EVİMİN GÜNEŞİ DOĞDU

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 18 Nisan , 2011, 13:48:04

« önceki - sonraki »

oslemturgay

ALLAH GÜZEL SAĞLIKLI ÖMÜRLER YAZSIN EVİNİN GÜNEŞİNE.. :flowers:

GELSQMİNQ

:opucuk: :opucuk: maşallah canım gözün aydın allah analı babalı büyütsün darısı bizim başımıza  :amin: :amin:

✿گสЯเ_ќĮż✿

AYŞEGÜLÜM GÖZÜN AYDIN CANIM ARKADAŞIM :opucuk: ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUN SAĞ SALİM  :amin:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTMENİZİ NASİP ETSİN.  :amin:
İNŞALLAH SALİH EVLATLARDAN OLUR  :amin:
MAŞALLAH TOSUN PAŞAYA  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
YERİME ÖPERSEN SEVİNİRİM  :opucuk:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

20 Nisan , 2011, 04:06:20 #33 Son düzenlenme: 20 Nisan , 2011, 04:09:06 இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ
(¯`´•.¸(¯`´•.¸ _____ღ♥ღ_____ ¸.•´´¯)¸.•´´¯)♥
♥—==-♥°° Gΰζ Ταйєм |غولتانيم °°♥-==—♥
♥(_¸.•´´(_¸.•´´ ¯¯¯¯¯ღ♥ღ¯¯¯¯¯ `´•.¸_)

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

CANIM ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMETİ NASIP ETSİN  :amin: :amin:

GOZUNUZ AYDIN OLSUN  :amin:

TOSUN PAŞAMIZ GELDI SONUNDA ALLAHIM ESIRGESIN HER TURLU KOTULUKTEN  :amin:

ÇOK OPUYORUMMM TOMBIK YANAGINDAN  :opucuk: :opucuk: EN KISA ZAMANDA GORUSMEK UZERE  :wave: :wave:

izemsevi

canım gözün aydın darısı biz bekleyenlere allahın izniyle. :amin:

Nezo

Canım iyi Olmanıza Çok Sevindim Rabbim Nazalardan Korusun  :amin: :nazar: Kokla Benim Yerime Tosunumuzun Süt Kokusu Öpüyorum Allah Analı Babalı Büyütmeyi Nasip Etsin.  :opucuk:

güneşş

AYŞEGÜLCÜM CANIM GÖZÜNAYDIN VE GEÇMİŞ OLSUN ŞÜKÜRLER OLSUN TOSUNPAŞANA KAVUŞMUŞSUN RABBİM NAZARLARDAN KORUSUN   :nazar: YAKIŞIKLI MAVİŞ PRENSİMİZİ..İYİ HABERLERİNİ HER DAİM BEKLİYORUZ CANIMM OĞLUŞUNU BENİM İÇİN KOKLA OLURMUU ONUN CENNET KOKUSUNU .. RESİMLERİNİ SABIRSIZLIKLA BEKLİYORUMMM PAŞANIN..AYN NE MUTLU SANA YA KAVUŞTUN MELEĞİNE RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN MUTLULUĞUNUZ HİÇ EKSİK OLMASIN CANIM

:occasion16:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
:wav: :wav: :wav:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canlarım hepinize ayrı ayrı ve sonsuz teşekkür ederim
tek tek cevap yazmak isterdim ama iyileşene kadar çok uzun kalamıyacam
annelik muhteşem bir duyguymuş her anım bebeğimin kokusuna şükretmekle geçiyor
bugün çok şükür göbeğide düştü,bende dün dikişlerimi aldırdım
artık zor günlerimiz geride kaldı inşallah
bundan sonra anneliğin gerektirdiği fedakarlığa devam ederek bebeğimi büyütürüm Allahın izniyle
ne uykusuz geceler yıldırıyormuş insanı nede canının acısı,öyle bir sevgisi varki herşeyi örtüyor kuzumun
annesi onun gözlrini yaratana kurban
rabbim herkese hayırlısıyla nasip etsin
daha şimdidden gün gün büyüyor ve hergün yeni hallere bürünüyor
rabbime çok şükür

ツgöçmen_54 ツ

AYŞEGÜLCÜM GÖZÜN AYDIN.ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN..BEBEĞİNE BAKARAK BENİM İÇİNDE DUA ET CANIM.. :y25:
ÖPTÜM İKİNİZİDE  :opucuk:

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Nisan , 2011, 12:19:32
bundan sonra anneliğin gerektirdiği fedakarlığa devam ederek bebeğimi büyütürüm Allahın izniyle
ne uykusuz geceler yıldırıyormuş insanı nede canının acısı,öyle bir sevgisi varki herşeyi örtüyor kuzumun
rabbime çok şükür

canım benim okurken duygulandım  :crybaby2: maşallah size  :nazar: :love9: inşallah iyileşirsin hemen aramızda dönersin yine uzun uzun sohbetler ederiz  :opucuk: minuşunuda kocaman öpüyorum bu arada çok merak ediyorum onu  ::)

tgbybr

ayşegül cüm gözün aydın rabbim analaı babalı sağ salim büyütmeyi nasip etsin. :amin: :amin: çok imrendim sana. benim de 1 ayım kaldı kuzuma kavuşmama. son günler geçmiyo sanki. inşaallah annesine babasına saygılı hayırlı sağlıklı bir evlat olur. yüce rabbim herkese nasip etsin.  :amin: :nazar:

tulayysl

ayşegülllll bebişin resimlerini koy da biz de gorelim güneşiiiiiiiii

Shadowqueen

Tatlım tekrar tebrik ederim, Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmek nasip etsin tosununu.Çok merak ediyorum meleğini resmini koymayı unutma. Seni ve oğluşunu çok öpüyorum  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 21 Nisan , 2011, 12:19:32
rabbime çok şükür

canim benim ne guzel  :y25: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

xxcansuxx

ayşegül canım kuzucuğunla sana maşaallah eminim yazdığından ifade ettiğinden daha güzel bir duygudur anlatmak kafi gelmiyordur... sen iyileş paşamızda katılır sohbetlerimize uzun uzun kalırsın yoksa ona vakit ayırmak için gelmez misin  :k06:
şükür ki herşey geride kaldı mis kokulun kollarında darısı anne olmak isteyenlere ve doğumu bekleyenlere... :amin: