Yıldönümü hediyem geldi, Allah'ım çok şükürler olsun sana...

Başlatan <<<betty>>>, 25 Nisan , 2011, 15:02:58

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 25 Nisan , 2011, 15:08:36
canım tekrardan tebrik ederim rabbim sağ salim kucagına almayı nasip etsin inş

Amin canım inşallah,  :opucuk:
Allah'ım en kısa zamanda sana da yaşamayı nasip etsin  :amin: :amin:

н∂vv∂ ツ

Uploaded with ImageShack.us

GELSQMİNQ

<<<betty>>>

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 25 Nisan , 2011, 15:24:37
TEKRAR TEBRİKLER CANIM :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

çok teşekkür ederim canım, Allah sana da nasip etsin inşallah en kısa zamanda  :opucuk:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 25 Nisan , 2011, 15:29:06
tebrikler canım allah kucağına almayı nasip etsin

amin  :amin: :amin: teşekkürler canım, Allah sizlere de yaşatsın inşallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm ne güzel hediye geldi size cok güzel  :love7: ins sorunsuz hamilelik gecirirsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: darisi isteyen arkadaslarimizin basina ins  :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

destina06

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına aldığın günleri de gör  :amin: :amin: :nazar:

derbeder

hayirli ugurlu olsun canim, biz anne adaylarina verebilecegin taktikler varmi  :k06:
bir sorununuz varmiydi vs? anlatirsan sevinirim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: derbeder - 25 Nisan , 2011, 15:52:30
hayirli ugurlu olsun canim, biz anne adaylarina verebilecegin taktikler varmi  :k06:

çok teşekkür ederim canım...

eşimin sperm sayısı azdı, normalin altındaydı, ben de bi sorun yoktu çok şükür...
biz bu ay preseed jel kullandık canım yumurtlama döneminde 2 kez...
sanırım onun ve 4444 salat-ı tefriciye vesile oldu bana  :nazar: :nazar:
Allah'ım en kısa zamanda sizlere nasip eder inşallah arkadaşım  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: gulum22 - 25 Nisan , 2011, 15:42:03
hayirli olsun cnm ne güzel hediye geldi size cok güzel  :love7: ins sorunsuz hamilelik gecirirsin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: darisi isteyen arkadaslarimizin basina ins  :amin: :amin: :amin: :amin:

AMİN CANIM ÇOK SAĞOL, ALLAH SANA DA SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRMENİ VE SAĞSALİM BEBEĞİNE KAVUŞMANI NASİP EDER İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Nisan , 2011, 15:56:53
Alıntı yapılan: derbeder - 25 Nisan , 2011, 15:52:30

çok teşekkür ederim canım...

eşimin sperm sayısı azdı, normalin altındaydı, ben de bi sorun yoktu çok şükür...
biz bu ay preseed jel kullandık canım yumurtlama döneminde 2 kez...
sanırım onun ve 4444 salat-ı tefriciye vesile oldu bana  :nazar: :nazar:
Allah'ım en kısa zamanda sizlere nasip eder inşallah arkadaşım  :amin: :amin: :amin:
bende pre-seed jelden bi keren kullandim hamile oldum tabi Allah yazdiktan sonra bunlar ne ki  :amin: ama cok kisi yararini gördü sorunu olmayan denesin derim  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

<<<betty>>>

Alıntı yapılan: destina06 - 25 Nisan , 2011, 15:46:25
:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: tebrik ederim hayırlı uğurlu olsun sağlıkla kucağına aldığın günleri de gör  :amin: :amin: :nazar:

:opucuk: 
ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM CANIM  :opucuk: