28 Mart , 2024, 13:06:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ayak parmagımda bı sorun var

Başlatan esra18, 23 Nisan , 2011, 22:55:23

« önceki - sonraki »

esra18

kızlar ayak tırnagım yaklasık 4 aydır uzamıo yanı sadece bas parmagım dıplerıde kızardı ve acılı şişlik var.acaba batmamı dedım arastırdım ama o tırnak kenarında olurmus ıltıhaplanırmıs batma degıl.pekı ne bu?bu tarz bıseyle karsılasan varmı acaba

βαlκιz

bilgim yok ama geçmiş olsun doktora göster belki önemli bişeydir  :dontknow:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

esra18

saol balkızcım sanırım gıtmem gerek 4 aydır dıer tırnaklarım uzuor ama o tırnagım uzamıor  anlayamadım inşallah batma degıldır cok korkuorum

βαlκιz

enteresan neden uzamıyo acaba agrı şişlik varsa git bence
yoksaa bişey olmaz belki küsmüştür sana uzamıyordur :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Mine'l Aşk

Çok çok geçmiş olsun..
Evet bende aynı şeyden şikayetçiyim..

5 aylık hamile iken oldu doğumdan sonra doktora gittim bana tırnak batması dedi..Hamilelikteti ödemlerin artışı ile olmuş olabilir dedi..Antibiyotik ve sarı bir su verdi onda günde 2 defa 20 dk beklet dedi...

Geçmezse kenarlardan keseriz dedi...Geçmedi hala çok acıyor ama korkuyorum kestirmeye..Pazartesi tekrar gideceğim bakalım...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

esra18

Alıntı yapılan: βαlκιz - 23 Nisan , 2011, 23:38:54
enteresan neden uzamıyo acaba agrı şişlik varsa git bence
yoksaa bişey olmaz belki küsmüştür sana uzamıyordur :ehi:

kussede haklı aslında abdestten snr dıkkatlı kurulamıorum kı bakım desen sıfır haklı yanı tırnakta :BangHead:

esra18

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 23 Nisan , 2011, 23:45:22
Çok çok geçmiş olsun..
Evet bende aynı şeyden şikayetçiyim..

5 aylık hamile iken oldu doğumdan sonra doktora gittim bana tırnak batması dedi..Hamilelikteti ödemlerin artışı ile olmuş olabilir dedi..Antibiyotik ve sarı bir su verdi onda günde 2 defa 20 dk beklet dedi...

Geçmezse kenarlardan keseriz dedi...Geçmedi hala çok acıyor ama korkuyorum kestirmeye..Pazartesi tekrar gideceğim bakalım...

yee tırnak batması ıltıhaplanıormus ama ben de kendımı ole tesellı edıodum senınkıde olemı uzamadımı hıc

Mine'l Aşk

Benim de fazla uzamadı diğer parmaklarımı keserken bakıyorum onda yok kesecek yer  :k06:

Benim iltihap olmadı..İçinde varsa bilemem kenarları şiş ve kırmıı kırmızı...

Ayakkabı giydiğimde ve bir yere çarptığımda çok acıyor....

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

herkesde baska demekki bendede tam tersi haftada bi kesiyom hemen uzuyo sanki bi aydir kesmedim  :k06: :k06: :k06:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: