Şehiriçi Otobüsünde En çok Kızdığınız Şeyler Nelerdir?

Başlatan ✿گสЯเ_ќĮż✿, 25 Nisan , 2011, 02:41:07

« önceki - sonraki »

gökkusağı

Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ve yürüyen sigara gibi kokan sarı bıyıklı amcalara :ehi: kızarım

ยรlคภ๓คz göภlüm

sesli sakız çiğneyenlere ,koltuları sonuna kadar yatırıp nerdeyse dizime yatacaklara, kokulu yiyecek yiyenlere, yüksek sesle sohbet edenlere

Balböceği

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: laracroftt - 31 Temmuz , 2011, 20:54:14
burdada otobus degıl mınıbus var
Sankı kımse yokmus gıbı burnunu karıstırıp yada aksırıp tıksırıp sonra mınubusun demırlerının neredeyse hepsını elden gecıren pıs ınsanlar... Igrenıyorum onlardan :cildir:
:ehi:

derbeder

Alıntı yapılan: happines - 05 Ağustos , 2011, 14:46:19
sesli sakız çiğneyenlere ,koltuları sonuna kadar yatırıp nerdeyse dizime yatacaklara, kokulu yiyecek yiyenlere, yüksek sesle sohbet edenlere
asosyal insanlar  :igrenc:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

miray

uzuun zamandan beri binmedim
ama en gıcık oldugum otobüs tıka basa dolu oldugu halde soförün arkalara doğru ileryelelim demesi  :cildir:
ve yaz günü buram buram ter kokusu  :igrenc:  :igrenc:  :cildir:
bi kere hamileyken binmek zorunda kalmıstım bi Allahın kuluda yer vermedi  :violent1:
yer vermemek için uyuma numarası yapanlar ve görmezden gelenleri  :violent1:  :violent1:

oslemturgay

ahhh ahhh ben ne çektim o otobüs minibüslerde.. iş yerimin servisi yoktu haliyle dolmuş denen lanet araca hergün binmek zorundaydım işe ilk basladıgım andan beri dolmuş maceram hiç bitmedi..leş gibi parfüm kokanlarmı soğan sarımsak kokanlarmı taciz edenlermi saygısızlar sümüklülermi hepsini 3 sene boyunca yakınen takip ettim hayvanlar alemi gibiydi  :igrenc: bide sapıgım vardıki sormayın gitsin adam dolmus boş bile olsa oturmaz bnm duraga kadar ayakta gelirdi ben dolmusa binip biyere oturunca gelir dibime yapışırdı.. taciz felan olmayınca ilk 1 sene ses etmedim. ana baktım bigün ufaktan ufaktan bişiy beni mıncıklıyor ilk önce kendime kızdım yok öyle bişiy diye bi kaç kez daha oldu ana baktım bu adam beni elliyo namus elden gitti gidecek.  :cussing: ben elimdeki çantayı kafasına bi indirdim dolmustan attırdım adamı..ama ertesi gün yine dibimde biti ama yanıma oturamadı..öküz gibi gözle tacizini sürdürdü taki bnm göbüş hamilelikten dolayı şişene kadar göbüş çıktı çıkalı bidaha görmedim adiyi  :violent1: :violent1: :violent1:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi:
ay özlemcim geçmiş olsun canım
dediğin gibi tam ayıymış

oslemturgay

Balböceği

Alıntı yapılan: oslemturgay - 08 Ağustos , 2011, 16:57:19
ahhh ahhh ben ne çektim o otobüs minibüslerde.. iş yerimin servisi yoktu haliyle dolmuş denen lanet araca hergün binmek zorundaydım işe ilk basladıgım andan beri dolmuş maceram hiç bitmedi..leş gibi parfüm kokanlarmı soğan sarımsak kokanlarmı taciz edenlermi saygısızlar sümüklülermi hepsini 3 sene boyunca yakınen takip ettim hayvanlar alemi gibiydi  :igrenc: bide sapıgım vardıki sormayın gitsin adam dolmus boş bile olsa oturmaz bnm duraga kadar ayakta gelirdi ben dolmusa binip biyere oturunca gelir dibime yapışırdı.. taciz felan olmayınca ilk 1 sene ses etmedim. ana baktım bigün ufaktan ufaktan bişiy beni mıncıklıyor ilk önce kendime kızdım yok öyle bişiy diye bi kaç kez daha oldu ana baktım bu adam beni elliyo namus elden gitti gidecek.  :cussing: ben elimdeki çantayı kafasına bi indirdim dolmustan attırdım adamı..ama ertesi gün yine dibimde biti ama yanıma oturamadı..öküz gibi gözle tacizini sürdürdü taki bnm göbüş hamilelikten dolayı şişene kadar göbüş çıktı çıkalı bidaha görmedim adiyi  :violent1: :violent1: :violent1:
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

gökkusağı

ayakta kaldı die bıdır bıdır söylenip oturan gençlere laf sokan moruk teyzelere uyuz olurum   :ehi:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

mavişim80

YER VERMEYEN LİSELİ GENCLERE
BIDIR BIDIR KONUSAN KADINLARA.
ÖKÜZ GİBİ BAKAN ADAMLARA
BİRDE SÖFÖRÜN ARKAYI GÖRMEDEN İLERLEYİN DEMESİ.
ALLAHIM DELLLENMEMEK ELDE DEĞİL

Dilara Ebrar

ben üniversiteden beri binmedim allaha şükür.oda yaklaşık 5 sene önce sona erdi.ama evet yaşlılar dır dır ederdi.taciz yaşamadım allahtan
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...