» Ŧıѕıʟтı « 'nin Aşk Bahcesi :)

Başlatan hüzünden_gelme, 30 Nisan , 2011, 00:35:14

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

Kalpsizsin ! diyemem. Nefes alabildiğine göre mutlaka bir kalbin var. Zaten bu ruhsuzluğunla o kalp; ancak nefes almaya yarar
[Walsch] 

hüzünden_gelme

Hayatıma fön çeksem düzelir mi acaba?
Hatıralarımı fondotenle kapatsam...
Geleceğime parlatıcı sürsem, güzel yanlarımı rimelle dolgunlaştırsam...
Birde sevmediklerime makyaj yapsam... ama hangi yüzlerine. .

hüzünden_gelme

Ne zaman bu sehirden kaçıp gitme isteği gelse bir köşeye oturup geçmesini bekliyorum. Gidersem dönmem çünkü biliyorum .

hüzünden_gelme

hüzünden_gelme

Hani sana ' Seni seviyorum ' dedikten sonra 'bende seni' demek için biraz bekliyorsun ya
ben doğumhanede bitkin bir şekilde yatan ve bebeği hala ağlamayan bir anne oluyorum.. :sad1:

hüzünden_gelme

''Allahım ben elimden geleni yaptımElimden gelmeyenler içinse; ellerimi sana açtım.'' :amin: :amin:

hüzünden_gelme

O kadar ayrı ki gözlerim gözlerinle;
Aynı teleskoptan baksak da aynı evreni göremiyoruz seninle!

hüzünden_gelme

Mevlanaya sormuşlar "SEVGİLİ" nasıl olmalı diye ?
DAYANILMAZ olduğun zamanlarda bile sana DAYANMALI.. :love9:

hüzünden_gelme

Ne iş yaparsın dedi ; " Hamalım " ben dedim .
Nasıl yani ? dedi. " Elimden tutmasını bilenin yüreğini taşırım " dedim . :love9:

hüzünden_gelme

Hani giderken ' her şey için sağol ' dedin bana. Ve şimdi soruyorum sana ' Her şeyim gitmişken sağ olabilirmiyim bu hayatta? :y25:

hüzünden_gelme

Sen başkasının gönlünü tavaf ederken ben senin içindeki şeytanı taşlıyordum sevgili. ;)

hüzünden_gelme

' Kopart yapraklarını acıt papatyanın canını.
- Sonra bekle ki 'seviyor'um desin...

hüzünden_gelme

Bazen ona bişeyler yazarsın yazar silersin.. yazar silersin.. O hiçbirini okumamış olur; ama sen hepsini söylemiş olursun".

hüzünden_gelme

Hükmedemiyorum kendime.. Çünkü yüreğim seni çk sevdi ! O yürek talan o yürek yangın yeri . O yürek seni istiyor.. Bir tek seni.. :y25:

hüzünden_gelme

Hayatımda her zaman yer var sana MeseLa nikah masasında yanımdaki sandaLye var ya İşte o tam Sen'Lik ♥  ;)