13 Mayıs , 2024, 12:11:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KARDEŞİM KAYIPTI veee BULUNDU

Başlatan duygucuk, 02 Mayıs , 2011, 10:49:36

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

çok üzüldüm inşallah bir an önce kavuşursunuz  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

suzannn

inşallah tez zamanda bulunur kardeşin

kuzucuk

canım inşallh allah sağlıcakla kardeşinize ulaşıp kavuşmayı nasip etsin.dualarımız seninle....

tgbybr

canım bu durumda ne denir hiç bilmiyorum. inşaallah bir an önce sağ salim kavuşursunuz kardeşine. Allah kimseye acı yaşatmasın

asuman1981

TEZ ZAMANDA BULUNUR İNŞ   :amin:
ÇOK ÜZÜLDÜM KEŞKE ELİMİZDEN BİŞEY GELSE   ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN  :amin:

duygucuk

offff daha bir haber yok kızlar yaa.. bütün arkadaşlarını sıkıştırdık sorduk ama haberleri yok hiç.. kız arkadaşını bile aradık onunda haberi yok.anneme felan söylicezde bugünüde atlatalım diyoruz. polisler bir iki gün daha sabredin dediler. kafayı yemek üzereyim yaa... kalbimi sıkıyorlar sanki...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

Balböceği

Canim cok uzuldum  :'( umarim en kisa zamanda hayirli haberini alirsiniz..  :amin:

ツgöçmen_54 ツ

canım inşallah tez zamanda hayırlı haberlerini alırsınız :amin:
bence kız arkadaşınla detaylı konuşun belki kavgaları falan olmuştur :dontknow: ona ceza vereyim derken belki  farkında olmadan sizi üzüyordur.

KONYALI

allah yardımcınız olsun cnm zor bır iş..tarlabaşı taksım beyoğlu tarafı sanırım...inşallah en kısa zamanda bulursunuz kardeşini...

ponçik

Çok zor bir durumda olduğunuzu tahmin ediyorum
fakat şunu merak ettim işyerindekilere ne için gittiğini söylememiş mi , kaç günlüğüne gidiyorum demiş ve kimliksiz eşyasız ?? 20 yaş çok da küçük değil aklı mantığı yerinde
İstanbulda yakınlarınız yok mu , onlardan yardım alsanız  :dontknow:
İnşallah hayırlı haberler verirsiniz , sonucu bilmeden eli kolu bağlı beklemek çok zordur , sabır diliyorum :amin:

NESLİİİ

canım benim bol bol dua edin.inşallah ALLAH en kısa zamanda sağsalim size geri verir kardeşinizi.

bebeğimbenim(şerife)

ALLAHHH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUNNN  :amin: :amin:NELER OLUYOR BU ZAMANDAAA  ALLAHIM SABIR VERSİNNN :amin: :amin: :amin: :'(
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

Dilara Ebrar

aaaaaaaaaaaah canım yaaaa.allah yardımcınıs olsun.başına bişey gelemsin dua edelim.aklına kötü şeyler getirme.olmas işallah bişi.genç delikanlı.kafasına esmistir bişiler onları yapıodur.döner nolcak.allah yardımcınıs olsun tekrar  :honk: :honk: :honk:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim gerçekten çok üzüldüm :y25:
Allah tez zamanda sağ salim bulup kavuşmanızı sağlasın inşallah :amin:
Olmadı gerçekten TV kuruluşlarına başvurun umarım etkili olur :sad1:

mutluluk

ayy canım yaaa.diyecek birşey bulamıyorum.bol bol dua edelim. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: