29 Nisan , 2024, 06:16:05

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Cinsel görevden kaçmak !

Başlatan βαlκιz, 02 Mayıs , 2011, 17:17:47

« önceki - sonraki »

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 03 Mayıs , 2011, 12:59:54
Bende Daha Hiç Hayır Demedim Demem Demeyeceğimm Daha 6 Aylık Evliyim Hiç Hayır Dermiyim  :toothy10:

demezsin tabiii daha daha deme modundasınız şu an hele bi kaç sene geçsin o zaman görcem bitarafınızı  :k06:
.   

Nezo

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 13:01:26
Bende Daha Hiç Hayır Demedim Demem Demeyeceğimm Daha 6 Aylık Evliyim Hiç Hayır Dermiyim  :toothy10:

demezsin tabiii daha daha deme modundasınız şu an hele bi kaç sene geçsin o zaman görcem bitarafınızı  :k06:
hahahahah O Zaman Bu Konuyu Tekrar Konuşuruz Şekerim. Ben Boşuna Zatürre Olmadım Yane  :toothy10:

Lă_Tăhzen!

3.senende gorurum senı bıde cocugun olacakk gör benı ozaman  :ehi:

Nezo

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Mayıs , 2011, 13:11:55

3.senende gorurum senı bıde cocugun olacakk gör benı ozaman  :ehi:
İçimi Karartınız Uleyn  :toothy10: :toothy10: İyi Ben Tadını Çıkarayım O Zaman Bu Günlerin  :toothy10:

Lă_Tăhzen!

valla bu yuzden haneme gunah yazılacaksa yazılsın 

öyle herzamanda onun suyuna gıdemem

benımde canım var bende insanım
:k06:

Nezo

Herşey iyi Hoşta Ben Bu Görev Olayına Karşıyım. Neden Kadınların Görevi Olsun Ki Bu. Erkeklerin Görevi Olmalı Bence. Feminist Damarıma Basıldı  ;D

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Mayıs , 2011, 13:14:28

aynen öylee benim canım yokmu  :k06:
gerçi bana kalsa ayda iki defa yeter  :ehi:
oda şey der ben senin yerinde olsam daha kapıdan girerkan üstüne atlardımm  :toothy10: :toothy10:
en son iyiki diilsin dedim yaa iş seyahatlerine gidersem alandan geri dönerim valla dedim :ehi: :ehi: :ehi:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

walla uykusuzluktan ölüyüm yorgun oluyum cnmda istemese bile eymen uyudugu sürece saat gecenin 1i sabahın 5i bile olsa yok demem...
çünkü kendi nefsime wuruyum ben istesem yok dese daha töbe ilk adımı atmam....gerçi yok diyememki yaaa öyle tatlı bakıyoki kandırır beni :k06:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 03 Mayıs , 2011, 13:45:44
walla uykusuzluktan ölüyüm yorgun oluyum cnmda istemese bile eymen uyudugu sürece saat gecenin 1i sabahın 5i bile olsa yok demem...
çünkü kendi nefsime wuruyum ben istesem yok dese daha töbe ilk adımı atmam....gerçi yok diyememki yaaa öyle tatlı bakıyoki kandırır beni :k06:

sende kandırılmayı bekliyomuş gibisin  :ehi:
istemem yan cebime  :toothy10:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Lă_Tăhzen!

yanı sana laf bulamıyorum busra  :k06:

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 13:31:27

oda şey der ben senin yerinde olsam daha kapıdan girerkan üstüne atlardımm  :toothy10: :toothy10:
en son iyiki diilsin dedim yaa iş seyahatlerine gidersem alandan geri dönerim valla dedim :ehi: :ehi: :ehi:

aynen ayda 2 bile cok bana kalsak  :k06:
eşim diyor bazen menopoz mu oldun acaba sen  :k06:
sende kesın bı sorun var bı doktora gitmek lazım falan der bende derim asıl sorun sende bende degıl çunku sen erkek ben kadınım derim  ki öyle kadın içi  hava hoş hiç olmasada çıt çıkarmaz  :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 03 Mayıs , 2011, 13:50:56
yanı sana laf bulamıyorum busra  :k06:

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 13:31:27

aynen ayda 2 bile cok bana kalsak  :k06:
eşim diyor bazen menopoz mu oldun acaba sen  :k06:
sende kesın bı sorun var bı doktora gitmek lazım falan der bende derim asıl sorun sende bende degıl çunku sen erkek ben kadınım derim  ki öyle kadın içi  hava hoş hiç olmasada çıt çıkarmaz  :ehi:

iki bilem çok diyoo vur dedik bacım öldür demedik  :ehi: :ehi:
.   

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

aslında bana kalsa hiç aklıma gelmez böyle yazdım die beni azgın falan sanmayın :k06:
sadece eşime yok demedim demem diyemem....
ya küserde gözü dışarı kayarsa...kali kalmasınki bakmasın kimselere...yani tamamen kıskançlıktan :ehi:

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 03 Mayıs , 2011, 13:58:09
aslında bana kalsa hiç aklıma gelmez böyle yazdım die beni azgın falan sanmayın :k06:
ya küserde gözü dışarı kayarsa...kali kalmasınki bakmasın kimselere...yani tamamen kıskançlıktan :ehi:

ee zaten sadece eşine yok diyemiyosun bacım başka bişi zannetmedik yanii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
.   

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 03 Mayıs , 2011, 13:59:21
Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 03 Mayıs , 2011, 13:58:09

ee zaten sadece eşine yok diyemiyosun bacım başka bişi zannetmedik yanii  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
,
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

YOK BACIM KAYMIYOR TECRUBEYLE SABİT  :toothy10: BENDE İLK ZAMNALAR SEN GIBIYDSIM ZORUNLUYMUS GIBI HISSEDERDIM KENDIMI HADİ DIŞARIYA GÖZU KAYARSA FALAN SONRALARDAN DEDİM AMANNN ÇOKTA TIN  ;D YAKLASIK 1.5 SENEDİR UMURSAMIYORUM HALA GÖZU BENDE  ;D