Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayşegül tesekkürler arkadasım listeyle ilgilenmişsin  :opucuk: :opucuk: istersen ben ilgilenebilirim bundan sonra yada sen istersen sen ilgilen  :opucuk: :opucuk: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

deniz28

benim listemi de acmıssın kevser tşk ederim  :flowers: senin için 8-14 agustosa beni yaz eğer okuyabilirsem diğer günleride alırım..
"NEYİN VAR?" sorusuna "SEN YOKSUN..!" diyesim var...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 01 Ağustos , 2011, 16:51:41
benim listemi de acmıssın kevser tşk ederim  :flowers: senin için 8-14 agustosa beni yaz eğer okuyabilirsem diğer günleride alırım..
:opucuk: :opucuk: CANIM BENİM ÖNEMLİ DEĞİL BEN KENDİM OKUYAYIM DİĞER ARKADASLARIN HAKKINI YEMİŞ OLURUM ÖLE NE BİLEYİM  :dontknow: DOĞUMA 3AY VAR BENİM 3AYA KADAR BANA SIRA GELMEZ DİYE BENDE KENDİM OKUYAYIM DEDİM  :honk: :honk: SONUCTA NİYET ETTİM BEBEĞİMİ SAGLIKLI SIHATLI KUCAGIMA ALIYIM DİYE  :amin:

deniz28

sen bilirsin canım ama sonucta listeye hergün yeni biri ekleniyor sana sıra zaten gelmez öyle düşünürsen kendim okurum diyorsan bişey diyemem yine de okuyamadıgın günler olursa 1 gün önceden haber ver ben okurum..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: deniz28 - 01 Ağustos , 2011, 16:59:07
sen bilirsin canım ama sonucta listeye hergün yeni biri ekleniyor sana sıra zaten gelmez öyle düşünürsen kendim okurum diyorsan bişey diyemem yine de okuyamadıgın günler olursa 1 gün önceden haber ver ben okurum..
:opucuk: :opucuk: tamam canım ben sana haber veririm okuyamadığım gunlerde  :opucuk: :opucuk: çok tesekkür ederim düşündüğün için allah razı olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

deniz28

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Ağustos , 2011, 17:04:37
Alıntı yapılan: deniz28 - 01 Ağustos , 2011, 16:59:07
:opucuk: :opucuk: tamam canım ben sana haber veririm okuyamadığım gunlerde  :opucuk: :opucuk: çok tesekkür ederim düşündüğün için allah razı olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
amin canım cümlemizden razı olsun  :k06:

doruk38

kevsercim tatlım 6 7 ağustosa allahtan bir şey çıkmazsa deniz için ben okuyacağım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ