Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

arkadaşlar cananın neti yokmuş sureyi okumuş telden görüştük
diğer günlerde okuyacakmış

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:director: :director: :director: ARKADASLAR LUTFEN OKUYAMAYACAĞINIZ ZAMAN BANA ÖZEL MSJ ATMAYIN ÇÜNKÜ BEN FORMU ACAMAYABİLİRİM BURAYA YAZIN SU GUN ADET OLDUM OKUYAMAYACAGIM DİYE  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: OKUDUKTAN SONRADA İSTERSENİZ BURAYA YAZIN SAYFAYI TERK ETMİŞ GİBİ OLMAYALIM  :icon_thumright:

✿گสЯเ_ќĮż✿

kevsercim bugünü ben alabilirim mavi beyaz arkadaş için okuyan yoksa  :dontknow:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Mayıs , 2011, 16:26:08
kevsercim bugünü ben alabilirim mavi beyaz arkadaş için okuyan yoksa  :dontknow:
CANIM GÖÇMEN ARKADASIMIZ ADET OLMUŞ NORMALDE YARIN OKUNACAKTI ONUN SIRASUI YARINDI BEN SENİ YAZDIM YARINA MAVİBEYAZ İÇİN BİDE İNŞ MAVİBEYAZ BUGUNDE KENDİ İÇİN OKUR GÖREMİYORUM FORMDA PEK ONU İNŞ UNUTMAMIŞTIR YOKSA SİL BASTAN OLCAK  :dontknow: KESKE KIZLAR BU STRESİ BANA YASATMADAN OKUDUKLARINDA YAZSALAR BURAYA DAHA İYİ OLCAK YA SONUCTA KENDİMİ KÖTU HİSSEDİYORUM OKUNDU YAZMAYINCA NE BİLEYİM

°•.ℓανιηуα.•°

kevsercim ben de okumak istiyorum ama bana gün ver. şu gün oku de ben okuyayım. bi de ben siteye her gün giremeyebiliyorum. sen bana gün ver okuyayım ben.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 01 Mayıs , 2011, 16:29:53
kevsercim ben de okumak istiyorum ama bana gün ver. şu gün oku de ben okuyayım. bi de ben siteye her gün giremeyebiliyorum. sen bana gün ver okuyayım ben.
CANIM OZAMAN İÇİMİZ RAHAT OLSUN SENDE BUGUN MAVİBEYAZ İÇİN OKUR MUSUN GARANTİ OLSUN MAVİBEYAZ UNUTTUYSA BİDE ÇOKTANDIR FORMDA GÖREMİYORUM ONU RİSKE GİRMEYELİM ZATEN BASKA BOŞ YOK ŞİMDİLİK OLUR MU

°•.ℓανιηуα.•°

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mayıs , 2011, 16:29:43
CANIM GÖÇMEN ARKADASIMIZ ADET OLMUŞ NORMALDE YARIN OKUNACAKTI ONUN SIRASUI YARINDI BEN SENİ YAZDIM YARINA MAVİBEYAZ İÇİN BİDE İNŞ MAVİBEYAZ BUGUNDE KENDİ İÇİN OKUR GÖREMİYORUM FORMDA PEK ONU İNŞ UNUTMAMIŞTIR YOKSA SİL BASTAN OLCAK  :dontknow: KESKE KIZLAR BU STRESİ BANA YASATMADAN OKUDUKLARINDA YAZSALAR BURAYA DAHA İYİ OLCAK YA SONUCTA KENDİMİ KÖTU HİSSEDİYORUM OKUNDU YAZMAYINCA NE BİLEYİM

CANIM BENİM HAKLISIN ASLINDA.SENDE ZOR DURUMDA KALIYORSUN.
ARKADAŞLAR BİRAZ DAHA İLGİLİ DAVRANSALAR SEN STRES OLMAZSIN BU KADAR  :-\ BEN YARIN OKURUM BİTANEM MERAK ETME  :opucuk: BURAYADA OKUNDU YAZARIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 01 Mayıs , 2011, 16:39:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mayıs , 2011, 16:29:43

CANIM BENİM HAKLISIN ASLINDA.SENDE ZOR DURUMDA KALIYORSUN.
ARKADAŞLAR BİRAZ DAHA İLGİLİ DAVRANSALAR SEN STRES OLMAZSIN BU KADAR  :-\ BEN YARIN OKURUM BİTANEM MERAK ETME  :opucuk: BURAYADA OKUNDU YAZARIM

TAMAM CANIM  :icon_thumright:  :opucuk: :love9:

__nil__

arkadaşlar ben adet oldum 3-4-5 mayısta yasmin24 arkadaşımız için benim yerime biri okuyabilirmi rica etsem :flowers: :flowers: :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

kevser ben sana demedim cnm ben buraya okundu yazamam sen okundu yaz hep diye artık eskisi gibi fazla nete girmiyorum cnm ama ben günümü yazdım okuyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

Ya-semin

kevser canım ben dün canan ve yasmin24 için okudum ve zaten de cumartartesi yazdım inretnette sorun olduğunu giremzsem okundu diye işaretle dedim canım...  eğer okuyamazsam da kesin haber veririm demiştim.. bugün için de akşam okur haber veririm
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana