ŞANSLI MASAA :D

Başlatan AککORTįє, 22 Nisan , 2011, 15:55:54

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Farz edelim ki onlar oyuncu...Bence değişen bir şey olmaz ben tv karşısına geçtiğimde beni güldürüyor eğlendiriyor, günün stresinden bir kaç saatte olsa uzaklaşmamı sağlıyor önemli olan bu bence...Şu sıralar tv de çıkan diziler haberler sayesinde hayata bakış açım melankolik bir hal almıştı.
Bence her kanal yapsın böyle şeyler bizim toplum olarak artık gülmeye ihtiyacımız var...

Yok ordakiler numara yapıyormuş, kaç para alacakmış ben takmıyorum kafama o kadar...İzliyorum eğleniyorum kafam rahat oluyor...Adam kesme yok, tecavüz yok, çocuk kaçırma alıkoyma yok...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Lă_Tăhzen!

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

AYNEN KATILIYORUM ISTER OYUNCU OLSUN ISTER OLMASIN ÖNEMLI OLAN GULDUREBILMEK VE BASARIYORLARDA KENDIMDEN GECIYORUM RESMEN GULERKEN  :k06:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mayıs , 2011, 00:06:38

AYNEN KATILIYORUM ISTER OYUNCU OLSUN ISTER OLMASIN ÖNEMLI OLAN GULDUREBILMEK VE BASARIYORLARDA KENDIMDEN GECIYORUM RESMEN GULERKEN  :k06:

Bende bende  :k06:  :k06:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

ღ♥ Nilda♥ღ

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mayıs , 2011, 00:06:38

aynen  :icon_thumright:
.   

AککORTįє

°o.O євяυ O.o°

Alıntı yapılan: AککORTįє - 15 Mayıs , 2011, 13:04:31
Alıntı yapılan: derbeder - 15 Mayıs , 2011, 12:52:56
hepsi duzmece bu programin. bi kere boyle bir program oldugunu herkes biliyor suanda, hangi manyak anlamazki numara oldugunu? bu tarz programlarda oturan oyuncular anlasmali, kesinlikle inanmiyorum. haa gene isteyen komik bulabilir gulebilir.

canım sadece bilgin olsun diye söylüyorum. televizyonda yayınlanan bi program da ve aynı cafede kamera şakası programı yapacak kadar aptal değiller. yani buna açıklmama yapmak bile komik.

bu programların çekimleri yapıldı ve bitti.  ;)

tabi şu dediğine katılıyorum isteyen inanır isteyen inanmaz ve elbette isteyen güler istemeyen izlemez

:icon_thumright:
Alıntı yapılan: AککORTįє - 15 Mayıs , 2011, 13:14:04

Sağlam bu kez karşımıza oyuncu olarak çıkınca akıllara "Şanslı Masa"da çalışanlar cast ajansından mı sorusunu getiriyor.

Medyatava'nın haberine göre Şanslı Masa'ya
şans

eseri oturan 3 bin kişiyle gizli çekim yapan yapım şirketi sonrasında 75 kişinin çekimlerini seçmiş. Ve kanala teslim ettiği 25 bölümde bu 75 kişiyle yapılan çekimler yer alıyor. Masa'ya şans eseri oturanlardan biri de atv'nin yeni dizisi "Babam Sağolsun"da rol alan Dilek Sağlam oldu.

'TESADÜF' DEDİLER

Kanal D'nin sıradışı yarışması 'Şanslı Masa' yarışmacılarını düşürdüğü zor durumlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Programın moderatörlüğünü yapan Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan, CNN Türk ekranlarında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Yarışmaya 'tesadüfen' katılan kişilerden birinin oyuncu çıkmasıyla 'yarışmacıları cast ajansı mı seçiyor?' sorusunun gündeme gelmişti. Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan konuya dair olarak sadece ''tesadüf'' dediler

:icon_thumright:[/b]

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ponçik

ben böyle bir program olduğundan bile haberdar değildim , çok fazla TV izlemem fakat dün eşim zap yaparken tesadüfen görmüş ve beraber izlerken gülmekten ağzımız ağrıdı desem yeridir

DİLVİN

bende severek ızlıyorum.
bence yınede düzmecedir diye düşünuyorum
benım kafama takılanda ses olayı.
yanı kafede onlarca kişi var ve bunlara sankı alıcı yüklenmiş gibi çıkıyor  :-\
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

ツgöçmen_54 ツ

kesinlikle oyuncu olduklarına inanıyorum.daha önceden seçilmiş insanlar.. :dontknow:

AککORTįє

Alıntı yapılan: DİLVİN - 19 Mayıs , 2011, 12:17:04
bende severek ızlıyorum.

yavrum kızda mikrofon takılı masanın tepesinde de mikrofon var. yoksa nasıl duyucaz seslerini.

kaldırın yayından lan şu programı   :ehi: :ehi:

nasıl bir milletiz biz ya  :ehi:

DİLVİN

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 19 Mayıs , 2011, 12:19:17
kesinlikle oyuncu olduklarına inanıyorum.daha önceden seçilmiş insanlar.. :dontknow:

ama yınede komıkkk. ben çookk gülerek izliyorum. bızım gülmemize oğlumuz bile gülüyor

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Demet_dk

ÇOK EĞLENCELİ  :hieyt:
KEŞKE BANADA DENK GELSE YA :occasion14:

DİLVİN

Alıntı yapılan: Demet_dk - 19 Mayıs , 2011, 12:29:05
ÇOK EĞLENCELİ  :hieyt:
KEŞKE BANADA DENK GELSE YA :occasion14:

oo demettt hanımm günaydınlarrrrrr  :caca: :caca: :caca:

Demet_dk

banu_fth

Alıntı yapılan: AککORTįє - 19 Mayıs , 2011, 12:23:36
Alıntı yapılan: DİLVİN - 19 Mayıs , 2011, 12:17:04
bende severek ızlıyorum.

yavrum kızda mikrofon takılı masanın tepesinde de mikrofon var. yoksa nasıl duyucaz seslerini.

kaldırın yayından lan şu programı   :ehi: :ehi:

nasıl bir milletiz biz ya  :ehi:

hakkat yaaa  :toothy10: :toothy10: