28 Mart , 2024, 22:52:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ESKISEHIRLI YOK MU???

Başlatan fatma-ba, 23 Ocak , 2007, 00:31:49

« önceki - sonraki »

EMEL 26

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 14 Aralık , 2011, 21:41:05
Allah gönlünüze göre versin inşallah emel hanım maşallah 12 yaşında genç bir kız annesisiniz  :nazar: ne kadar güzel Allah bağışlasın siz nerelerde oturuyorsunuz?
:amin:  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım ben merkezdeyim sakarya cd  deyim. :flowers: :flowers: :flowers:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

zeynep-sena

ne güzel bende ilk evlendiğimde sakarya geçidinin oralarda oturuyordum şimdi azıcık uzaklaştık:)

EMEL 26

Alıntı yapılan: zeynep-sena - 15 Aralık , 2011, 23:12:31
ne güzel bende ilk evlendiğimde sakarya geçidinin oralarda oturuyordum şimdi azıcık uzaklaştık:)
aaaaaaaa bak buraları biliyorsun bir gün gel laflarız :k06:
şimdi nerelerdesin

zeynep-sena

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 16 Aralık , 2011, 23:37:55
Alıntı yapılan: zeynep-sena - 15 Aralık , 2011, 23:12:31
aaaaaaaa bak buraları biliyorsun bir gün gel laflarız :k06:
şimdi nerelerdesin

şimdi tepebaşı tarafındayım canım bilmemmi oralarını hiç avcumun içi gibi :k06:

<<AyBüKe>>

Eşim ağustosta kısa dönem askerlik yapıcak kısmetse ve bende ailemin yanına Eskişehire gelicem . 6 ay kalıcam orda. Benimde annemler Sakarya caddesindeki göbeğin oraya yakın yerde oturuyolar. Kısmet olursa sizlerle görüşmeyi çok isterim  :hieyt:   :hieyt:   Çok özledim Eskişehiri  :y25:

EMEL 26

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 17 Aralık , 2011, 15:15:06
  Eşim ağustosta kısa dönem askerlik yapıcak kısmetse ve bende ailemin yanına Eskişehire gelicem . 6 ay kalıcam orda. Benimde annemler Sakarya caddesindeki göbeğin oraya yakın yerde oturuyolar. Kısmet olursa sizlerle görüşmeyi çok isterim  :hieyt:   :hieyt:   Çok özledim Eskişehiri  :y25:
bekleriz canım  :k06:

EMEL 26

SOĞUK  ÇOK SOĞUK BİR ESKİŞEHİR AKŞAMINDAN  HERKESE SELAM :flowers:

EMEL 26

bahar geldi kızlar nerdesiniz  :icon_flower: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

zeynep-sena

baharın biraz daha gelmesini beklemekteyizzzzz:)))

betüs26

emel canım naber hatırladınmı beni nası gidiyo canım valla uzun bir süre giremedim ya çağlarla çok zor luyo

EMEL 26

Alıntı yapılan: betüs26 - 13 Nisan , 2012, 01:40:27
emel canım naber hatırladınmı beni nası gidiyo canım valla uzun bir süre giremedim ya çağlarla çok zor luyo

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
canım benim nasılsınız kocaman olmuş delikanlı :nazar:

evet uzun zamandır görmüyorum  ama sen büyütmüşün oğlanı şimdi tam yaramazlık zamanı :opucuk:

ben iyim canım bir değişiklik yok aynı  kızım 7. sınıfa gidiyor  genç kız havasına girdik
zaman çok cabuk geçiyor canım ben inan hiç anlamadan geldik bu yaşa kızıma bakıyorumda sen ne zaman büyüdün diyorum sanki ben aynı yerimde duruyomuşum gibiyim ama yaş geçiyor biz anlamadan

sen ayını yerindemisin canım bahar geldi yakınız oğlunla gezmeye çıkarsan beklerim yakınız özelden yazarım adresi gel laflarız  bende çağları severim :opucuk:

angelesk

selam kızlar, bende eskişehirliyim cuma günü hamile olduğumu öğrendim, onvak hastanesine gidiyorum. aranızda orada doğum yapan var mı? ya da hastane hakkında bilgisi olan var mı ?
sitemizde yeni ürünlerimi takip edebilirsiniz:
sitemizde yeni ürünlerimi takip edebilirsiniz:
www.facebook.com/beyazincimagazasi
www.facebook.com/26teknobilisim
ürün satışı için :
http://www.sahibinden.com/index.php?a=1004

EMEL 26

hoşgeldin canım  :k06:
hayırlı olsun  :nazar: :nazar:
soruların hakkında bir bilgim yok canım :dontknow:

EMEL 26