28 Mart , 2024, 13:38:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ESKISEHIRLI YOK MU???

Başlatan fatma-ba, 23 Ocak , 2007, 00:31:49

« önceki - sonraki »

betüs26

CANIM ŞÜKÜRL OLSUN Kİ ŞİMDİLİK İYİ DÜN KONTROLÜMÜZ VARDI HERŞEY YOLUNDA HEPTE ÖYLE OLUR İNŞALLAH YABBİM SEN NASILSIN CANIM İYİMİSİN

EMEL 26

sevindim canım iyi olmanı ayrıca herşeyin  yolunda gitmeside harika inşallah sorunsuz bir şekilde kavuşursun bebişini  :amin: :amin: :binkybaby: :binkybaby: :opucuk:

bende iyim işte sıkıldıkca fırsat buldukca bakıyorum burayı  :k06:
yarın patoloji sonucumu alacam bakalım  :dontknow:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

esra26

slm kızlar nasılsınız.

emelcim ben bir haftadır yoktum taşınma merasimi falan vardı  :laughing7: bide ayın 11 inde adet oldum moralimde çok bozuldu  adet öncesinde bi sürü ağrı çektim hiç öle ağrı çekmezdim normalde kıpırdayamadım bile bişi varsa diyede ilaçda içmedim kıvrandım valla sonra adet olunca sinir oldum tabii ama atlattım bi dahaki aya allah kerim artık napalım kısmet...

sen napıyorsun görüşmeyeli ...

betüş sen nasılsın cnm nasıl gidiyo bebeğinde sende iyisiniz inşallah 
kendinize ii bakın görüşürüz  :opucuk:

EMEL 26

canım tekrardan  hayırlı  olsun  iyi günlerde  oturun inşallah  :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
olsun kız üzülme  yeni evinde yaparsın  ilerde anı olur inşallah taşındıgım ay hamiş kaldım dersin :opucuk: :opucuk:

esra26

teşekkür ederim canım benim  :opucuk: :opucuk: darısı olmayanların başına  :amin:

inşallah öle olur bidahaki aya kutlama yaparız ama şimdi hiç umutlu değilim bu ay karamsarım  :(

EMEL 26

:amin: :amin: :amin:
ümidini kaybetme canım  hiç ummadıgın ve beklemedigin anda gelecek bebişin  :opucuk:

betüs26

selam kızlar edacım güle güle otur canım ev mi aldınız kolay gelsin üzülme adet gördüm diye vakti zamanı gelince olur hiç ummadığın bir anda bebişin sana
emel sen nasıl sın canım beni merak etmişsin sağol bitanem ya giremiyorum vaktim olmuyo onun dışında iyiyim ama zor yürüyorum sanki bi basınç var aşşada korkuyorum çıkıcak gibi ama bugün başar beyi aradım doktorumu yani hormanlarla alakalı dedi problem değil dedi çok değişik  ya sanki doğumu yaklaşmış gibi normal diyo heralde öle diyosa öyledir bunun dışaında çok şükür iyiyiz hareketleri iyice sertleşti allah yardımcımız olsun inşallah patoloji sonuçları noldu canım

EMEL 26

evet canım girmeyince merak etim şükür iyisiniz :opucuk:

canım iyim bende potoloji sonucum dr bekledigim gibi çıktı dedi nedir dedim bebek metaryali dedi canım işte birdaha denersem yine aynı sonuçla karşılarsın dedi bende salı günü tıp fakültesinden randeu aldım genetik araştırma için baş  vurcam bakalım sonuç ne çıkar canım bu arada  ilk adetimi oldum spral taktırcam bakalım hiç degilse bir sonuç çıkasıya bekliyim diyorum..

seninde baya oldu canım tekmeler agrılar normoldir hayırlısıyla gelecek inşallah annesi :nazar: :nazar:

esra26

slm hemserilerim nasılsınız :) bende bugün ilk defa doktora gittim ama cok korktum yaaa kalbim yerinden çıkacaktı  :k06:

neyseki atlattım bebeğim 5+3 olmuş daha 10 gün sonra kalp atışlarını duyacaz inşallah  :love9: ben çok heycanlıyım neden bilmiyorum içim bi tuhaf oluyo düşündükçe.. betüşüm sanada rabbim kolaylık versin tatlım bakalım hayırlısı inşallah en kısa zamnda kavuşucan bebeğine :opucuk:  emelicim sen nasılsın nasıl oldun görüşmeyeli neler yapıyorsun  :-*

<<AyBüKe>>

İyi akşamlar kızlar bende eskişehirliyim :D Yeni üye oldum bu başlığı görünce de çok sevindim  :) Eskişehirde yaşamıyorum ama, evlenip Bartın'a yerleştim. İnsan aynı memleketten birini görünce tuhaf oluyor, seviniyor  :muzz: Kısmetse 23 nisanda eskişehire gezmeye gelicem, çok özledim  :y25:

betüs26

SELAM AYBÜKE TANIŞMA BÖLÜMÜNE DE YAZMIŞTIM BİZDE ÇOK SEVİNDİK CANIM BİR ESKİŞEHİRLİ DAHA
EDAA İNANMIYORUM HAMİLEMİSİN ÇOK AMA ÇOK SEVİNDİM CANIIIM BENİM HAYIRLI OLSUN GİTTİN Mİ DOKTORA HANGİSİNE GİDİYORSUN AYY SÜPER ALLAH TAMAMINA ERDİRSİN
EMEL KUZUM SEN NASILSIN KIZIN NASIL BİTANEM

<<AyBüKe>>

Hayırlı olsun edacım, çok çokkk tebrik ederim  :k06: Allah bebeğini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin cnm   :amin: :nazar: 

EMEL 26

bende  iyim edacım betüşcüm  çok şükür  kızımda iyi biz ev okul dersane arasında geziyoruz işte allah o günleri sizede göstersin. :amin:
ikinizinde iyi olmasına çok sevindim  bebişlerinize iyi bakın   :nazar: :nazar: :nazar::flowers:

aybüke hoşgeldin  :k06:

<<AyBüKe>>

esra26

aybuke hoşgeldin memnun oldum canım bende hemşerilerimiz çoğalıyo  :k06: :k06: nasılsın eskişehirin neresindensin  :flowers:

betüş bende bugün 6+2 oldum cok güzel bakalım fatih ÖĞÜÇ diye bi doktora gittim muayenehanesine devlet hastanesindeymiş  pzrtesi tekrar ona gidecem tahlil falan istedi sonuçlarını göstercem ne var ne yok çok merak ediyorum  :D

emelcim saolasın göremiyom seni koşturuyon valla senin kızın kaç yaşında şimdi  :opucuk: