne olmak isteyenlerin günü kutlu olsun. Hepinize içten öpücüklerimi yolluyorum.

Uploaded with ImageShack.us

banu_fth

tüm anne adaylarının .. tüm annelerin ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ..  :flowers: :flowers:  :flowers: :love9:

Anne olmak isteyenlerin gelecek ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN ..  :flowers: :flowers: :flowers: :love9:

İnanıyorum birdahaki anneler gününe herkes anne olarak giricek Allah ın izniyle inşallah..  :amin: :nazar:

Herkesi öpüyorum .. sevgiyle kucaklıyorummmm tek tek cnm arkadaşlarımmm  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love7:

Aytii

bütün annelerin anneler günü kutlu olsun  :flowers: :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TÜM ANNELERİN VE ANNE ADAYLARININ ANNELER GÜNÜNÜ KUTLUYORUM  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

hüzünden_gelme

asuman1981

TÜM ANNE LERİN VE ANNE ADAYLARININ ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN  ALLAH KİMSEYİ BU GÜZEL DUYGUDAN  MAHRUM ETMESİN

Balböceği

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

flowers

ayyy Dejavü oLdum Ben Bu Sözleri bi yerlerden hatırlıoR gibiyimm Cnm annemmm Yaaaaa iyi bir evlat oLduğumu Düşünüorum ama Yinede ekSiğim Var Bnm dioRum YetemiOrum Sana  :flowers:  Bu arada Bütü annelerimizin anneLer günü kutLu oLsun..Sevdikleriyle beraber uzun yıLLar sağLıkla Ve MutLuLukLa  :love7: :love7: