Gülşahcım Dogum Gunun Kutlu Olsun

Başlatan Lă_Tăhzen!, 05 Mayıs , 2011, 23:10:03

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

CANIM ARKADASIM YAGMURUMUN GÜZEL ANNESI DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN NICE YASLARA İNSALLAHH KIZINLA EŞİNLE SEVDİKLERİNLE YENİ YASIN YENİ GÜZELLİKLERİDE BERABERİNDE GETIRSIN NİCE GUZEL GUNLER GORUN İNSALLAH
:flowers: :love9: :flowers: :love9: :flowers:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

inşallah canım hep beraber güzel günler görelim eşlerimiz ve kuzucuklarımızla birlikte  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Dogum gunun kutlu olsun arkadasim  :opucuk: :opucuk: esinle yavrunla nice mutlu saglikli yillar dilerim canim benim  :flowers: :flowers: :flowers:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Yüzü güzel Gönlü güzel Arkadasim, biricik dünürüm Benim  ;D :opucuk:
DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN  :icon_flower:
NICE MUTLU YILLAR DILIYORUM YAGMUR'UN VE ESINLE BIRLIKTE :amin: :hello2: :hello2: :hello2:

COK ÖPÜYORUZ SENIIIIIIIIII

http://www.youtube.com/watch?v=u3Vi3nZTU_s

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

__nil__

canım nice senelere kızınla sevdiklerinle sağlık huzur dolu... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Lă_Tăhzen!

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Mayıs , 2011, 23:20:03
Dogum gunun kutlu olsun arkadasim  :opucuk: :opucuk: esinle yavrunla nice mutlu saglikli yillar dilerim canim benim  :flowers: :flowers: :flowers:
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :icon_flower: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :smileinbox: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1: :love1:

sağol aynurcum  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 05 Mayıs , 2011, 23:20:42
Yüzü güzel Gönlü güzel Arkadasim, biricik dünürüm Benim  ;D :opucuk:
DOGUM GUNUN KUTLU OLSUN  :icon_flower:
NICE MUTLU YILLAR DILIYORUM YAGMUR'UN VE ESINLE BIRLIKTE :amin: :hello2: :hello2: :hello2:

COK ÖPÜYORUZ SENIIIIIIIIII

http://www.youtube.com/watch?v=u3Vi3nZTU_s

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

dünürüm teşekkür ederm çok düşüncelisin cnm  :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

Alıntı yapılan: __nil__ - 05 Mayıs , 2011, 23:26:10
canım nice senelere kızınla sevdiklerinle sağlık huzur dolu... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol cnm  :opucuk: :opucuk:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

asuman1981

CANIM NİCE YILLARA  ALAH SEVDİKLERİNLE GÜZEL Bİ ÖMÜR NASİB ETSİN İNŞ

Balböceği

Dogum gunun Kutlu olsun Canimcim,

Rabbim hayirli uzun omurler nasip etsin  :amin:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

AککORTįє

doğum günün kutlu olsun canım nice senelere   :flowers:

Aytii

Dogum Günün Kutlu Olsun Nice Senelere Sevdiklerinle Insallah  :opucuk: :flowers:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿