28 Mart , 2024, 14:01:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

DUYURU :director: :director: :director: ARKADASLAR LUTFEN OKUYAMAYACAGINIZ GÜN OLURSA LÜTFEN HABER VERİN ONA GÖRE SİZİN YERİNİZE BASKA BİRİ OKUSUN LUTFEN BİDE HERKES OKUYACAGI TARİHİ BİRYERE NOT ALSIN UNUTMASIN EGER BİR GÜN OKUNMAZSA BU DUA SİL BASTAN OKUNUYO DUYRULUR KIZLAR OKUYAN BU SAYFAYA YAZSIN  :director:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Nisan , 2011, 20:59:46
DUYURU :director: :director: :director: ARKADASLAR LUTFEN OKUYAMAYACAGINIZ GÜN OLURSA LÜTFEN HABER VERİN ONA GÖRE SİZİN YERİNİZE BASKA BİRİ OKUSUN LUTFEN BİDE HERKES OKUYACAGI TARİHİ BİRYERE NOT ALSIN UNUTMASIN EGER BİR GÜN OKUNMAZSA BU DUA SİL BASTAN OKUNUYO DUYRULUR KIZLAR OKUYAN BU SAYFAYA YAZSIN  :director:

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

xxcansuxx

semen-mavibeyaz-orna için okundu yazabilirsin canım şimdi okuyacağım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

<<<betty>>>

canım bundan sonra bi süre devamlı evde olacağımdan, boş durmayayım arkadaşlara benim de faydam dokunsun...
sen beni de yaz, yarından itibaren ben okumaya başlıyayım Allah'ın izniyle canım  :opucuk:

Ya-semin

kevser şimdi canan ve yasmin24 için okuyacağım sen okundu diye işaretle...
bu arada aydınays benim için okuyamayacakmış ama ben de o tarihte kendime okuyamam çünkü adet dönemime denk geliyor, okumak için kimse almzsa da yapılacak bişey yok...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: Ya-semin - 25 Nisan , 2011, 20:42:03
bu arada aydınays benim için okuyamayacakmış ama ben de o tarihte kendime okuyamam çünkü adet dönemime denk geliyor, okumak için kimse almzsa da yapılacak bişey yok...

benimde adet dönemime geliyor tabi olurmuyum olmazmıyım bilmiyorum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: <<<betty>>> - 25 Nisan , 2011, 20:10:17
canım bundan sonra bi süre devamlı evde olacağımdan, boş durmayayım arkadaşlara benim de faydam dokunsun...
sen beni de yaz, yarından itibaren ben okumaya başlıyayım Allah'ın izniyle canım  :opucuk:
canım ya-semin (semen)için yazdım seni
09.05.2011 pazartesi
11.05.2011 carsamba
13.05.2011 cuma

yazdım senii canım bu gunler okucan sen  :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Ya-semin - 25 Nisan , 2011, 20:42:03
canım benim betty aldı baksana uste benide yaz demiş boşum demiş bende senin gunlerini yazdım bettye  :opucuk: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

26 Nisan , 2011, 14:45:28 #54 Son düzenlenme: 26 Nisan , 2011, 14:52:00 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
KIZLAR BEN 1KAC GUN FORMA GİREMİCEM SİZ OKUDUĞUNUZU BURAYA YAZIN BEN OKUNDU YAZARIM  :director: :director:  :opucuk: :opucuk:

Ya-semin

kevser bugün canan ve yasmin24 için okudum, okundu yazabilirsin canım
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

destina06

Ya-semin

kevser bugün canan ve yasmin24 için okudum canım. Allah kabul etsin..

xxcansuxx

xxcansuxx