Yıldönümü hediyem geldi, Allah'ım çok şükürler olsun sana...

Başlatan <<<betty>>>, 25 Nisan , 2011, 15:02:58

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: rusta - 25 Nisan , 2011, 22:18:59
hayırlı olsun canım allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin.. :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin:
TEŞEKKÜR EDERİM CANIM, DARISI BEKLEYEN HERKESİN BAŞINA İNŞALLAH  :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Nisan , 2011, 01:00:15
:occasion16: CANIM GOZUN AYDIN OLSUN  :amin: :nazar:
RABBİM SAGLIKLA KUCAGINA ALMAYI NASİP ETSİN :amin:
INSALLAH GUZEL BIR HAMILELIK GECIRIRSIN  :amin:
:occasion16:

AMİN CANIM ÇOK SAĞOL...
DARISI SENİN BAŞINA İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Nisan , 2011, 15:02:58
Yaklaşık 1 yıldan sonra dualarım kabul oldu çok şükür  :nazar:
Bugün eşimle 2. evlilik yıldönümüz ve mutluluğumuz bi melek haberiyle perçinlendi  :love9: :love9:
Rabbime binlerce kez şükürler olsun  :nazar:
cnm tebriklerrrrrrrrrrrr :flowers:

kelebegimm

hayirli olsun tebrik ederim rabbim kucagina aldigin gunleride gostersin

]

suzannn

HAYIRLI OLSUN ALLAH KUCAĞINIZA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH SAĞLIKLI GEBELİK GEÇİRİRSİN İNŞALLAH

beteray

degerizm

Tebrik ederim canım. Allah sağsalim kucağına almayı nasip etsin.
Kan değerini buraya hiç yazmamışsın canım ne çıktı? Adetin ne kadar gecikti?

xxcansuxx

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Nisan , 2011, 14:24:22
kızlarrrrr geldim çok güzel bi sonuçla, 63.53 çıktı bhcg değerim  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah'ıma çok şükürler olsun, Allah'ım bu duyguyu hepinize yaşatsın  :amin: :amin: :amin:
Geceden bu yana hiç durmadan ağlıyorum, devamlı şükrediyorum,
Allah'ım sizlere de göstersin inşallah  :amin: :amin:
Bi de bugün bizim evlilik yıldönümümüz  :love9: :love9: :love9:
herhalde unuttu başka sayfada paylaşmıştı ben kopyalayım dedim :)

degerizm

degerizm

Nasılsın cansu? Sende bebiş varmıydı? Yoksa ne kadardır istiyosun? Neden olmuyo? Ben buraya çok giremediğim için herkesin durumunu bilmiyorum o kadar fazla...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: degerizm - 26 Nisan , 2011, 15:12:19
Nasılsın cansu? Sende bebiş varmıydı? Yoksa ne kadardır istiyosun? Neden olmuyo? Ben buraya çok giremediğim için herkesin durumunu bilmiyorum o kadar fazla...
bende bebek yok canım istiyoruz ama 2 yıldır yok bu sene iyice üzerine düştük ... önce tüplerim kapalı olduğunu öğrendim bunun  için tüp bebek denedik olmadı sonra kapalı ameliyatla tüpler açıldı geçen ay oldum doğal yolla deneyin dedi doktorumuz artık sorun kalmadı inşaallah bu ay ilk kez normal yolla olacak diye çalıştık ama nasip mayısın 7-8 gibi adet olmamayı bekliyorum  :amin: :amin:

xxcansuxx

sende hamilesin Allahım sağ salim kucağına almayıda nasip etsin ne güzel maşaallah  :nazar: :nazar:

KONYALI

degerizm

Teşeşkkürler Cansucum. Bu yazdığını bi yerde okumuştum. Ama isimler akılda kalmıyo pek...
İnş. doğal yolla hamiş kalırsın canım. Olmazsa da dert etme. Eninde sonunda bebişin gelir. Herşeyin bi zamanı var... Seni takip edeceğim... Dualarım bebek bekleyenlere inşaallahhhhh. Ben de 18 ay bekledim. Biribirimizn derdini en çok bizler anlarız. PKO ile savaştım. Çok şükür doğal yolla hamiş kaldım. Bi kere de aşılama maceram oldu, tutmadı... 2 ay sonrası hamiş kaldım...

doruk38

hemşommmm tebrik ederim canım. Allah tamamamına erdirsin. sağlıkla kucağına alırsın inşallahhh