30 dakikada evinizi "temizmiş" gibi gösterin!

Başlatan hüzünden_gelme, 21 Nisan , 2011, 22:30:28

« önceki - sonraki »

Balböceği

Zaten bi soz var,

Evini temiz tut aniden gelen olur, Kendini temiz tut aniden gafilin olum olur.

Aldiris etmeyim cocuklar ortaligi batirsin

aman kicimi koyup aksama kadat tv bakiyim

pasakli gelir pasakli gidersen bi b.kun sahibi olamassin  :cildir:

Kimse alinmasin bu sozlerim eltime cok pistir  :igrenc:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

kız özge zaten pasaklıyım sen daha pasaklı yapacan beni  :k06: :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

βαlκιz

bende çocuklar dagıtsın toplarım onlar dagıtsın hemen toplarım
eşim diyo yapma yine dagıtcaklar dur bekle
ama yok hemen  yapıyorum
sıkılıyorum ozaman
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

AککORTįє

22 Nisan , 2011, 00:10:59 #18 Son düzenlenme: 22 Nisan , 2011, 00:16:21 AککORTįє
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 22 Nisan , 2011, 00:03:27
az once misafirim vardi 3 cocuklu zaten daginik olan evimi banyo ve balkon dahil talan ettiler  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: koyverdim gitti valla hic yapcak halimde yok  :-\
ilknurcum o hastalik bendede vardi bizamanlar taki canavar bi kizim olana kadar  ::) kendi dolabini bin kez duzenlerim gider tek tek cikarir atar bende koyverdim tikis tikis bisey araki bulasin bazen cildirasim geliyo  :cildir:

aynen canım aynen bizimkini gör çekmeceleri teek tek açıp kaldırıp atıyor çıldırıyorum zaten gün boyu oyuncak topluyorum bari sadece bi yer batsın gidiyo odasına orayı da . bende ne yaptım çekmecelere teek tek bant yapıştırdım .açamıyor. geçen gün uzun çekmeceler ya 5 li 6 lı sen aç onu alttan ikincisini koca götüyle içine otur çekmeceler yamulmuş. kilit nilit ne çare hangi birine alıcan heryerde bant var

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Nisan , 2011, 00:03:35
Zaten bi soz var,

Evini temiz tut aniden gelen olur, Kendini temiz tut aniden gafilin olum olur.

Aldiris etmeyim cocuklar ortaligi batirsin

aman kicimi koyup aksama kadat tv bakiyim

pasakli gelir pasakli gidersen bi b.kun sahibi olamassin  :cildir:

Kimse alinmasin bu sozlerim eltime cok pistir  :igrenc:

ya benim altımın karşısında bir kadın oturuyor

allahım bu nasıl bişeydir yani yok böle bişey görmedim ben

2 tane erkek çocu var orta okula gidiyo bi tane genç kızı var koca kadın yani

kapıyı açıyor tamammı kapatıyor

allahım bir koku yayılıyor binaya ya ceset falan var heralde evde

yazın balkona çıkıyorum bi pi pis koku geliyor bi yerden eğiliyorum bi bakıyorum kadının camı açık  :ehi: yok böle bişi ya

kapısının önünden burnumu kapatarak geçiyorum

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: AککORTįє - 21 Nisan , 2011, 23:59:13
benim evim genelde topludur ortalık dağınıkken başka iş görmem oturmam. gece yatmadan hatta oğlum uyuduğunda her tarafı toparlar öyle yatarım sabah yine dağılır ama hemen arkasından toplarım. dağınıklığı sevmiyorum geliyolar bana .simetri hastalığım var.  mutfağımda hep topludur. oldu da misafir gelecek direk önce banyoya dalarım. salonda ufaktan bi toz alma tamadır başka işe gerek kalmaz (süre 10 dk)

Bende de var simetri hastalığı...

Dağanıklığa hiç tahammülüm yok...Eğer ev biraz karışıksa uyuyamam, evi toplamadan temizlemeden kesinlikle ne kadar aç olursam olayım yemek bile yemem...

Ama ben bu halimden biraz şikayetçiyim...Evlenip işi bıraktıktan sonra daha da arttı...Eşim bu yüzden biraz kızıyor bana...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

ay ilknurcum onun totosunu sevim kiz  :k06:
vala bu biciriklar buyuyene kadar rahat yok desene  :laughing7:
o pasakli komsuyada ayri sasakaldim oha diyrum  :-ooo :-ooo

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allah ilknur ne deyim sana gece gece guldurdun beni  :ehi: :ehi:

insanin icinden gelecek once ben anlam veremiyorum boyle insanlara

bide kendilerine sorsan onlardan temiz yoktur ..

3. eltime 500 metre uzaklikta  6 ayda 1 senede evine giderim

ne zaman gitsem evi b.k gotuyor ev gocecek gibi duruyor  :ehi: :ehi:

Ne mide varmis arkadas  :igrenc: :igrenc:

AککORTįє

aynen öyle aynur işimiz var hemde çook   :k06:

ya anlamıyorum insan nasıl rahat eder evi temiz değilken temizlik manyağı değilim amabiraz  temiz olması lazım ya heleki bi kadınsa

yani günlük toz almak zor bişey değil

benimde evimin her yeri şıkır şıkır tabiki değil artık çocuk var götümü doğrultamıyorum ama

aniden bi misafirim gelse evim dağınık olmaz en azından  kabadan temizliğimi yaparım hergün

AککORTįє

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 22 Nisan , 2011, 00:15:34
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Allah ilknur ne deyim sana gece gece guldurdun beni  :ehi: :ehi:

insanin icinden gelecek once ben anlam veremiyorum boyle insanlara

bide kendilerine sorsan onlardan temiz yoktur ..

3. eltime 500 metre uzaklikta  6 ayda 1 senede evine giderim

ne zaman gitsem evi b.k gotuyor ev gocecek gibi duruyor  :ehi: :ehi:

Ne mide varmis arkadas  :igrenc: :igrenc:

aynen insanın içinden gelecek çok doğru bi laf

AککORTįє

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 22 Nisan , 2011, 00:11:52
benim evim genelde topludur ortalık dağınıkken başka iş görmem oturmam. gece yatmadan hatta oğlum uyuduğunda her tarafı toparlar öyle yatarım sabah yine dağılır ama hemen arkasından toplarım. dağınıklığı sevmiyorum geliyolar bana .simetri hastalığım var.  mutfağımda hep topludur. oldu da misafir gelecek direk önce banyoya dalarım. salonda ufaktan bi toz alma tamadır başka işe gerek kalmaz (süre 10 dk)

Dağanıklığa hiç tahammülüm yok...Eğer ev biraz karışıksa uyuyamam, evi toplamadan temizlemeden kesinlikle ne kadar aç olursam olayım yemek bile yemem...

Ama ben bu halimden biraz şikayetçiyim...Evlenip işi bıraktıktan sonra daha da arttı...Eşim bu yüzden biraz kızıyor bana...

bunlar iyi günlerin hayatım  :laughing7:

✿گสЯเ_ќĮż✿

MİNEL AŞK BENİ ANLATMIŞSIN SANKİ :)
EŞİM BANA BİRAZ DEĞİL FELAKET KIZIYOR BAZEN TİTİZLİĞİM VE HERGÜN AYNI TEMİZLİĞİ YAPTIĞIM İÇİN  TARTIŞMAMIZ BÜYÜYOR  KAVGAYA DÖNÜŞÜYOR
AMA NE YAPİM KENDİME ENGEL OLAMIYORUM.ELİMDE DEĞİL  :-\ BENDE İSTİYORUM BİRAZ RELAX OLAYIM AMA BAŞARAMIYORUM :cildir:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Mine'l Aşk

Adama da rahat vermiyorum...

Geçen akşam işten geldi yazık çok yorulmuş..Bende koltukları silmiştim...Yinemi sildin bu koltukları diye başladı yatana kadar konuştu..

Bende biraz rahat etmek istiyorum kafam çok meşgul temizlik konusuyla...

Şimdi bir iki bardak var tezgahta obları topladım geldim...Rahat edemiyorum ki aklım orda...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: AککORTįє - 22 Nisan , 2011, 00:23:43

bunlar iyi günlerin hayatım  :laughing7:

Çoçuk büyüdüğünde onu da böyle etkilemek istemiyorum...

Kısıtlamam o dağatsın ben toplarım diyorum ama eşim hiç sanmam bana yaptığın gibi onada söylenirsin diyor....

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 22 Nisan , 2011, 00:30:47
Adama da rahat vermiyorum...

Geçen akşam işten geldi yazık çok yorulmuş..Bende koltukları silmiştim...Yinemi sildin bu koltukları diye başladı yatana kadar konuştu..

Bende biraz rahat etmek istiyorum kafam çok meşgul temizlik konusuyla...

Şimdi bir iki bardak var tezgahta obları topladım geldim...Rahat edemiyorum ki aklım orda...

AY CANIM YAA KENDİMİ GÖRÜYORUM SENDE.AYDA 1 TÜM PERDELER YIKANIR BENDE HALILAR SİLİNİR.
KOLTUKLARI GÜNLÜK SİLİYORUM ZATEN YUMUŞATICILI SUYLA MİS GİBİ OLUYO
KENDİMİ ÇOK YIPRATIYORUM FARKINDAYIM AMA SIKINTIDAN İYİCE TEMİZLİK HASTASI OLDUM.EŞİM BAZEN ÇOCUK OLURSA NE YAPACAKSIN SEN BEN MERAK EDİYORUM DİYO.
ÇOCUĞU İHMAL EDİP TEMİZLİĞE DEVAM EDERSEN HESAPLAŞIRIM SENİNLE DİYO  :-\

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

Balböceği

Bir zamanlar bende sizin gibiydim..

Bazi zamanlar 3 4 gunde bir hali silerdim koltuk silerdim

pencereleri silerdim.. Baktim hep kendime zarar ediyorum

haftalik yapmaya basladim.. sonra aya cikardim sukur o hallerimden kurtuldum.

Ama simdi gunluk isleri bile abartir oldum  :-\