ANKARA SARMASI(RESİMLİ)

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 03 Mayıs , 2011, 15:39:13

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

09 Ocak , 2012, 12:41:12 #30 Son düzenlenme: 09 Ocak , 2012, 12:43:39 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
ben bunu yaptım 4kasık unla yaptım cıvık oldu baya hatta misafirimde gelmişti bende kaselere koyup verdim  :-[
amaaaaaaaa tadııı harika oldugunu söledilerr veee tadııı harikaydııııı  :hungry: :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

derbeder

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 12:41:12
ben bunu yaptım 4kasık unla yaptım cıvık oldu baya hatta misafirimde gelmişti bende kaselere koyup verdim  :-[
amaaaaaaaa tadııı harika oldugunu söledilerr veee tadııı harikaydııııı  :hungry: :hungry:
bekletmen gerekiyor o zaman koyulasiyor. o sekilde sekil veriliyor zaten. sogumadan sarmaya calisirsan manzara pekte guzel olmuyor.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

ACAYİPP CANIM ÇEKTİ ADETLİYKEN HEP TATLİ ŞEYLER ÇEKİYOR CANIM

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 10 Ocak , 2012, 14:21:58
ACAYİPP CANIM ÇEKTİ ADETLİYKEN HEP TATLİ ŞEYLER ÇEKİYOR CANIM

hiç sormaaaa o dert bende de var  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: derbeder - 10 Ocak , 2012, 13:57:52
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 09 Ocak , 2012, 12:41:12
bekletmen gerekiyor o zaman koyulasiyor. o sekilde sekil veriliyor zaten. sogumadan sarmaya calisirsan manzara pekte guzel olmuyor.
canım ben sarmadım seninkinden yaptım ama nafile dagıldı hep kalıp kalıp cıkmadı bende kaselere koyup verdim  ;D  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url