Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nihalll

:hello: :hello: :hello: :hello:kızlar mrhba bana biraz anlatırmısız meryem suresini bende okumak istiyorm amanezaman nasl aydınlatısanz sevinirim
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Mayıs , 2011, 22:37:34
:hello: :hello: :hello: :hello:kızlar mrhba bana biraz anlatırmısız meryem suresini bende okumak istiyorm amanezaman nasl aydınlatısanz sevinirim
CANIM BOŞ OLAN TARİHLERİ ALIYOSUN HANGİ TARİH MUSAİDSEN O ARKADASA OKUYOSUN CANIM SENİDE LİSTENİN EN ALTINA YAZALIMMI ANLAMADIĞIN VARSA SORABİLİR SİN

nihalll

yaz cnm benide peki ne kadar okucam yani kaç kere :opucuk:teşekkürler :opucuk: :opucuk: :opucuk:
BEBEĞİM KAVUŞMAMIZA ÇOK AZ KALDI GEL ANNENE BİTANEMMM                                                    ANNEN SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOK ÖZLEDİ.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Mayıs , 2011, 22:46:24
yaz cnm benide peki ne kadar okucam yani kaç kere :opucuk:teşekkürler :opucuk: :opucuk: :opucuk:
canım mesela seni adaçiçeği nurcan için yazdım onun için su tarihler oku istersen adaçiçeği nurcan için niyet edeceksin

5-nihall________________________20.05.2011 cuma okucakmış
6-nihall________________________21.05.2011 cumartesi okucakmış
7-nihall________________________22.05.2011 pazar okucakmış
hergun 1tane bu tarihlerde

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

anladınmı canım ama okuduktan sonrada buraya kesin okudum yaz okuyamazsanda 1gün önceden haber ver eger bu dua 1gün okunmazsa diğer okuduklarımız boşa gidiyo onun için okuyamazsan 1gün önceden buraya yaz su tarihte okuyamıcam benim yerime almak isteyen arkadas varmı diye

nihalll

anladım canm tmm not alıyım bu tarihleri telimede unutmayayım hadi hayırlısı inş allah kabul etsin inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Mayıs , 2011, 22:51:43
anladım canm tmm not alıyım bu tarihleri telimede unutmayayım hadi hayırlısı inş allah kabul etsin inş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canım tamam bide eger istersen baska tarihlerde alabilirsin musaid oldugun günler  :icon_thumright:
senide listeye ekledim gördünmü

nihalll

aaaaaaaaaaaaaa cnm ben şu anda adetliyim amaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooof :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Mayıs , 2011, 22:53:07
aaaaaaaaaaaaaa cnm ben şu anda adetliyim amaaaaaaaaaaaaaoooooooooooooooooooooooooooooooof :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canım ozaman boş gunlere baska boş gunlere vereyim bak bi sen hangi tarihler istiyosan bak adetinin bitimie bak bi

nihalll

nihalll

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nihalll - 15 Mayıs , 2011, 22:55:21
tamam cnm silme bitiyomuşum ozamanaohhhhhhhhh beeeeeeeeeee :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:
:opucuk: tamam canım istersen baska tarihe verebilirim nasıl istersen boş tarih çok  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ