(1+) GÜNLÜK YEMEK ÖĞÜNLERİ VE UYKU SAATLERİ

Başlatan AککORTįє, 18 Nisan , 2011, 23:52:06

« önceki - sonraki »

AککORTįє

canım işte evde ne varsa sen ne yiyosan makarna pilav püre köfte değişik çorba mesela ne bilim herşey yiyolar ya artık

boşu boşuna para verme onlara

fıstık

ışıl börek istedi

şuan ıspanaklı böreğimiz fırında pişiyo :k06:

SAAT 00:38   :toothy10: :toothy10: :toothy10:

AککORTįє

20 Nisan , 2011, 00:43:33 #47 Son düzenlenme: 20 Nisan , 2011, 00:50:12 AککORTįє
  :k06: ohh afiyet olsun

canım çekti yaaa  :hungry: :hungry: :hungry:

ay oğlum bana ne zaman dicek anne bana şunu yap  :love7:

) SaMiRa (

ohh afiyet olsun
ne güzel bana da desin oğlum anne şunu yap diye

fıstık

< ESLAL >

Alıntı yapılan: AککORTįє - 20 Nisan , 2011, 00:22:40
Alıntı yapılan: < ESLAL > - 20 Nisan , 2011, 00:14:44
:nazar: :nazar: maşallah İsoma Hilal aralarda sadece çubuk kıraker yiyor onun dışında meyve veriyorum eline 2 . ısırıktan sonra evin ücra bir köşesine atıyor meyve suyu ve süt ürünleri içmiyor ıhlamur kuşburnu ve su içiyor yumurtayı haşlanmış hiçbirşekilde yemiyor ne sarısı ne beyazı bende omlet,menemen yada çorbasına katıyorum öyle yemiş oluyor Hilal tuzlu,ekşi ve baharatlı şeyleri seviyor tatlıyla hiç arası yok çikolata bile yemiyor cadı  :D
ve dediğim gibi zaten az yiyor bende sağlıklı yani vitaminli şeyler olsun diye uğraşıyorum bazende fenalık geliyor salıyorum dengine öyle yuvarlanıp gidiyoruz işte  :k06: ve Hilal hatuna gün boyu hiçbirşey verme istemez o durumdayız yani düşün  :icon_scratch:

anladım ama dediğin gibi o yemek konusunda tabi ki yiyecekler ama okadar da sıkı yönetim yapmamak lazım galiba

süt bende daha vermiyorum 1 kere verdim oda 1 yaşını geçmesinin  şerefine  :k06: izin çıktı ya artık :laughing7: 

emiyo zaten sütlük bi durum yok

benimki eline ne versen yiyo tatlı tuzlu ekşi allahım alamıyorum da elinden kıyamti koparıyo 1 saat ağlıyor

geçen gün limon verdim eline nasıl olsa buruşturur yüzünü verir diye

vermedi emdi de emdi elini soktu içine ayy her tarafı yapış yapış oldu aldım bi şekilde   :ehi: deli ya canavar

aynen öyle canım ben artık eskisi kadar üstüne düşmüyorum ama içimde hiçç rahat değil çünkü aç olduğunu biliyorum  :-\

sütü öğün olarak veriyorum ben mecburen beni emmiyor biberon ve bardaklada içmiyor,ayran yoğurtta istemiyorum tadlarını kaybetip yediriyorum mecburen  :dontknow:

sütlü irmik tatlısını seviyor tavsiye ederim kızlar gece yatmadan önce veriyorum hem tok tutuyor İlknur gece çorbası yerine verebilirsin bunu  ;)

elinde birşeyler yemesi çok güzel Hilal azcık tadına bakıyor sonra pisliği vuruyor işi  :icon_scratch: yerlere sürüyor kırıklıyor filan

ona sevdiği birşey yapıyorum mesela haydi yemek vaktiiii diyorum hemen kaçıyor gitt gittt diye bağırıyor alıp önüme alıyorum kaşığı görünce AYIRR diyer tadına bak kızım çok güzelll diyorum sadece dilini çıkarıyor ağzı kapalı  :cildir:

veeee bende anne acıktım,a :cildir:nne şunu istiyorum diyeceği günleri görmeyi hayal ediyorum  :honk:

AککORTįє

tabi canım yemek yememe sorunu olsa bende yapamazdım rahat olmam yani

tabakta bi kaç kaşık kaldığında bile çok inat ediyorum yedirmek için.

bizimki bi tek yumurtanın sarısını yemiyor öğürüyor diğer herşeyi yiyor

aa birde yoğurt   :-\

onunda içine basıyorum bebe bisküvisini 10 tane falan o şekilde yediriyorum

Demet_dk

HAŞLANMIŞ YİYEMİYOSA OMLET DENE CANIM

YADA YUMURTA SARISINI AĞZINA VERİNCE BİKAÇYUDUM BİŞEY İÇİR
SÜT BİTKİÇAYI MEYVE SUYU VS

AککORTįє

omlet yiyo ama sıkılıyo kalkmak istiyo  fazla geliyo en fazla 5 parça yiyo

yumurta sarısını ağzına sokmuyo ağzına soktuğum gibi diliylegeri itiyo mayhoş bi tadı var ya tuhaf geliyo heralde 

< ESLAL >

ben inatlaşamıyorumda inatlaşınca kusuyor  :icon_scratch:

yoğurt bizde yemiyoruz o suratı nasıl buruşturup kendini silkeliyor görmen lazım  :k06: bende içine meyve,reçel yada cicibebe koyuyorum  :laughing7:

gözünü sevdiğim cicibebe olmasa ne edecekmişiz bilmem  :love9:  :ehi: :ehi:

ırmak184

bende yazayım;

sabah 6.30 da süt içiyoruz.
10.30 da kahvaltı yapıyoruz.karısım veriyorum.sonra ben kahvaltı yaparken tekrar peynir zeytin vs.veriyorum.
12 de corba içiyoruz..hergün degişik corba hazırlıyorum. ıspanak,pazı,sebze,tarhana,yogurt,sehriye,tavuk,mercimek,brokoli corbası...
1 gibi meyve yiyoruz sonra yatıyoruz.2 saat uyuyoruz.
3 gibi sebze yemegi yediriyorum.genelde et suyu veya tavuk suyuyla yapıyorum.yogurtla birlikte yediriyorum.
arada süt içiyorum.
akşam 6.30 gibi bizimle yemek yiyor.yemekle birlikte bulgur pilavı,pilav,makarna,erişte artık ne yaptıysam yediriyorum.
aksam 7 gibi yarım saat uyuyoruz.
kalkınca meyve suyu veriyorum.genelde havuc,kivi ve elma suyu karıstırıp veriyorum.
aksam 9 gibi muhallebi yediriyorum.bazen muz ezerek tahıllı mama veriyorum.
aksam 11 gibi yatıyoruz yatmadan önce süt içiriyorum.  :sleepy1:
ciger 10 günde bir veriyorum.
balık,tavuk,et,köfte hergün birinden birini mutlaka yediririm.
bizden böyle  :D

Demet_dk

BİZİM BEYDE YEMEZ YOĞURT  :-\

BENDE AYRAN İÇİRİYORUM Bİ BARDAK  :k06:

AککORTįє

benimkide hiç sevmiyor ayran içiyor bazende bebe bisküvisiyle başka bişeyle ilgisini çeke çeke yediriorum yoksa öğürüyor kalkmak istiyor

мiŁenα.

Benim  oğlum seviyor.Yemeklere katıyorum öle daha iştahlı yiyor.

Mesela patates yemeğini sade yemedi içine yogurdu döktüm öle yedi :k06:

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

Minecim maşallah beslenmeniz çok iyi canım biz tam gün sizin öğünlerin yarısını ancak tamamlıyoruz  :-\