Banyodan Sonra Hangi Marka Sac Kremini Kullanıyorsunuz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 07 Mayıs , 2011, 11:00:02

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

TESEKKURLER  :flowers: :flowers:  KIZLAR TAVSİYELERİNİZ İÇİN ELSEV ALDIM BAKALIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

BEN KULLANMIYORUM

SAÇLARIMI DALİNLE YIKIYORUM...DAHA AZ KATKI MADDESİ VAR

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

Alıntı yapılan: Demet_dk - 25 Mayıs , 2011, 11:20:05
BEN KULLANMIYORUM

Dalini bende denedim bi ara ama kayinvalidem kullanma onu bebekler için olan büyüklere iyi gelmez dedi  :-\ kafamda egzema gibi bisey var benim. kasimaktan bikiyorum bazen ve geçmesi için hep biseyler yapiyorum ama geçmiyo  :BangHead: kaç kere cildiyeye gittim ilaçlar kullandim ama yok  :cildir: bende suanda sadece Mecit Efendinin isirgan özlü sampuanini kullaniyorum oda saçlarimin dökülmesini engelliyo ve daha daha kolay uzatiyo  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 08:22:20
Alıntı yapılan: Demet_dk - 25 Mayıs , 2011, 11:20:05
BEN KULLANMIYORUM

Dalini bende denedim bi ara ama kayinvalidem kullanma onu bebekler için olan büyüklere iyi gelmez dedi  :-\ kafamda egzema gibi bisey var benim. kasimaktan bikiyorum bazen ve geçmesi için hep biseyler yapiyorum ama geçmiyo  :BangHead: kaç kere cildiyeye gittim ilaçlar kullandim ama yok  :cildir: bende suanda sadece Mecit Efendinin isirgan özlü sampuanini kullaniyorum oda saçlarimin dökülmesini engelliyo ve daha daha kolay uzatiyo  :nazar:
yaa isirganli sampuan daha cabukmu uzatiyor ayy hemen aliyim uzamiyo saclarim sinir oluyorumm :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

]

Aytii

evet canim

esimde aynisindan kullaniyo oda çok memnun saçlari eskisi gibi dökülmüyo ve daha saglikli  :nazar:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 14:13:50
evet canim

esimde aynisindan kullaniyo oda çok memnun saçlari eskisi gibi dökülmüyo ve daha saglikli  :nazar:

evet ya benim kuzenimde onu kullaniyodu eczaneden aliodu her markette bulamiyodu bende burda bulamassam trden gertiriyim izne gidince cok dokuluyo saclarim vede hic uzamiyor

]

Aytii

canim ben aktardan aliyorum

12 TL ödüyorum bazen 10 bazen 15 aktardan aktara degisiyo

kuzenim istemisti benden ama yollayamadim çünkü kargoyla almiyola patlar felan diye

ama saçlarin güçlensin diye haftada en az 2 kere pirinçlik pilav ye birde sert eksi yesil elma hergün :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 14:27:43
canim ben aktardan aliyorum

12 TL ödüyorum bazen 10 bazen 15 aktardan aktara degisiyo

kuzenim istemisti benden ama yollayamadim çünkü kargoyla almiyola patlar felan diye

ama saçlarin güçlensin diye haftada en az 2 kere pirinçlik pilav ye birde sert eksi yesil elma hergün :icon_thumright:

evet ya ucagada almiolarda artik valizin icine sarar sarmalarim ayriyetten burda bide isirganli sampuanlara bakiyim..
gerci benim kansizlik felan baya bi seyler var heralde dun dokdora gittim butun tahliller yapilcak onlarda etkiler die dusunuyorum

]

Aytii

canim kansizligin varsa mutlaka pekmez iç

çok faydali

hergün bir çorba kasigi at agzina faydasini görürsün

kelebegimm

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 08 Haziran , 2011, 14:31:42
canim kansizligin varsa mutlaka pekmez iç

çok faydali

hergün bir çorba kasigi at agzina faydasini görürsün

baya var heralde canim ameliyattada cok kanamam olmus bas donmesi felanda yapio pancar pekmezi felan yiyorum simdi ilaclarda kullanirim toparlancam ins.

]

Shadowqueen

Pantenin yeni çıkan serisi Aqua Light muhteşem yaaa, benim saçlar kıvırcık olduğu ve çok olduğu için çok karışık olur ve dökülürdü. Bu şampuanı kullandım kullanalı tek tel saçım dökülmüyor ve tiftiklenme karışıklık yok tavsiye ederim. Bende büyük alışveriş merkezlerinden set olarak alıyorum daha ekonomik oluyor  :icon_thumright:

elif35

ben komilinin zeytinyağlı ısırgan otlu şampuanını kullanıyorum çok memnunun gerçekten saçlarımın dökülmesini kesti ve pırıl pırıl parlıyor krem olarak da hacı şakirin bal özlü saç kremini kullanıyorum haftada bir de avonun saç bakım maskesini uyguluyorum saçlarım neredeyse belime geldi genç kızlığımdaki gibi ve herkes bayılıyor saçlarıma  :occasion14: