28 Nisan , 2024, 15:13:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamilelikte ilk doktor muayenesi hakkında

Başlatan galani, 26 Nisan , 2011, 11:49:05

« önceki - sonraki »

galani

arkadaşlar merhaba
ben yeni üyelerdenim,
herkese selamlar diyorum öncelikle
dün öğlen idrar testi yaptım ve pozitif çıktı,
ne yazıkki daha önceden iki düşüğüm oldu,düşüklerden sonra kromozom analizi testi(eşim ve benim için) ve kanpıhtılaşması testi yaptırdım bir sorun çıkmadı,
şimdi doktora nezaman gitmeliyim, bir hafta kadar daha beklemek istiyorum aslında, çünkü daha 4 haftalık bebişim kalp atışları büyük ihtimalle gözükmeyecek,
tecrübelerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, önceki düşüklerden dolayı şimdi benim erkenden ve hemen doktora gitmem gerekirmi acaba, ilaç veya iğne gibi koruyucu önlemler verilebilme ihtiimaline karşın.
yardımcı olursanız çok sevinirim,

eguzel89

ben 5 hafta 5 günlükken gitmiştim canım kese görünmüştü ama kalp atışlarımız 7.haftada görebildik Allahım minnoşunu kucağına almayı nasip etsin:)
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

karapnr

bizim kesemiz 7 haftalıkken , kalk atışlarımız da 9 haftalıkken duyduk canım, sen bir gitsen sorsan en azından , dediğin gibi önlem amaçlı ilaç veya iğne verebilir bebiş sıkı sıkı tutunsun die  :dontknow:

galani

yarına randevu aldım arkadaşlar,umarım iyi haberler alırım,
hepimize sağlıklı bebişler inşallahh

muhribe

hayırlı olsun canım, önceden sorunlu gebelik geçirenlerin erkenden doktora gitmesinde fayda var aslında. ben de ilk bebeğimi kaybetmiştim, tekrar hamile kalınca doktorum progestan verdi bebek sıkı tutunsun diye. çok şükür işe yaradı. inş sen de sağlıklı olduğunu öğrenirsin bebeğinin

galani

sağol muhribeciğim..
doktora gittim bugün ,muayenede gözükmedi hiç bişey çok üzüldüm,
kantesti yapalım dedi doktorum, 1 saat içim içimi yedi beklerden.
sonunda öğrendimki bebişim daha çok yeniymiş oyüzden göstermemiş kendini,çok şükür dedim :muzz: :muzz:

susanna

Alıntı yapılan: galani - 27 Nisan , 2011, 17:47:12
sağol muhribeciğim..
doktora gittim bugün ,muayenede gözükmedi hiç bişey çok üzüldüm,
kantesti yapalım dedi doktorum, 1 saat içim içimi yedi beklerden.
sonunda öğrendimki bebişim daha çok yeniymiş oyüzden göstermemiş kendini,çok şükür dedim :muzz: :muzz:
hadi gozun aydin arkadasim allah tamamina erdirsin insallah saglikla sihatle tamamlarsin gebeligini insallah

aydinays

Canım hayırlı olsun benimde bebeğim çok küçüktü göstermedi kendini. Hayırlısı ile gelmiş. Sağlıklı ve mutlu bir hamilelik yaşaman dileğimle. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

galani

Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah :amin: :amin: