salçalı kuru dolma tarifi (resimli)

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 27 Nisan , 2011, 15:40:20

« önceki - sonraki »

seda87

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 27 Mayıs , 2011, 13:06:32
bende bayılıyorum bu kuru dolma lara ama bende yok.satın almyada korkuyorum.nasıl olduğunu bilmiyorum  :tongue3: :tongue3: :tongue3:
ayneen :icon_thumright:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: seda87 - 27 Mayıs , 2011, 13:03:34
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Mayıs , 2011, 12:07:16
Alıntı yapılan: seda87 - 27 Mayıs , 2011, 12:05:16
yaaaaaaaa bananeeeeeeeeee yaa benim kuru dolmam yeni bitti ama canm çok çekti böyle resimli falan koymuşsunuz bide  :y25: :y25:nerden bulacam ben şimdi kuru  dolmalığı ankara da  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow: :caca: :caca: :caca: :caca:marketlerde satılır mı acabaa
:opucuk: :opucuk: CANIM KIYAMAM SANA YA GEL BİZDE YE BENDE ANKARADAYIM ZATEN BİLİYOSUN  :k06: :k06: :opucuk:
sağol canm yaa allah razı lsun.benim annem yapıyor bana yazın dolmalık alıp kurutuyorlar balkonda miiis gibi oluyor günenip biliyorum ya daha ii yiyiyorum aktarlardaki nasıslsır acaba yaa :dontknow: :dontknow:en iisi sana geleyim kevsercim hazırla tabağımı :k06: :k06:
CANIM HADİ GEL KOYDUM OCAGA NE ZAMAN GELCEN KIZ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

βαlκιz

of bayılıyorum kuru patlıcan dolmasınaaaa
dün gece yaptım bi tencere yarısını gece yedim yarısını akşam iftarda  :ehi:

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

kuzucuk

ben de çok seviyorum bu yemeği..  olsa da yesek...:hungry:  :hungry:  :hungry:

°º•✿gülümse01✿•º°

BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...