28 Mart , 2024, 15:40:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anneler Günü İçin Ne Alacaksınız

Başlatan ayla89, 20 Nisan , 2011, 18:27:46

« önceki - sonraki »

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Mayıs , 2011, 18:33:39
Esimden cuzdan istedim ama hic sevmedigim orta yaslilarin kullandigi cuzdandan almis  :ehi: :ehi:

elticiklerimede almis  :k06: ben istemem bunu canta veya cuzdan istiyorum dedim  :ehi: :ehi:

hehe kiz sende benim gibi arada siparis ver kocana o zaman, ozellikle begendiklerini goster onu gidip aliyorlar o zaman  :k06: hehehe

biz dun yemege cikmistik restoranda gul hediye ediyorlardi tum hanimlara, bende nasibimi aldim tabiiki. dedim henuz anne degilim ama....restoran sahibide ins. bir dahaki anneler gununu anne olarak karsilarsin dedi  :love7: bu dua bana en guzel hediye oldu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

benim eşim magnum bademli ve tadelle almış ..  :k06:
özel gün kutlamama huyumuz var .. yinede boş geçemedi ..  :k06: hiçbi özel gün değilken bile çicek aldığı olmuştur ..  :k06:

Demet_dk

ANNELER GÜNÜ ARTIK HERYERDE DUYMAKTAN GINA GELDİ
SEVMİYORUM ASLINDA BU TARZ GÜNLERİ

AMA BEN ÖNEMSEMESEMDE ANNELER ÖNEMSİYOLAR

ANNEME ELBİSE ALMIŞTIM 2 HAFTA ÖNCESİNDE...TEKRARDAN DÜN İÇİN TUNİKLİ TAKIM ALDIM
KAYINVALDEME DEFARKLIBİ MODELDE ŞIK Bİ TAKIM ALDIM

BANA DA AYAKKABI GELDİ PAŞALARIMDAN :love9:

°o.O євяυ O.o°

anneme tencere kayınvaldeme bluz aldım

bna da kocişten ayakkabı geldi :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: ܓ✿SarıPapatyamܓ✿ܓ - 09 Mayıs , 2011, 18:39:56
Esimden cuzdan istedim ama hic sevmedigim orta yaslilarin kullandigi cuzdandan almis  :ehi: :ehi:

elticiklerimede almis  :k06: ben istemem bunu canta veya cuzdan istiyorum dedim  :ehi: :ehi:

EDOŞ KIZ SENİN KAYNANA NERDE KALDI GELMEDİMİ HALA  ;)
az kaldi eli kulaginda gelmesine ama kaynim yaglarini aldirdi.. onun iyilesmesini bekliyor  :suclu: :suclu:

Balböceği

Alıntı yapılan: derbeder - 09 Mayıs , 2011, 21:05:29

hehe kiz sende benim gibi arada siparis ver kocana o zaman, ozellikle begendiklerini goster onu gidip aliyorlar o zaman  :k06: hehehe

biz dun yemege cikmistik restoranda gul hediye ediyorlardi tum hanimlara, bende nasibimi aldim tabiiki. dedim henuz anne degilim ama....restoran sahibide ins. bir dahaki anneler gununu anne olarak karsilarsin dedi  :love7: bu dua bana en guzel hediye oldu.
Veriyorum vermezmiyim, Bak anneler gunu geliyor bana sunu al bunu al diyorum canim  :ehi:

esime boyle gunleri hatirlatiyorum yoksa aklina pek gelmez  :ehi:

sen bana ne aldin babalar gununde demezmi  :ehi: :ehi: :ehi:

babalar gunu gelmedi daha dedim  :ehi:

asya81

KAYIN VALİDEME BUHARDA PİŞİREN FIRIN TARZI BİŞE ANNEMEDE ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE.

βαlκιz

kaynanama eşimle küpe aldık

eşimde bana dün almış hediyesini
güzel bir elektirk süpürgesi  :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gülşah kaçıncı elektrik süpürgesi oldu bu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Balböceği

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 12 Mayıs , 2011, 00:07:35
ooo gulsaha supurgemi dayanir  :ehi: :ehi:

ayni benim gibi gulsahta hadi onun cocuklari kiriyor  :ehi:

1,5 senede 3 supurge eskittim bende  :ehi: :ehi:

βαlκιz

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 12 Mayıs , 2011, 00:07:35
:ehi: :ehi: :ehi: herkes öyle diyo ama ben napim  :-[
topu topu 4. ama sonuncu olur inş. süper bişey  :k06: çocuklara asla ellettirmiyorum yukarlara kaldırıyorum işim bitince  :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

βαlκιz

hazalmazal

Şimdi benim kardeşim yolda, e anneme de şimdiden zahmete girmesine gerek kalmayacak süt köpürtücü alayım dedim mantıklı değil mi sizc de :) http://cafemoshop.com/productdetails.aspx?id=14

tweety0555

vallahı bu ay zugurtuz ne alırız bılemıyorum :-\