29 Mart , 2024, 00:30:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saç renginiz teninize uyuyor mu?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 02 Mayıs , 2011, 12:14:44

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

Kendimizden sıkıldığımız ya da değişikliğe ihtiyaç duyduğumuz zamanlarda hemen kuaföre koşuyoruz...

Ya da o an moda olan renk ne ise onu kendimize uygulamak istiyoruz. Ama bir şeyi unutuyoruz. Her saç rengi herkese yakışmıyor.

Çok beğendiğiniz rengi kendi saçınızda gördüğünüz zaman hissettiğiniz hayal kırıklığı mı? Hem paranız, hem zamanınız hem de beklentileriniz çöpe mi gitti? Böyle bir durumla karşılaşmamak için ten renginize neyin yakışıp, yakışmayacağını bilmeli ve bunun dışında değişikliklere pek sıcak bakmamalısınız.

Esmer tenliler

Sarı saçı ne kadar beğeniyor olursanız olun asla denemeye kalkmayın! Çünkü bu renk, ten renginiz ile hiç uyumlu değil. Eğer çok koyu tenli bir esmer değilseniz, bakır tonlarını deneyebilirsiniz. Çok koyu bir ten renginiz var ise siyah ve kızıl sizin için mükemmel renkler olacaktır.

Buğday tenliler

Platin renkler tam size göre. Açık kahve, kestane ve altın sarısı, sizin için en uygun renklerin başında. Eğer biraz daha radikal değişiklikler yapmak istiyorsanız, ateş kızılını ve patlıcan morunu da deneyebilirsin. Ama bu renklerin her yıkamada akacağını da unutmamalısınız.

Beyaz tenliler

Uçuk renkler yüzünüzün daha da soluk görünmesine neden olacaktır. Bakır, karamel ve kızıl renkleri size yakışacak renkler. Bu renkler havanızı bir anda değiştirecektir.

Soluk tenliler,

Eğer soluk bir ten rengine ve keskin yüz hatlarına sahipseniz, siyahtan ve küllü renklerden uzak durmalısınız. Fındık kabuğu ya da çikolata kahvesi gibi renkler, hatlarınızın daha yumuşak, teninizin daha canlı görünmesini sağlayacaktır.

Pembe tenliler,

Eğer pembe yanaklarınızla dikkat çekiyorsanız küllü renkler ve kestane tonlarını denemelisiniz. Kırmızı tonlarından ise kesinlikle uzak durmalısınız.

Aytii

Beyaz tenliler

Uçuk renkler yüzünüzün daha da soluk görünmesine neden olacaktır. Bakır, karamel ve kızıl renkleri size yakışacak renkler. Bu renkler havanızı bir anda değiştirecektir.

bu 3 renkte bana çok yakıştır gerçektende ;) herkes beğeniyodu ozamanlar

ama şuanda kendi rengim. yani açık kumral  8)

oslemturgay

06 Mayıs , 2011, 13:57:18 #2 Son düzenlenme: 06 Mayıs , 2011, 14:17:05 oslemturgay

beyaz tenli siyah saçlı gerçi hamilelikten kızıla dönüştü ama neyseeeeeee :occasion14:

Balböceği

Beyaz tenliler

Bakir rengiydi saclarim cok az kaldi  :k06:

derbeder

cok severim ben bakir rengini..kizil sacida seviyorum aslinda..inci hoca ve hurrem sayesinde..cok yakisiyor onlara  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

derbeder

hurremi saci bi koyu oluyor bi acik sanki  :k06:

en sevmedigim seyde saclari kizil kaslari simsiyah olur yaaa, aynisi sarisinlar icinde gecerli..suuu cakma sarisinlar. sevemedim bir turlu
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Lă_Tăhzen!

o hurrem saçı bayagı bı moda oldu yaa bızım burdakıler izlemiyor onu ama nedense milletın saç rengi hep o renk  :k06:

bendemi boyatsam ne  :suclu:

βαlκιz

bende bugday tenliyim arada çok esmerde oluyorum çok beyazda degişken bi tenim var  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

şuan simsiyah
ama hürrem rengine dönerim belki
önceden o renk yapmıştım :k06: yada kızıl
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

belkis_nur

ben esmer tenliyim ve sari mecliyim ve kara kasliyim... gayet cok guzel yakisiyor bana herkes bu rengi daha cok begeniyor nerdeyse her rengi denedim...