Arkadaslar ablam guatrdan ameliyat oldu ŞUANDA ATOM ALIYOR :(

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 28 Nisan , 2011, 11:11:19

« önceki - sonraki »

< ESLAL >

Rabbim yardımcısı olsun acil şifalar inş.

ağrısız acısız sağlığına kavuşmayı nasip etsin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KIZLAR HEPİNİZE TESEKKÜRLER DUALARINIZ İÇİN AMA İÇİM YANIYO RESMEN İNŞ BEBEGİME BİŞEY OLMAZ ONA BİŞEY OLCAK DİYEDE KORKUYORUM ÜZÜLMEYEYİM DİYORUM ELİMDE DEĞİL CANIM ABLAM BENİM SONUCTA PARCAM  :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

25 Mayıs , 2011, 08:25:32 #77 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2011, 09:10:35 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
gece hiç ama hiç uyumadım  :icon_pale: :crybaby2: :crybaby2: ağlamaktan gözlerim şişti ama duada ediyorum hep hep dua  :amin: :amin: :amin: :amin:   :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: AYY ALLAH KORUSUN YA CANIM ABLAM BENİM ALLAH IM NE OLUR ŞİFA VER SENDEN BASKA YARDIMCI OLACAK YOK YARABBİM  :amin: :amin: NE OLUR ABLAMIN VUCUDUNA İNŞ SIÇRAMAMIŞTIR  :amin: :amin:

<<<betty>>>

canım benim çok geçmiş olsun, Allah acil şifalar versin  :amin: :amin:
Ablanı, çocuğuna eşine sizlere bağışlasın Rabbim  :amin: :amin:
en kısa zamanda yeniden sağlığına kavuşur inşallah  :amin:
sen de aklına kötü şeyler getirme canım, hep iyi olucak diye düşün ki öyle olsun canım  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Mayıs , 2011, 08:44:36
sen de aklına kötü şeyler getirme canım, hep iyi olucak diye düşün ki öyle olsun canım  :amin:

SAGOL BETTY CİM GUZEL DUALARIN İÇİN İYİ OLMAYA CALIŞIYORUM AMA ELİMDE DEĞİL RABBİM DERMANSIZ DERT VERMESİN CANIM BEBEĞİME BİŞEY OLCAK DİYEDE KORKUYORUM AMA ÜZÜLMEMEKTE ELİMDE DEĞİL  :crybaby2: :crybaby2:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mayıs , 2011, 08:51:16
Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Mayıs , 2011, 08:44:36

SAGOL BETTY CİM GUZEL DUALARIN İÇİN İYİ OLMAYA CALIŞIYORUM AMA ELİMDE DEĞİL RABBİM DERMANSIZ DERT VERMESİN CANIM BEBEĞİME BİŞEY OLCAK DİYEDE KORKUYORUM AMA ÜZÜLMEMEKTE ELİMDE DEĞİL  :crybaby2: :crybaby2:

canım benim öyle tabi, ben de kendimi senin yerine koyuyorum çokk zor  :y25:
ama biliyorsun ki bu tür rahatsızlıklar da moral de çok önemli, ablana hep iyi ve moralli görünmeniz lazım,
Rabbim dermansız dert vermesin, inşallah en kısa zamanda yeniden kavuşur sağlığına  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

demin telefonla konustum ablamgil dr yanındaymış pazartesi ameliyat kesin olcakmış şükürler olsun sıcrama olmazmış dr öle demiş gene bunada şükür  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

PEYGAMBERİMİZ'İN ŞİFA DUASI

. Âise (r.a.)"den rivâyete göre Rasûllah (s.a.v. kendilerine bir hasta getirildiginde söyle duâ ederlerdi;

"Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)       

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Mayıs , 2011, 09:09:06
demin telefonla konustum ablamgil dr yanındaymış pazartesi ameliyat kesin olcakmış şükürler olsun sıcrama olmazmış dr öle demiş gene bunada şükür  :amin:

ahh canım çok şükürler olsun, sıçrama olmuyormuş ne güzel, p.tesi de ameliyattan sağ salim çıkacak inşallah  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Mayıs , 2011, 17:44:06
kızlar guatırdan ameliyat olan ablamın patoloji sonucu çıktı sonuc kötü çıktı çok kötüyüm elim ayagım titriyo resmen şimdi telefon geldi ve tekrar ameliyat olcakmış  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:      ne olu bol bol dua edin ne olurrrrrrr     :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Canim cok gecmis olsun rabbim acil sifalar versinn  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

kevsercim bak gördün mü orkulacak bişiy yokmuş işte. inşallah ameliyatını olur ve kurtulur. Allah onu ailesine bağışlasın  :amin: bu arada sen de kendini bu kadar heder etme. düşünmen gereken bi bebeğin var  :-\ bak göreceksin hiç bişiy olmadan ablan kurtulacak ve siz bu günleri sadece kötü bir anı olarak anımsayacaksınız.. dualarım ablanla canım....

н∂vv∂ ツ

çok geçmiş olsun kevser
rabbim acil şifalar versin

Uploaded with ImageShack.us