29 Mart , 2024, 02:31:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

SeliN59

kızlarrr banada okuyun nolur ben arapça bilmiyorum yasinide cuma akşamları türkçeden okuyorum

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kumsal59 - 19 Nisan , 2011, 20:29:29
kızlarrr banada okuyun nolur ben arapça bilmiyorum yasinide cuma akşamları türkçeden okuyorum
kumsalcım canım burda coğu kişide arapca bilmiyor bilmeyenler bunu okuyor sen arkadaslara yardım edersen okumak için onlarda sana yardım edecektir canım benim toplu halde bitirmeye calışcaz listeleri senide ekliyorum  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

20 Nisan , 2011, 09:29:04 #19 Son düzenlenme: 20 Nisan , 2011, 09:33:05 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :director: :director: :director: kızlar ben artık pek sık bilgisayara giremicem ara sıra girerim bakarım  çünkü  bilgisayar basımı agrıtıyo  :sad1: :sad1:  canlarım okuyan bana özel msj atsın ben yazarım okundu diye  :icon_thumright:

SeliN59

TAMAM KIZLAR BENDE SİZLER İÇİN TÜRKÇEDEN OKURUM YANLIZ AMELİYATLIYIM DİKİŞLERİMİ DAHA BU GÜN ALDIRDIM 2 GÜN DAHA DUŞA GİREMEYECEKMİŞİM ALLAHIN İZNİYLE 2 GÜN SONRA DUŞUMU ALAYIM TEMİZLENEYİM BAŞLARIM OKUMAYA

HASRET!M S@N@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kumsal59 - 20 Nisan , 2011, 15:39:15
TAMAM KIZLAR BENDE SİZLER İÇİN TÜRKÇEDEN OKURUM YANLIZ AMELİYATLIYIM DİKİŞLERİMİ DAHA BU GÜN ALDIRDIM 2 GÜN DAHA DUŞA GİREMEYECEKMİŞİM ALLAHIN İZNİYLE 2 GÜN SONRA DUŞUMU ALAYIM TEMİZLENEYİM BAŞLARIM OKUMAYA
:opucuk: :icon_thumright: :icon_thumright: GECMİŞ OLSUN CANIM

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:director: :director: ARKADASLAR İLKAY ARKADASIMIZDA HAMİLE  DARISI TUM İSTEYENLERE RABBİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Nisan , 2011, 10:49:45
:director: :director: ARKADASLAR İLKAY ARKADASIMIZDA HAMİLE  DARISI TUM İSTEYENLERE RABBİM KUCAGINA ALMAYIDA NASİP ETSİN  :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz:
BU SÜPER HABER ÇOK SEVİNDİM YA İÇİM ÇOŞTU SANKİ BEN HAMİLEYMİŞİM GİBİ SEVİNDİM ÇOK EMEK VERDİ EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALDI ŞÜKÜR  :muzz: :muzz: :muzz: RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN DARISI BİZLERE :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Nisan , 2011, 13:49:48
BU SÜPER HABER ÇOK SEVİNDİM YA İÇİM ÇOŞTU SANKİ BEN HAMİLEYMİŞİM GİBİ SEVİNDİM ÇOK EMEK VERDİ EMEĞİNİN KARŞILIĞINI ALDI ŞÜKÜR  :muzz: :muzz: :muzz: RABBİM İSTEYEN HERKESE VERSİN DARISI BİZLERE :amin:
inşallah canım benim rabbim hepinize nasip etsin  :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Nisan , 2011, 16:50:38
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Nisan , 2011, 13:49:48
inşallah canım benim rabbim hepinize nasip etsin  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: