ESKISEHIRLI YOK MU???

Başlatan fatma-ba, 23 Ocak , 2007, 00:31:49

« önceki - sonraki »

EMEL 26

günaydın eskişehirliler  :wave: :wave: :wave:

nasılsınız   :k06: :k06:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

ceyloşş

günaydın canım sen daha iyisindir ya ? :flowers:

EMEL 26

evet bu gün daha iyim canım  :k06:

esra26

slm cnm memnun oldum bende eda hoş geldin ohh ohh sayımız artsın  :k06:  :k06: mutlu oluyo insan memleketinden birini görünce  :flowers:  :flowers:  :flowers:

kızlar ne güzel kar yağıyo bugün yaa bi sürü fotoğraf çektik dışarı çıkan var mıııı bu havada  :D

EMEL 26

ben cıkmadım ama eşimle kızım yürüyüş yaptılar oynadılar bana yasak

esra26

oy ne güzel olsun emelim bende iş yerinde camdan izledim ama özlemişiz valla çok güzeldi  :hieyt: 

sen nasıl oldun cnm benim ?? kanamam var falan demiştin bol bol dinlen kendine ii bak emi yeğenimizede  :opucuk:  :flowers:  :flowers:

EMEL 26

merhaba edam  iyim akıntım var ama başka bir şikayetim yok inşallah iyi işarettir
sen nerde çalışıyorsun canım  :k06:
kendine iyi bak varmı bir  belirti  :opucuk:

esra26

cnm ya bende belirti yok ama adet olmadan 10 gün önce göğüslerim çok acırdı benim şimdi 5 gün var hiç acı falan yok başkada bi belirti yok test yapmıyım diyorum daha erken :icon_scratch:  :icon_scratch:

ben maliyedeyim cnm

eskişehirli olunca sorarlar ya tatar mısın diye (klasik soru) bende sana sorayım  :k06:  :k06:
ben bulgaristan macuruyum. merak ettimde :k06:  :k06:

ceyloşş

bulgaristandan ailenmi gelmiş sendemi orda doğdun

esra26

yok cnm benim bi bağlantım ama ananemlerde babannemlerde ordan gelmiş yoksa biz eskişehirliyiz artık yavaş nesil nesil bağlantımız kalmıyo  :)
olsun bizde bi nevi macur sayılıyoruz..

sen ceyloşş sizde de mi var yoksa?

EMEL 26

edam  yok canım ben manavım   ama çevremde çok bulgaristan macuru var   memnun oldum
  :k06: :k06: :k06:

ceyloşş

Alıntı yapılan: eda_m - 04 Şubat , 2010, 16:33:42
yok cnm benim bi bağlantım ama ananemlerde babannemlerde ordan gelmiş yoksa biz eskişehirliyiz artık yavaş nesil nesil bağlantımız kalmıyo  :)
olsun bizde bi nevi macur sayılıyoruz..

sen ceyloşş sizde de mi var yoksa?

benim anne tarafım yunanistan göçmeni eşimler bulgaristandan gelmişler canım

esra26

memnun oldum cnm
hepinize ii akşamlar yarın görüşürüz  :opucuk:

EMEL 26

kızlarrrr       :director:          betüşüm :k06:  :k06:
                                  :director:       ceyloş    :k06: :k06:
                                                :director:     edam  :k06: :k06:
                                                                     nasılsınız  yaaaaaaaaa   hiç karşılaşamıyoruz :caca:

ceyloşş

günaydıııın kızlaaaar nasılsınız bu sabah  :hello:  :hello:  :hello: