15 Mayıs , 2024, 10:58:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AŞ ERME VE SIK ACIKMA

Başlatan galani, 12 Mayıs , 2011, 10:40:51

« önceki - sonraki »

galani

günaydın kızlar
6 haftalık hamileyim :honk:
tv de ne yiyecek görsem duysam canım istiyor, ve özellikle akşamları çok sık acıkıyorum,
daha önce iki hamileliğim oldu malesef düşükle sonuçlanmıştı, ama onlarda hiç böyle şeyler yaşamamıştım bu aşermeler acıkmalar normal midir acaba  :hungry: :hungry:

Lă_Tăhzen!

tabiki normal canım aşermek zaten hamileliğe özgu bir durum  ;)

aydinays

Bencede canım normal yiyrbiliyorsan yemek ye. Ne canın çekiyorsa benim 13. hafta gebeliğimin ama malesef ben hala yemek yiyemiyorum. Doya doya yemek yiyebilmek için şimdi neler vermezdim. :y25: :y25:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

bencede canınız istiyorsa yiyin eğer midenizde bulanmıyorsa.benim çok şükür bulantım yok ne bulursam yiyom :hungry: fil olacam

banu_fth

ben de bulantı olmadığı sürece ne canım çekiyorsa yiyorum ..
bulantı geldiğinde tek istediğim uyumak  :amin:

3. ayın bitmesini bekliyorum umarım 4.aya girişimde düzelir hiç sıkıntı yaşamam ..

Dilara Ebrar

ohoooo ben 17.haftadayım ama 1 yada 2 kez midem bulanmıştır.aaaaa bu arada gördüğün şeyi istemek aşermek deilki  :dontknow: :dontknow: aşermek görmediğin şeyi istemektir.yeeeeeee gitsin şekerimmmmm.olmaz bişi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

<<<betty>>>

ayy ne güzel ya  :y25:
ben de ne görsem bi okadar midem bulanıyor, özellikle son 2gündür hiçbirşey görmek ve yemek istemiyorum,
inşallah yakında geçer, geçicde bir durum olduğunu düşünerek rahatlatıyorum kendimi...
bence sen de bu fırsatını değerlendir, yiyebildiğin kadar ye canım  :icon_thumright:  :laughing7:

galani

tahminlerime göre 1 haftaya kadar benim de mide bulantılarım başlayacak,önceki hamileliğimde öyleydi çünkü,(ama sık acıkma diye bişey yoktu ozaman)şmdilik yemeye devam.
umarım bu acıkmalar yemek istekleri bebeğimin sağlıklı olduğuna işarettir, çok korkuyorum tekrar kaybetmekten..

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: galani - 12 Mayıs , 2011, 13:19:23
tahminlerime göre 1 haftaya kadar benim de mide bulantılarım başlayacak,önceki hamileliğimde öyleydi çünkü,(ama sık acıkma diye bişey yoktu ozaman)şmdilik yemeye devam.
umarım bu acıkmalar yemek istekleri bebeğimin sağlıklı olduğuna işarettir, çok korkuyorum tekrar kaybetmekten..

Allah korusun canım öyle düşünme, hakkında hayırlısı inşallah bu sefer meleğin seni bırakmaz  :amin: :amin: :amin:

galani

inşallah canım inşalah,
Allah hepimizin yardımcısı olsun...