ŞANSLI MASAA :D

Başlatan AککORTįє, 22 Nisan , 2011, 15:55:54

« önceki - sonraki »

Balböceği

Nihayet bizide denk geldi bu program.  :k06: :k06:

Yalniz ilk defa euro d'de cikti  :-\

°o.O євяυ O.o°

bizde bakıoz yakaladıkça :k06: ama sarı küçümen

bi kız vardı sevgilisi uzaylı takldi yapan kız

tanıdıktı sanki yaa oyuncu gbiydi düzmece olmasın :icon_scratch:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Mine'l Aşk

Süper bir şey..

İzlerken gülmekten gözlerim yaşarıyor..Eşimle iki haftadır iple çekiyoruz...

Keşke bana denk gelse  :k06:  parasında falan değilim ama acayip eğlenceli olur... :ehi:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

asya81

ya bende dikkat ettimde  bir kaç yarışma programına hep tanıdık simalar.bence ajanslardan topluyorlar bunları yoksa dikkat ettiyseniz hepsi kalkıyor masadan geri oturtuyorlar ne hikmetse öyle bir durumda hem sümsüğü yer hemde sürüye sürüye götürürler adamı.

suzannn

eşimle geçen gün izlerken diyorki eğer bigün bende saçmalarsam bana normalmişim gibi davran :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 14 Mayıs , 2011, 11:02:02
eşimle geçen gün izlerken diyorki eğer bigün bende saçmalarsam bana normalmişim gibi davran :ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi::ehi:
:ehi: :ehi: :ehi:

demii

bence eşi her saçmalayan bir cafede bilirki şanslı masadayız normalmiş gibi davranır  :k06:

belkis_nur

cok komik yaaa,ben bunlari yapsam esimi dayanamaz kacarrr vallah birde azarlar beniiii   :ehi:

bebişim616161

:igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
sla para için o seyleri yapmam adam basına geçiriyor cam hanusu bn uzaylıyım die bağırıyor :igrenc: :igrenc:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 14 Mayıs , 2011, 11:02:02
bende bunun aynısını geçen eşime dedim gülüyor ...  :k06: :k06:

AککORTįє

ya birşey dicemde yani bu yarışmayı yapan adamlar bu kadar salakmı ki oraya oyuncular koysun

derbeder

hepsi duzmece bu programin. bi kere boyle bir program oldugunu herkes biliyor suanda, hangi manyak anlamazki numara oldugunu? bu tarz programlarda oturan oyuncular anlasmali, kesinlikle inanmiyorum. haa gene isteyen komik bulabilir gulebilir.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

bız zengın degılız 5 mılyar da ıyı para..
ama ben böle bıse yapsam esım benı bosar Allah muhafaza..  :-ooo

AککORTįє

15 Mayıs , 2011, 13:04:31 #27 Son düzenlenme: 15 Mayıs , 2011, 13:08:02 AککORTįє
Alıntı yapılan: derbeder - 15 Mayıs , 2011, 12:52:56
hepsi duzmece bu programin. bi kere boyle bir program oldugunu herkes biliyor suanda, hangi manyak anlamazki numara oldugunu? bu tarz programlarda oturan oyuncular anlasmali, kesinlikle inanmiyorum. haa gene isteyen komik bulabilir gulebilir.

canım sadece bilgin olsun diye söylüyorum. televizyonda yayınlanan bi program da ve aynı cafede kamera şakası programı yapacak kadar aptal değiller. yani buna açıklmama yapmak bile komik.

bu programların çekimleri yapıldı ve bitti.  ;)

tabi şu dediğine katılıyorum isteyen inanır isteyen inanmaz ve elbette isteyen güler istemeyen izlemez

derbeder

cekimleri bittigini bilmiyordum canim. ama benzer birseyi gormustum tv de.

dizilerden birinde yan karakter olarak oynayan birisini saka programinda gordugumde, acaba gercek mi degil mi diye dusunmedim artik.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

AککORTįє

Sağlam bu kez karşımıza oyuncu olarak çıkınca akıllara "Şanslı Masa"da çalışanlar cast ajansından mı sorusunu getiriyor.

Medyatava'nın haberine göre Şanslı Masa'ya
şans

eseri oturan 3 bin kişiyle gizli çekim yapan yapım şirketi sonrasında 75 kişinin çekimlerini seçmiş. Ve kanala teslim ettiği 25 bölümde bu 75 kişiyle yapılan çekimler yer alıyor. Masa'ya şans eseri oturanlardan biri de atv'nin yeni dizisi "Babam Sağolsun"da rol alan Dilek Sağlam oldu.

'TESADÜF' DEDİLER

Kanal D'nin sıradışı yarışması 'Şanslı Masa' yarışmacılarını düşürdüğü zor durumlarla dikkat çekmeye devam ediyor. Programın moderatörlüğünü yapan Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan, CNN Türk ekranlarında Cüneyt Özdemir'in sorularını yanıtladı.

Yarışmaya 'tesadüfen' katılan kişilerden birinin oyuncu çıkmasıyla 'yarışmacıları cast ajansı mı seçiyor?' sorusunun gündeme gelmişti. Sinan Çalışkanoğlu ve Orçun Kaptan konuya dair olarak sadece ''tesadüf'' dediler