ANKARA SARMASI(RESİMLİ)

Başlatan °o.O євяυ O.o°, 03 Mayıs , 2011, 15:39:13

« önceki - sonraki »

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

DERBEDER SEN NE KADAR HAMARATSIN MAŞALLAH

NEREYE BAKSAM YEMEKLERİNLE DÖKTÜRÜYOSUN :hungry: :hungry:

βαlκιz

ay sibel bende yapıyorum ama başkasınin yaptıgını daha çok seviyorum sarma olsunda tatlıda olur yaprak sarmada farketmez bana  :toothy10:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: βαlκιz - 29 Temmuz , 2011, 03:28:17
ay sibel bende yapıyorum ama başkasınin yaptıgını daha çok seviyorum sarma olsunda tatlıda olur yaprak sarmada farketmez bana  :toothy10:
:ehi: :ehi: :ehi: bende bende  :k06: eksı yemekten tatlı pek aramıyorum dogumdan sonra telafı ederım  :hungry:

ツgöçmen_54 ツ

bugün bu tatlıyı yapmayı düşünüyorum  :hungry: :hungry: inşallah görüntüsü kadar tadıda güzeldir  :k06:

derbeder

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Aralık , 2011, 12:27:11
bugün bu tatlıyı yapmayı düşünüyorum  :hungry: :hungry: inşallah görüntüsü kadar tadıda güzeldir  :k06:
begeneceginize eminim canim  :opucuk:

benimde canim cekti belki haftasonu bende yaparim  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

sen beyendiysen kesin güzeldir canım  ;)

ツgöçmen_54 ツ

zehracım ben bu tatlının arasına muz deyilde damla çikolata veya rendesi koysam nasıl olur? muzla pek aram yokda  :icon_scratch:

derbeder

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Aralık , 2011, 14:23:29
zehracım ben bu tatlının arasına muz deyilde damla çikolata veya rendesi koysam nasıl olur? muzla pek aram yokda  :icon_scratch:
olabilir, ama cikolata sanki muhallebiye baskin cikar. agir gelebilir tat olarak.

disi hindistan cevizli yapacaksan eger sana cikolata degilde arasinda kremsanti ve iri cekilmis ceviz tavsiye ediyorum. benim ilk yedigim o sekildeydi. tadi bu sekilde o kadar tamki, baska turlusunu yapmaya gerek duymadim  :hungry:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: derbeder - 22 Aralık , 2011, 14:28:51
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 22 Aralık , 2011, 14:23:29
olabilir, ama cikolata sanki muhallebiye baskin cikar. agir gelebilir tat olarak.

disi hindistan cevizli yapacaksan eger sana cikolata degilde arasinda kremsanti ve iri cekilmis ceviz tavsiye ediyorum. benim ilk yedigim o sekildeydi. tadi bu sekilde o kadar tamki, baska turlusunu yapmaya gerek duymadim  :hungry:
anladım canım.. çok sağol bu şekilde yapayım bende  :opucuk:

derbeder

yasemincim begendiniz mi canim?

hüzünden_gelme

yapmıstım ben bunu yemek sayfamda da vardır muz değilde çıkolata parcacıkları koymustm arasına  :hungry: :hungry:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: derbeder - 27 Aralık , 2011, 17:15:59
yasemincim begendiniz mi canim?
offf hemde çok beyendik zehra.bugün yine yapıcam sanırım :hungry: :hungry:

fıstık

BENİM EŞİMDE ANKARALI ALLAH ALLAH BEN BU SARMAYI HİÇ DUYMAMIŞTIM DEDİM  :k06:

GÜZELMİŞ DENEMEK LAZIM  :hungry: :hungry: :hungry:

Balböceği

çok güzel oluyor. Doğumdan sonra iki günde bir yapıyordum.  :hungry: