Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: gulum22 - 18 Mayıs , 2011, 15:17:30
kizlar ben bi abdesimi alayim temizleneyim bende hergün bi arkadasimiz icin okucam ins  :amin: :amin: sonra ins topluca benim icinde okucaz ins dualarimiz yerlerine ulasir  :amin: :amin: :amin: :amin:
İnşallah canım

sivas

anladım canım sağol şimdi bu gün  hangi arkadaşıma okunacaksa ben okuyayım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 16:48:21
anladım canım sağol şimdi bu gün  hangi arkadaşıma okunacaksa ben okuyayım
CANIM BOŞ OLAN GUNLERE BAK BANA TARIHLERİNİ SÖLE BENDE SEN OKUMAN İÇİN YAZAYIM  ;) KİME OKUMAK İSTERSEN AMA OKUDUKTAN SONRADA OKUDUM DİYEREK BURAYA YAZ ÇÜNKÜ BU DUA 1GUN OKUNMAZSA SİL BASTAN OLUYO HEPSİ BOŞA OLUYO EGERKİ OKUYAMAZSANDA 1GUN ÖNCEDEN KESİN HABER VER SENİN YERİNE BASKA ARKADASLAR ALIR  :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

sivas

adaçiçeği nurcan için mesela ben yarın  başalarım perşembe birdahaki  perşembeye kadar okurum hergün bir tane

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 16:52:10
adaçiçeği nurcan için mesela ben yarın  başalarım perşembe birdahaki  perşembeye kadar okurum hergün bir tane
CANIM İİ BAK ADAÇİÇEĞİ NUR YARIN DOLU BASKA ARKADAS ALMIŞ

sivas

o zaman ben adaçiçeğine 28 den ayın 5 kadar alıyorum yani bir pazardan bi pazra kadar  sen alındı diye yazarmısn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 16:56:59
o zaman ben adaçiçeğine 28 den ayın 5 kadar alıyorum yani bir pazardan bi pazra kadar  sen alındı diye yazarmısn
TAMAM CANIM AMA OKUYUNCA HERGUN BURAYA OKUDUM DİYE YAZ CANIM LÜTFEN ÇOK ÖNEMLİ ÇÜNKÜ  :icon_thumright:

sivas

tamam sen yaz bak bek kesin okurum  hani hergün okudum diye yazmasam siteye biişeye olurmu ama kesin okuru m unutmam

sivas

aşkınnn ya ayşe içinde niyet edilmiş heralde ben 2 tane okurum günde aynı tarihlere beni gene yazarmısın

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 17:03:47
aşkınnn ya ayşe içinde niyet edilmiş heralde ben 2 tane okurum günde aynı tarihlere beni gene yazarmısın
tamam canım bazı arkadaslarda öle alıyo gunde 2tane ve hemen bitiyor onuda yazıyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım ayse ve nurcan için sana şu tarihleri yazdım gunde 2tane okucan  :icon_thumright:

14-sivas_______________________29.05.2011 pazar okucakmış
15-sivas_______________________30.05.2011 pazartesi okucakmış
16-sivas_______________________31.05.2011 salı okucakmış
17-sivas_______________________01.06.2011 carsamba okucakmış
18-sivas_______________________02.06.2011 persembe okucakmış
19-sivas_______________________03.06.2011 cuma  okucakmış
20-sivas_______________________04.06.2011 cumartesi okucakmış
21-sivas_______________________05.06.2011 pazar okucakmış

canım ismin ney senin

sivas

tamam canım ben okurum onları adım esra . bu arada eğere okudum diye heber vermezsen ne olur ama ben kesin okurum unutmama yani

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 17:12:42
tamam canım ben okurum onları adım esra . bu arada eğere okudum diye heber vermezsen ne olur ama ben kesin okurum unutmama yani
tamam canım inanıyorum ben o tarihlere gelince okundu yazarım  :icon_thumright: egerki olurya okuyamazsan 1 gun önceden haber ver ben bu gun okuyamıcam dişye yerine baska arkadas alır  :icon_thumright: bu arada benim ismimde kevser  :k06:

sivas

m oldum kevser eğer okuyamazsan kesin sölerim için rahat olsun allah razı olsun böle bişeye vesile olduğun için

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: sivas - 18 Mayıs , 2011, 17:17:30
m oldum kevser eğer okuyamazsan kesin sölerim için rahat olsun allah razı olsun böle bişeye vesile olduğun için
:amin: :amin: ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN İNŞ MELEKLERİNİZ GELİR  :amin: :amin: DUALARIMDASINIZ