30 dakikada evinizi "temizmiş" gibi gösterin!

Başlatan hüzünden_gelme, 21 Nisan , 2011, 22:30:28

« önceki - sonraki »

DİLVİN

Alıntı yapılan: Chateau Lafite - 27 Nisan , 2011, 03:14:03
EEE TAMAM YERDEKİ TOZLARI ALIYOSUNDA HİJYEN NOLUYO :k06:

YOK BEN YERLERİ SİLMEZSEM İÇİM RAHAT ETMEZ

DÖKECEKSİN ÇAMAŞIR SULU PARFÜMLÜ İLACI HERYER MİS GİBİ KOKACAK

RAHAT EDEMEM YOKSA :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sennnnnnnnnnnnnnnnnnnn  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

fıstık

laracroftt

ay kızlar cok hossunuz valla hıc oyle takıntılarım yoktur halı sılıyım koltuk sılıyım yaparımda oyle 2-3 gunde bır degıl 3 ayda bır :ehi:  coluk cocuk yok evı kırleten doken sacan da yok ondan  :ehi:  dagınıgımdır bıraz ama napıyım evım 70 metre2 ayrı salonum yok salonumla oturma odam bır olacaktır gayrı ıhtıyarı habersız gelende ıkı uc parca sey gormeye hazırlıklı olacak ev halı nede olsa.oyle cıllop gıbı beklemesın askerıye mı burası ayol   :k06:  :muzz:

tweety0555

vallahı ben camasır suyunun sagladıgı hıjyen mı yoksa bıze verdıgı zarar mı orada kararsızım ve ben hıc kullanmam yerlerde kaldıkı kullandıgım bezler nanoteknolojı ıle uretılen bezler hıjyene guvenıyorum acıkcası:)))

Nezo

Akşam Yorgun Argın Eve Gelmişim Kocişimde Aynı Kalıversin Bardaklar Bulaşıklar Önemli Değil Oturur Kocamla Vakit Geçiririm Valla.

derbeder

zaten konunun basliginda evinizi temiz gosterin yaziyor, evizini temizleyin demiyor  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Nezo

Alıntı yapılan: derbeder - 29 Nisan , 2011, 15:18:10
zaten konunun basliginda evinizi temiz gosterin yaziyor, evizini temizleyin demiyor  :ehi:
:toothy10:

DER!N

Balböceği

:toothy10:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: laracroftt - 29 Nisan , 2011, 03:04:10
ay kızlar cok hossunuz valla hıc oyle takıntılarım yoktur halı sılıyım koltuk sılıyım yaparımda oyle 2-3 gunde bır degıl 3 ayda bır :ehi:  coluk cocuk yok evı kırleten doken sacan da yok ondan  :ehi:  dagınıgımdır bıraz ama napıyım evım 70 metre2 ayrı salonum yok salonumla oturma odam bır olacaktır gayrı ıhtıyarı habersız gelende ıkı uc parca sey gormeye hazırlıklı olacak ev halı nede olsa.oyle cıllop gıbı beklemesın askerıye mı burası ayol   :k06:  :muzz:
ARKADAŞIM SENİ TAKDİR EDİYORUM.MAŞALLAH NE KADAR RAHATSIN BU KONUDA :icon_thumright:  :nazar:
ÖZENİYORUM BÖYLE HANIMLARA.KEŞKE BENDE BİRAZ BÖYLE OLABİLSEM. :-\ EŞİM BU YORUMLARI OKUSA SURATIMA TÜKÜRÜR BENİM  :-\
AŞIRI TEMİZLİK YAPMAMDAN ÇOK ŞİKAYETÇİ ADAMCAĞIZ  :'( EVDE 2 KİŞİYİZ ÇOLUK ÇOCUKTA YOK AMA HERGÜN SÜPÜRGE TÜM ODALARDA GEZER,VİLEDADA AYNI ŞEKİLDE.TOZ BEZİ VE CAMSİLDE ELİMED OLMADAN OLMAZ :-\ DELİ GİBİ ABARTISIZ HERGÜN AYNI TEMİZLİĞİ YAPYORUM.SABAH 10.30 DA BAŞLARIM ÖĞLEN 12 YE KADAR ANCAK İŞİM BİTER GİBİ OLUR.NAMAZ ARASI MOLA VERİRİM.HATTA BİTMEZ EŞİM YEMEĞE GELKİR GİDER BEN YARIM KALANLARI YAPARIM.SAAT 15.00 DA HER İŞİM BİTMİŞ OLUR DUŞUMU ALIRIM 1 SAAT KADAR PC YE TAKILIR OTURURUM.SONRA AKŞAM YEMEĞİ TELAŞINA BAŞLARIM :cildir: AYY YAZIK EDİYORUM KENDİME AMA ELİMDE DEĞİL ANCAK TEMİZLİK YAPARAK KAFAMI DAĞITIYORUM VE İÇİM ÇOK RAHATLATIYORUM HUZUR DOLUYORUM  :hello2: :hello2:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Demet_dk

CANIM NEDEN BU KADAR HARAP EDİYOSUN KENDİNİ
EMİNİMKİ EVİN TERTEMİZDİR

SEN BENCE SIKINTIDAN YAPIYOSUN BUNU
BİRAZ RAHAT OL CANIM YAZIK EDİYOSUN KENDİNE YANİ  :sad1:

BENDE 30 DAKİKADA TEMİZ GİBİ GÖSTERMEM DİREK PIRIL PIRIL YAPARIM  :icon_thumright:

laracroftt

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 29 Nisan , 2011, 19:48:11
ARKADAŞIM SENİ TAKDİR EDİYORUM.MAŞALLAH NE KADAR RAHATSIN BU KONUDA :icon_thumright:  :nazar:
ÖZENİYORUM BÖYLE HANIMLARA.KEŞKE BENDE BİRAZ BÖYLE OLABİLSEM. :-\ EŞİM BU YORUMLARI OKUSA SURATIMA TÜKÜRÜR BENİM  :-\
AŞIRI TEMİZLİK YAPMAMDAN ÇOK ŞİKAYETÇİ ADAMCAĞIZ  :'( EVDE 2 KİŞİYİZ ÇOLUK ÇOCUKTA YOK AMA HERGÜN SÜPÜRGE TÜM ODALARDA GEZER,VİLEDADA AYNI ŞEKİLDE.TOZ BEZİ VE CAMSİLDE ELİMED OLMADAN OLMAZ :-\ DELİ GİBİ ABARTISIZ HERGÜN AYNI TEMİZLİĞİ YAPYORUM.SABAH 10.30 DA BAŞLARIM ÖĞLEN 12 YE KADAR ANCAK İŞİM BİTER GİBİ OLUR.NAMAZ ARASI MOLA VERİRİM.HATTA BİTMEZ EŞİM YEMEĞE GELKİR GİDER BEN YARIM KALANLARI YAPARIM.SAAT 15.00 DA HER İŞİM BİTMİŞ OLUR DUŞUMU ALIRIM 1 SAAT KADAR PC YE TAKILIR OTURURUM.SONRA AKŞAM YEMEĞİ TELAŞINA BAŞLARIM :cildir: AYY YAZIK EDİYORUM KENDİME AMA ELİMDE DEĞİL ANCAK TEMİZLİK YAPARAK KAFAMI DAĞITIYORUM VE İÇİM ÇOK RAHATLATIYORUM HUZUR DOLUYORUM  :hello2: :hello2:

Tatlım bencede yapma boylee dısarı cık durma evde cık dolas vıtrın bak olmadı bı ıse gır esın musade edıyorsa, boyle yaparak hem ruhsal hem bedensel yıpratıyorsun kendını yazık deıl mı sana? bu guzel gunlerını kım gerı verıcek sana? Ilerde cok pısman olacaksın hastalıklar ardı ardına gelmeye basladıgında...ne olur yapma boyle sabah kalk soyle bı toparla otur bılgısayara gazete oku forumu gez esın yemege gelsın gıtsın cık dısarı dolas bıraz temız hava al aksama yemegını yetıstırecek sekılde don evıne dısarı cıkamazsan evde kendını temızlık dısında oyalayacak bıseyler bul orgu or, fılm ızle secenek cok...  Ama yıpratma kendını allah korusun hamıle kalsan halı koltuk kaldırırken dusse bebıs gunah deıl mı yıkılırsın uzuntuden hep temkınlı ol kendıne dıkkat et bu kadar yapma gormesın gozun azcık tembel ol      :toothy10:

Lă_Tăhzen!

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: sen çok yaşa emii

fıstık

Alıntı yapılan: Demet_dk - 29 Nisan , 2011, 19:51:03
CANIM NEDEN BU KADAR HARAP EDİYOSUN KENDİNİ
EMİNİMKİ EVİN TERTEMİZDİR

SEN BENCE SIKINTIDAN YAPIYOSUN BUNU
BİRAZ RAHAT OL CANIM YAZIK EDİYOSUN KENDİNE YANİ  :sad1:

BENDE 30 DAKİKADA TEMİZ GİBİ GÖSTERMEM DİREK PIRIL PIRIL YAPARIM  :icon_thumright:

AYNEN DEMETCİM 30 DAKİKADA SÜPÜRÜR SİLER TOZ ALIRIM

SANIRIM TEMİZ GİBİ GÖSTERME OLAYI PİS İNSANLAR İÇİN  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

derbeder

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 29 Nisan , 2011, 19:48:11

aman Allahimmm  :-ooo her gun ayni is yapilirmi kizz? iki gunde bir yap bari...ya da her gun ufak tefek temizlikler yap haftada 2 defa filan buyuk temizlik yap.

gerci skntidan insan edosun dedigi gibi ya dolabini cikariyor ya temizlik yapiyor ya da mutfaga daliyor, yok mu bunun ortasi?

eviniz 40 m² ise yarim saatte temizlik yapilir evet, ama eger eviniz 300 m² ise yarim saatte temizlik yapilmaz.
ama sadece oturma odasindan bahsediliyorsa yarim saat cok bile.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!