ESKISEHIRLI YOK MU???

Başlatan fatma-ba, 23 Ocak , 2007, 00:31:49

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

:opucuk: tamam kısmıyorum.ismim sümeyra yas 21. 2 yıl 5 aylık evliyim.2 aylık kürtajım var :crybaby2: allah kimseye vermesin.daha bu ay bebis için basladım calısmaya ev hanımıyım öle istee.tek derdim bebek :ehi: insallah bu ay olur bekletmez allahım

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

<<AyBüKe>>

Hoşgeldin sümeyracım  :opucuk:  Allah'ım sana da nasip etsin en hayırlı zamanda bi evlat inş.  :amin:  Benimde ilk hamileliğim kalbi durduğu için kürtajla sonuçlandı canım, üzülme herşey geçiyo Allah sana ve eşine sağlık versin yine olur  :opucuk: 

Bende eskişehirliyim ama eşimin işi nedeniyle bartında oturuyoruz çok özlüyorum memleketimi  :y25:

KasrıCinan

aybüke sağol allah razı olsun.amin insallah.hımm olsun canım napacaksın doydugun yermis hep öyle derler ya.gelirsen beklerim bi gün :D :opucuk:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

EMEL 26

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 22 Şubat , 2011, 08:16:32
:opucuk: tamam kısmıyorum.ismim sümeyra yas 21. 2 yıl 5 aylık evliyim.2 aylık kürtajım var :crybaby2: allah kimseye vermesin.daha bu ay bebis için basladım calısmaya ev hanımıyım öle istee.tek derdim bebek :ehi: insallah bu ay olur bekletmez allahım
allah gönlüne göre versin :amin: :amin:
canım olur ümitsizlige düşme daha yolun başındasın yaşadıgın olay için çok geçmiş olsun bilmezmiyim ne kadar zor oldugunu allah düşmanımın başına vermesin
Kızlarımla hayat çok güzel💖

KasrıCinan

Alıntı yapılan: EMEL 26 - 22 Şubat , 2011, 23:50:47
canım olur ümitsizlige düşme daha yolun başındasın yaşadıgın olay için çok geçmiş olsun bilmezmiyim ne kadar zor oldugunu allah düşmanımın başına vermesin
çok sağol emel.ümitsiz değilim geç de olsa verecek rabbim inanıyorum.ama rabbim bununla kimseyi imtihan etmesin.daha yeni basladım insallah yakın zamanda meleğim gelir  allah evladını sana bağıslasın

EMEL 26

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 07:35:46
Alıntı yapılan: EMEL 26 - 22 Şubat , 2011, 23:50:47
çok sağol emel.ümitsiz değilim geç de olsa verecek rabbim inanıyorum.ama rabbim bununla kimseyi imtihan etmesin.daha yeni basladım insallah yakın zamanda meleğim gelir  allah evladını sana bağıslasın
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

allahın izniyle en kısa zamanda gelir  annesi merak etme yeterki sen stres  yapma rahat ol :k06: :k06:

KasrıCinan

emelcim çok sağol canım insallah.sabreder derviş muradına ermiş demi.tabi ermeden gitmek de var :ehi: allah korusun.benim de senin gibi meleğim gelecek inanıyorum

EMEL 26

EMEL 26

..eLif..

Merhabalar..
bende artık eskişehirliyim 6 ay oldu taşınalı ama alışamadım kızımla ben çok sıkılıyoruz  :y25:
Annesinin poaçası İDİL'im! :)

EMEL 26

Alıntı yapılan: ..eLif.. - 09 Mart , 2011, 21:01:50
Merhabalar..
bende artık eskişehirliyim 6 ay oldu taşınalı ama alışamadım kızımla ben çok sıkılıyoruz  :y25:

hoşgeldin canım şehrimize yalnız hissetme kendini kış mevsimindeyizya çıkamıyosan dışarı ondan böyle hissediyo olabilirmisin :k06: :k06:
nerden geldin :opucuk:

..eLif..

merhaba canım hoşbulcaz inşallah saol :))
havalar iyi olmaya başladı dahada iyi olsada ilk merak ettiğimiz yer kentpark :)
Ankara dan geldik ama aslen Antalyalıyım sıcak memleketten gelincede ayrı zorlanıyoruz  :-[
Sen neresindensin eskişehirin?

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ..eLif.. - 13 Mart , 2011, 10:56:49
havalar iyi olmaya başladı dahada iyi olsada ilk merak ettiğimiz yer kentpark :)
Ankara dan geldik ama aslen Antalyalıyım sıcak memleketten gelincede ayrı zorlanıyoruz  :-[
hosgeldin canım şehrimize.yaz gelsin kent parkı rahatca gezersin.alısırsın canım zamanla.kızın ne kadarlık kendini tanıtırmısın?

..eLif..

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 13 Mart , 2011, 14:03:51
hosgeldin canım şehrimize.yaz gelsin kent parkı rahatca gezersin.alısırsın canım zamanla.kızın ne kadarlık kendini tanıtırmısın?

hb cnm çok sağol..
23 yaşında ben kızımda 2 yaşında.. sizler?

EMEL 26

canım şehrimiz güzel çok sıcak olmasada seviyorum eskişehrimizi ben şehir merkezindeyim 30 yaşındayım 12 yaşında kızım var cadımı cadı  :k06:
sana  kızınla eşinle mutluluklar diliyorum  :amin: :nazar:
zamanla daha iyi tanışırız