28 Mart , 2024, 13:53:11

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İçli köfte böreği tarifi(resimli)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mayıs , 2011, 20:13:02

« önceki - sonraki »

mutluluk

AMA SUÇ ÖZGENİN ONA KIZ.HEP O BİZİ BU YEMELERE TEŞVİK EDİYOR :laughing7:

Balböceği

DENİZGÖZLÜM81

fırında nasıl kızartılıyor tarif edinde onu yapim bilseydim onu yapacaktım iyi fikir evde yağlı keat yok ama :dontknow: :dontknow:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Mart , 2012, 15:20:56

yavv de gedınn yaaa  :k06: :k06: :k06:  boğazıma dur dıyemıyorum desenize siz suna  :k06: :k06:

DENİZGÖZLÜM81

salatam hazır yemek kızartılmayı bekliyor aslında birde ankara sarmasını yapacaktım  vazgeçtim eşim kızar diye kilo alıyorlar diye bana kızıyor :k06: :k06: :k06:

DENİZGÖZLÜM81

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 23 Mart , 2012, 16:25:43

yavv de gedınn yaaa  :k06: :k06: :k06:  boğazıma dur dıyemıyorum desenize siz suna  :k06: :k06:
senin eklediğin tarifleri yapıyorum hepside güzel canım benim biraz suç sende bencede kabul etmen gerek hepimiz aynı düşüncedeyiz ::) ::) ::) ::)

DENİZGÖZLÜM81

kızlar yağlı keat değilde aliminyum folyo sersem altına olmazmı

muhribe

bi şey serme canım, yağla tepsini biraz. öyle koy börekleri üstüne

DENİZGÖZLÜM81

teşekkürler canım benim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:öyle yapayım ozman oh negüzel böreklerim ağır olmaz bu şekilde

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kız ne caydırdınız havvayı orjinal tariflle nasıl olmuş diyecekti ne güzel
neyse bakalım fırındaki nasıl olcek

DENİZGÖZLÜM81

Canım fırınlarda güzel oluyor ama biraz yağsız oluyor bir kaçtanede ayırdım onları yağda kızartıcam buzluğa koydum ama beğendiler eşim farklı bir tat dedi yapabilirsiniz ama bulguru az ekleyin etten az oldun

mutluluk

Alıntı yapılan: `Duâ´ - 23 Mart , 2012, 16:25:43

:toothy10: :toothy10: :toothy10:

DENİZGÖZLÜM81

kızlar fırında yapmayın ben buzluğa koydukları pazar günü yağda kızarttım nefis olmuştu eşim onu daha çok beğendi bidaha fırında yapma dedi yağda daha güzel oluyormuş tadı var en azından dedi

cansu07

mutluyum&mutluyuz

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...