28 Mart , 2024, 21:30:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Anneler Günü İçin Ne Alacaksınız

Başlatan ayla89, 20 Nisan , 2011, 18:27:46

« önceki - sonraki »

elif35

ben anneme büyük boy kur'an alıcam inşallah.geçenlerde sohbet olduda annemin kur'an'ı el yazısı karışık okuyamıyorum artık gözlerim pek seçemiyor dedi bende ona Kur'an almak istiyorum şimdikiler bilgisayar yazılı ya okunaklı daha çok büyük boy alıcam inşallah  :flowers:
kayınvalideme daha bişey düşünmedik bu akşam ordayız  şöyle bir ağzını ararım çaktırmadan bakalım neye ihtiyacı var o da benim ikinci annem saolsun çok severim annemi  :flowers:

βαlκιz

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 22 Nisan , 2011, 22:27:51
Alıntı yapılan: βαlκιz - 22 Nisan , 2011, 21:41:41
ben  kaynanama saat alıcam  :k06: olur olmaz zamanlarda gelmesin diye

kız gülşah çatlaksın sen yaa  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
her akşam senin bişeyine gülüyom iyiki tanımışım seni    :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

:k06: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

--elif--

anneme doğrayıcı aldım
kayınvalidemede ütü

IŞILELA

Shadowqueen

Kayınvalideme Arzum çelik çaycı aldım, kendi annemide LCW ye götürdüğüm istediklerini aldım  :flowers: :flowers:

derbeder

anneler gunu icin hic bisey. bir kac gun oncesinden kardesimle birlikte gumus yuzuk aldik  :love9:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

AYYY BİZ YARIN ÇIKICAZZ...
İKİSİNEDE GÜNEŞ GÖZLÜGÜ ALSAK NOLURKİ :k06:

OFFF GEÇEN SENE ANNEME ŞARJLI SÜPÜRGE KAYINWALİDEMEDE ÇAYCI ALMIŞTIK BU SENE KIYAFET DÜŞÜNÜYORUM...

fıstık

ANNEME CEKET ALICAM

KAYINVALİDEM VEFAT ETTİ ONADA Bİ YASİN OKURUM İNŞALLAH

Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mayıs , 2011, 15:24:38
anneciğime ketıl aldım bozulmuş onun ki..iyi bir hediye olcek onun için düşünmeme gerek kalmadı ne alsam diye  :k06:  kaynanama hiç birşey almadım niyetimde yokkk doğurcam artık bir iğne bile almadı torununa   :caca:  :cildir: o yüzden bir çöp dahi almam..haksızmıyım ama

ÖYLE DEME CNM BENDE DEMİŞTİM EŞİME HİÇ İHTİYACINIZ VARMI SORMUYO BİŞİ ALMIYO DİYE

KIZIM DOĞDUKTAN 10 GÜN SONRA KOCAAAA BİR HURÇLA ÇIKTI GELDİ NELER NELER VARDI İÇİNDE

ÇOK UTANDIM KENDİMDEN KULAĞINA GİTMEDİ AMA

DEDİM BEN NE KÖTÜ Bİ İNSANIM YAAA :crybaby2:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hersey yolunda giderse anneme kendimi ve torunlarini goturecem  :k06: 10 gun falan gec olur ama olsun  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

HASRET!M S@N@

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 07 Mayıs , 2011, 15:34:00
hersey yolunda giderse anneme kendimi ve torunlarini goturecem  :k06: 10 gun falan gec olur ama olsun  :k06:

en guzelii bende 1 ay sonra göturcem al sana hedıye  :k06: gece gunduz kullan bak doyur altını degıstır   :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 09 Mayıs , 2011, 17:44:40
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 07 Mayıs , 2011, 15:34:00

en guzelii bende 1 ay sonra göturcem al sana hedıye  :k06: gece gunduz kullan bak doyur altını degıstır   :k06:
:ehi: :ehi: :ehi:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Balböceği

Esimden cuzdan istedim ama hic sevmedigim orta yaslilarin kullandigi cuzdandan almis  :ehi: :ehi:

elticiklerimede almis  :k06: ben istemem bunu canta veya cuzdan istiyorum dedim  :ehi: :ehi:

°•.ℓανιηуα.•°

eşimden süpriz bekliyodum açıkçası ama malesef hiç bir şey yapmayarak bana süpriz yaptı  :ehi: :ehi: :ehi:

doğuma az kaldı ya,büyük süprizi varmış o zamana. doğuma saklıyomuş süprizini güyaa. bakalım görcez artık  ::)

miray

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 09 Mayıs , 2011, 18:33:39
Esimden cuzdan istedim ama hic sevmedigim orta yaslilarin kullandigi cuzdandan almis  :ehi: :ehi:

elticiklerimede almis  :k06: ben istemem bunu canta veya cuzdan istiyorum dedim  :ehi: :ehi:

EDOŞ KIZ SENİN KAYNANA NERDE KALDI GELMEDİMİ HALA  ;)