30 dakikada evinizi "temizmiş" gibi gösterin!

Başlatan hüzünden_gelme, 21 Nisan , 2011, 22:30:28

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Alıntı yapılan: DİLVİN - 02 Mayıs , 2011, 14:44:43
ALINTI

İslam dinindeki samimiyet, doğallık ve içtenlik yerine adamlık dininde, samimiyetten tamamen uzak, her biri özel olarak ayarlanan ve zaman içinde kişinin karakterinin bir parçası haline gelen suni tavır ve davranışlar vardır.

Adamlık dini mensubu, çarpık anlayışının sonucu olan bu yapmacık hareket ve mimikleri, samimiyetsiz üslubu ile daha ilk bakışta kendisini belli eder. Bu yapmacık tavır ve davranışların her biri, mesaj vermek, ilgi çekmek, gösterişyapmak, menfaat gözetmek, vs. gibi belli amaçlara yönelik olarak sergilenir.

ayşecım bi yerde okumuştur çok hoşuma gitti senınle paylaşayım dedım  :icon_thumright:

:icon_thumright: Güzel canım teşekkür ederim paylaştığın için

:love9: :love7: :love9:

Aytii

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 30 Nisan , 2011, 17:40:07
Sarı kız çocuk olmadan önce bende öleydim .Şimdi  yapacak birşeyyok gün boyu evdesin oturdukça evde sarıyorsun birşeye.

Ama çocuğun olsun biraz daha salıyorsun.

Bende bu  konuda çok beterdim hala öleyim ama kademe mi biraz daha aşağıya aldım.

Ben evi süpürürdüm halının üstüne basmazdım zıplayarak geçerdim ayak izim çıkmasın halılarımda diye komple krem renkte halım..

Yemin ediyorum böleydim.Psikopatlık derecesinde ama okadar değilim artık. :k06: :occasion5:

inanırım. bende öyleyim çünkü. ama bu son aylarıma girdiğimden beri artık bende daha genişim sanki  ::) en önemli olan işleri yapıyorum diğerlerine dokunmuyorum fifi

Demet_dk

Alıntı yapılan: DİLVİN - 02 Mayıs , 2011, 10:21:30
ŞUUU HIZMETÇİ KELİMESİNİ KULLANANLARADA SINIR OLUYORUM  :-\

ÇOK HAKLISIN CANIMM  :icon_thumright:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: DİLVİN - 02 Mayıs , 2011, 10:21:30
ŞUUU HIZMETÇİ KELİMESİNİ KULLANANLARADA SINIR OLUYORUM  :-\

LAF BANA SANIRIM  BELEDİYEDE ÇALISAN Bİ ÇÖPCUNUN BASKA ADI VARMIDIR MERAK ETTIM ONUN MESLEGI O ONA ASAGILAYARAK ÇÖPCU DENMEZ HERHALDE

BENDE Bİ YARDIMCIYA ASAGILAYARAK HİZMETCİ KELİMESİNİ KULLANMIYORUM BANA GELEN HIZMETCİ YADA YARDIMCI BENIM DOSTUM GIBI OLUYOR BEN ONUNLA BIRLIKTE TEMIZLIK YAPIYORUM ONUNLA BIRLIKTE OTURUP KAHVE İÇİYORUM  YADA YEMEK YİYPRUM SÖYLEMEK VAR SÖYLEMEK VAR SELMACIM 

мiŁenα.

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 14:56:03
Sarı kız çocuk olmadan önce bende öleydim .Şimdi  yapacak birşeyyok gün boyu evdesin oturdukça evde sarıyorsun birşeye.

Bende bu  konuda çok beterdim hala öleyim ama kademe mi biraz daha aşağıya aldım.

Ben evi süpürürdüm halının üstüne basmazdım zıplayarak geçerdim ayak izim çıkmasın halılarımda diye komple krem renkte halım..

Yemin ediyorum böleydim.Psikopatlık derecesinde ama okadar değilim artık. :k06: :occasion5:

inanırım. bende öyleyim çünkü. ama bu son aylarıma girdiğimden beri artık bende daha genişim sanki  ::) en önemli olan işleri yapıyorum diğerlerine dokunmuyorum fifi

Oğuz doğsun daha geniş olucaksın :ehi:

Aytii

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 02 Mayıs , 2011, 15:12:27
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 02 Mayıs , 2011, 14:56:03

Oğuz doğsun daha geniş olucaksın :ehi:

eminim  :ehi: eski Aytenden eser kalmayacak  :tongue3:

DİLVİN

ewet lafım sana la tahzen

çöpcüye ben çöpcü demiyorum

temızlik görevlisi diyorum  :icon_thumright:

senın evde çalışanlarla olan dıyaloğun benı ilgilendırmıyor

sadece o kelıme bana aşağılar gibi geldi o kadar  :-\
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: DİLVİN - 02 Mayıs , 2011, 15:39:19
ewet lafım sana la tahzen

çöpcüye ben çöpcü demiyorum

temızlik görevlisi diyorum  :icon_thumright:

senın evde çalışanlarla olan dıyaloğun benı ilgilendırmıyor

sadece o kelıme bana aşağılar gibi geldi o kadar  :-\

iyi sen öyle söylemeye devam et dilvin bende böyle söylemeye 
hızmetcımle dıyalogumu yazdım  seni ilğilendirsin diye degil hizmetçi diyerek  onu aşagılamadıgımı belirtmek için  aşagılamak gibi bı hakkada sahıp degılım zaten ben kimimki
onlarda ekmek parasını bundan kazanıyorlar hızmetçı temizlikci çöpcu yada kapıcı demişiz isim olarak ne farkeder

benim gözumde  kendimde olmak uzere dunya starıda bır  hizmetçide sonucta hepimiz  insanız ve hepim.z en önemlisi kuluz  :-\ 

°o.O євяυ O.o°

kızım yookken bnde felaket iş yapıordum canım sıkılıodu

başlıodum temzliğee akşama kadr stres atıodumm :-\

ama şmdi kızım sürekli onnla ilgilenmemi istio bnde

onu dinliorum şuan haftada 2 gün temizlik günüm var

onu eşimn yengesiyle halledioruzz ;) bana sadece düzenli

olmak kalıoo :icon_thumright: yani yaptığımız temizliği

kullanmak kalıo :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

fıstık

EVT EBRUCUM DÜZENLİ OLMAK ÇOK İŞE YARIYO

AMA BETÜŞ AYAKLANINCA GÖRÜCEM BEN SENİN DÜZENİNİ :k06:

VALLA BAZEN ÇILDIRIYORUM BEN YAAAAAAAA

HERYERİ TOPLAYIP SİLİP SÜPÜRÜYORUM

ARKAMA Bİ BAKIYORUM

2 SEPET OYUNCAK DÖKÜLMÜŞ BÜTÜN YASTIKLAR KANEPE ÖRTÜLERİ YERDE :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

°o.O євяυ O.o°

aynen nagişcimm herkes öle dio bırak

şurda bikaç ay sefamı süreyimm  :k06:

мiŁenα.

Sür ebru az kaldı sende genişler kategorisine giriceksin :ehi:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Ayse bacim hani demissin ya haliya bile basmazdim ayagimin izi cikmasi ndiye bende ayniyim  :ehi:
eskiden tabii, simdide pek degistim sayilmaz aslinda,
belki eskisi kadar cok temizlemiyorum ama evim hiç bir zaman daginik olmaz,
isimi gucumu bitirmeden oturmam yine,
aksam ceyhun uyuyunca camasir utu filan yaparim..
daginikligi sevmem aslinda, bide benim halim siyah beyaz ki, bi leke olsun silerde silerim hemen  :k06:
esim diyo omrunu yedin bitirdin su haliyi sile sile diyo  ;D ;D ;D

°o.O євяυ O.o°

ayşe arkadaşların da dediği gbi az kaldı bizimde

geniş olcağımız günlere  :k06:

daha şimdiden dönüp duruyo halıda oyuncaklar bi tarafta

kendi bi tarafta mama sandalyesine oturtuyorum önüne

oyuncaklar koyuyorum dursun die hepsi patır patır

aşaada daha büyüyünce ne yapcak km bilir cadım :love9: