28 Mart , 2024, 14:19:45

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Banyodan Sonra Hangi Marka Sac Kremini Kullanıyorsunuz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 07 Mayıs , 2011, 11:00:02

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar siz banyodan sonra hangi marka sac kremi kullanıyosunuz yaa benim sacım banyodan sonra kuruyunca tiftikleşiyor sinir oluyorum yaaa  :cildir: :cildir:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

palmolive ya da elvive..bazende elseve aldigimda sac kremi sampuanla birlikte oluyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

мiŁenα.

Hangi şampuanı kullanıyorsam onun saç kremi  genelde dove :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

aybenim

kevsercim kuaför ve kozmetik mağazalarında mavi su var spreyli. onu kullan bence.ben saçımı yıkadıktan sonra taramadan onu sıkıyorum hem saçıma bakım yapıyor hemde çok kolay taranmasını sağlıyo. durulamayada gerek yok.

Lă_Tăhzen!

fıstık

CNM 7/24 KULLAN DURULANMAYANLARDAN YANİ

İPEK ELİDOR VE PANTENE KULLANDIM

İPEK SÜPER AMA BULAMIYORUM  PANTENE KULLANIYORUM FENA DEĞİL  ;)

мiŁenα.

Alıntı yapılan: aybenim - 07 Mayıs , 2011, 14:19:57
kevsercim kuaför ve kozmetik mağazalarında mavi su var spreyli. onu kullan bence.ben saçımı yıkadıktan sonra taramadan onu sıkıyorum hem saçıma bakım yapıyor hemde çok kolay taranmasını sağlıyo. durulamayada gerek yok.

Benim ablam kuaför oda tavsiye etmişti. :icon_thumright:

:love9: :love7: :love9:

fıstık

AMA O MAVİ SULAR ŞEKİL VERMİYOKİ SADECE SAÇI KOLAY TARAMAYA YARDIMCI OLUYO O KADAR

suzannn

BEN YIKANIRKEN KULLANIYORUM DURUNUN SARI RENKLİ OLAN SAÇ KREMİNİ DURULUYORUM İYİ OLUYOR SAÇLARIM IŞIL IŞIL HAVALI :ehi:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

zvsahin

merhaba ben aranıza yeni katıldım..uzmanlık alanım cilt ve sağlık olduğu için size bazı tavsiyelerde bulunabilirim..
fevzi emirim haziran 13 de 3 yaşında olacak Allah ım zaman nasıl da geçiyor..

hüzünden_gelme