ESKISEHIRLI YOK MU???

Başlatan fatma-ba, 23 Ocak , 2007, 00:31:49

« önceki - sonraki »

EMEL 26

edacım bizim gelinde fatih öğünç e gittiydi . hadi hayırlısı olsun canım umarım hep güzel haberlerle gelirsin canım :amin: :nazar:

canım benim kızım 11 yaşında 5. sınıfa gidiyor önder dile ingilizce kursuna gidiyor.
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

EMEL 26

:director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:
nerdesiniz yafffffffffff  :caca: :caca:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: esmutu (eda_m) - 22 Nisan , 2010, 13:42:38
aybuke hoşgeldin memnun oldum canım bende hemşerilerimiz çoğalıyo  :k06: :k06: nasılsın eskişehirin neresindensin  :flowers:

betüş bende bugün 6+2 oldum cok güzel bakalım fatih ÖĞÜÇ diye bi doktora gittim muayenehanesine devlet hastanesindeymiş  pzrtesi tekrar ona gidecem tahlil falan istedi sonuçlarını göstercem ne var ne yok çok merak ediyorum  :D

emelcim saolasın göremiyom seni koşturuyon valla senin kızın kaç yaşında şimdi  :opucuk:

Hoşbuldum canım :) Ben eskişehirliyim ama eşimin görevi nedeniyle Bartında oturuyorum .. Annemlerin evi Sakarya caddesinin aşağısında kalıyor, Kanal 26 nın orada :) Şu anda eskişehirdeyim zaten, gezmeye geldim :)  :k06:

<<AyBüKe>>

Bu arada bebişinde hayırlı olsun canım, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.  :amin: :nazar:  Darısı bana  :hieyt:

esra26

teşekkür ederim cnm benim darısı isteyen bütün anne adaylarına olsun inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

sizde tayincimisiniz bizim gibi benim eşimde polis de ondan geziciydik esk. geldik yeni bakalım inşallah burda oluruz hep :)

<<AyBüKe>>

Benim eşim Bartın'da üniversitede çalışıyor, bilgisayar işletmeni canım.. Tayini buraya çıktı, Eskişehire anca gezmeye gelebiliyorum :( Siz baya gezdiniz sanırım, benim babamda polis o yüzden tahmin edebiliyorum :)

EMEL 26

esra26

slm emelcim nasılsın kimse buralara uğramıyo bu aralar  :k06: ayyy bende buraya girince bi heycan basıyo bakmıcam diyom gene bakıyom sonra alışkanlık oldu bende 

betüş doğum yapmış galiba doğrumu duydum acaba hayırlısıyla kurtulmuş inşallah  :love9:

EMEL 26

:basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim: :basardim:
evet canım betüşümüz annne oldu oluşumuz geldi  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
darısı başına canım :opucuk:

sekerkıs

esra26

ohh mşallah betüş kavuştu hayırlısıyla darısı bana da  inşallah ama benim yolum daha uzun zamn geçmiyo sankim  :k06: :k06: :k06: :k06:

<<AyBüKe>>

Bende birgün hamileyim diye haber vermek istiyorum herkese  :amin:

EMEL 26

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 04 Haziran , 2010, 09:25:11
inşallah canım inşallah umarım en yakın zamanda allahım tüm istiyen arkadaşlarımızın  kucagını boş bırakmasın :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

esra26

Alıntı yapılan: Aybuke_74 - 04 Haziran , 2010, 09:25:11

inşallah canım allahım canı gönülden bekleyern herkese nasip etsin bebiş  :amin: :amin: :amin: :amin:

betüs26

selam kızlar foruma giremiyorum pek fazla nasılsınız hepinizi çok özledim eda emel aybüke unuttuğum yOK inşallah oğlum 3 ayını doldurucak nasipse büyüdü  ALLAHIN İZNŞYLE ALLAH HERKEZE NASİP ETSİN ÇOK GÜZEL BİR DUYGU TARİFİ YOK ÇOK MUTLUYUM RABBİM BOZMASIN HEPİNİZİ ÇOOK ÖPTÜM CANLAR