13 Mayıs , 2024, 09:17:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

arkadaslar dualariniza ihtiyacim var dayim olum doseginde

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 05 Mayıs , 2011, 21:13:24

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

arkadaslar malesef aksam uzeri aldigim bir haberle yikilmis durumdayim  :crybaby2: dayim coktandir hastaydi bir sru kalp amaliyati gecirmis en son yuruyemiyor ve konusamiyordu  :y25: evdeydi bugun aradim yine yogun bakima almislar doktorlar 4 gun veya bir ay falan yasama omru vermis ALLAHA KALMIS BIZLIK BISEY YOK DEMISLER  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: kalp naklinden falan bahsediyorlar ama bunun nekadar zor oldugunu biliyorsunuz uygun kalp bulunmasi aylari alir ustelik bunyesinin kaldiramayacaginida soylemisler  :crybaby2: :crybaby2: uzaktayim gidemiyorumda icim kan agliyor aglamaktan icim cikti resmen cok kotuyum ne olur dua edin bugece dualarinizda dayimida unutmayin bu guzel gunde Allah ne muradiniz varsa versin  :crybaby2: :amin: bide 41 yasin okumak istiyorum bana yardimci olacak varmi cunku tek basima okuyamam lutfen dualarinizi esirgemeyin o benim ikinci babam gibi cok uzgunum ya  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AY CANIM BANİM YAA RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN  :amin:
YAZDIKLARINI OKUYUNCA BENDE ÇOK ÜZÜLDÜM :y25:
RABBİM SİZLEREDE SABIRLAR VERSİN.  :amin:
CANIM YARIN İÇİN ALABİLİRİM YASİNİ  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

RABBİM ŞİFA VERSİN İNŞ ALLAH TAN ÜMİT KESİLMEZ  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 05 Mayıs , 2011, 21:18:38

sagolasin aysencim mahfolmus durumdayim  :crybaby2: :crybaby2: babAM GIBI INANKI OKADAR COK SEVIYORUMKI RABBIM BIZLERE BAGISLASIN  :amin: :amin: :amin: :amin:
KAC TANE OKURSAN SOYLE BURDAN ALLAH RAZI OLSUN MURADINI VERSIN  :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Lă_Tăhzen!

CANIMM YAA UZULME NE OLURSUN HASTALIKTA BIZIM İÇİN ÖLUMDE ALLAH TAKDIR ETMISSE  BİZE SADECE TEVEKKUL ETMEK DUSER BİLİYORSUN AMA SEN UZULUPTE CANINI SIKMA UNUTMAKİ Bİ CAN TASIYORSUN SEN  DUALARIM DAYINLA İNSALLAH RABBIM ACIL SIFALAR VERSIN HASTALIKLAR GUNAHLARA KEFARETTIR BİR MUMIN İÇİN HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN LUTFEN SEN  CANINI SIKMAMAYA ÇALIŞ ALLAH MUHAFAZA SANA İHTİYACI OLANLAR VAR  :y25:RABBIMDEN UMIT KESILMEZ DUALARIM SİZİNLE

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 05 Mayıs , 2011, 21:21:30
Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 05 Mayıs , 2011, 21:18:38

sagolasin aysencim mahfolmus durumdayim  :crybaby2: :crybaby2: babAM GIBI INANKI OKADAR COK SEVIYORUMKI RABBIM BIZLERE BAGISLASIN  :amin: :amin: :amin: :amin:
KAC TANE OKURSAN SOYLE BURDAN ALLAH RAZI OLSUN MURADINI VERSIN  :amin: :amin: :amin:
TAMAM CANIM OKUDUKLARIMI BURAYA YAZARIM  :opucuk:
KUZUM BENİM TABİKİDE ÜZÜLMEKTE HAKLISIN.AMA KARNINDAKİ BEBEĞİNİDE DÜŞÜN  :opucuk:
RABBİM TEZ VAKİTTE ŞİFALAR VERSİN   :amin: :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 05 Mayıs , 2011, 21:23:43
CANIMM YAA UZULME NE OLURSUN HASTALIKTA BIZIM İÇİN ÖLUMDE ALLAH TAKDIR ETMISSE  BİZE SADECE TEVEKKUL ETMEK DUSER BİLİYORSUN AMA SEN UZULUPTE CANINI SIKMA UNUTMAKİ Bİ CAN TASIYORSUN SEN  DUALARIM DAYINLA İNSALLAH RABBIM ACIL SIFALAR VERSIN HASTALIKLAR GUNAHLARA KEFARETTIR BİR MUMIN İÇİN HAKKINDA HAYIRLISI NEYSE O OLSUN LUTFEN SEN  CANINI SIKMAMAYA ÇALIŞ ALLAH MUHAFAZA SANA İHTİYACI OLANLAR VAR  :y25:RABBIMDEN UMIT KESILMEZ DUALARIM SİZİNLE
Allah razi olsun nurcu,m  :amin: :amin: evet haklisin ama uzulmeden yapamiyorum yasida genc cocuklri var bekarlari var uzuluyorum anne tarafim hep genc yasta vefat ediyor annemin iki abisi tek var su hayatta  :y25: cok uzuluyorum bide aramiz baba kiz gibi okadar seviyorum bu ayin 13den sonra yabanci subeye basvuracam izin icin turkiyeye gidecem dayanamiyorum gormesem mahfolurum  :crybaby2: :crybaby2:

şipidik şipidik yüzen balik

canım benim çok geçmiş olsun Allahım şifasını verir inşallah ben de kaç tane okuduğumu yazarım yarın kendine çok dikkat et bitanemmm

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Balböceği

Allah dayinin hakkinda ne hayirlisi ise onu versin ..  :amin:

Olum bizim icin, yatakta yatan olmemiste eceli gelen olmus derler  :amin:

Rabbimin hikmeti buyuk  :amin:

asuman1981

ALLAH YARDIMCISI OLSUN İNŞ ALLAHTAN ÜMİT KESİLMEZ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

fıstık

ACİL ŞİFALAR DİLERİM AYNUR DAYINA

RABBİM TEZ ZAMANDA ACILARINDAN KURTARSIN :amin:

HASRET!M S@N@

güzel kalpli arkadasım allah dayına şafi isminin hürmetiyle şifa versin
allahtan asla ümit kesilmez benm babannemede öyle dedilerdi alın götürün ne yasarsa
kalbini hiç kırmayın ameliyatlık hasta ama kaldıramaz demişlerdi canım tüm damarları tıkalıydı
ne yerse yesin hiç karısmayın artık diye babannem onun üzerinden sonra tam 5 yıl yasadı
sana umut olur mu bilemem canım ama yazmak istedim
allahtan asla umut kesilmez sen dualarını ekik etme yüreğini ferah tut adetli olmasam inan yasin alır okurdum
bak karnındaki meleğini düşün zor bir durum ama sen güçlü durmak zorundasın 2 tane meleğin var
rabbim yar ve yardımcın olsun canım arkadasım bizleride habersiz bırakma
allah hepinize bol sabırlar versin