28 Mart , 2024, 23:24:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

25 Temmuz , 2012, 10:36:33 #1740 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2012, 03:04:05 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
MERYEM SURESİ OKUNACAK ARKADASLAR

1-c@n@ngökh@N   (CANAN İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
2-yasmin24     (YASMİN24 İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:  
3-YA-SEMİN       (YA-SEMİN İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
4-mavibeyaz(ESRA) (MAVİBEYAZ(ESRA) İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
5-ORNA(NAGİHAN)    (ORNA(NAGİHAN)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
6-adaçiçeği(NURCAN)  (ADAÇİÇEĞİ(NURCAN)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN) :amin:
7-happines(AYŞE)      (HAPPİNES(AYŞE)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
8-yağmur nisa (NAZLI)  (YAĞMUR NİSA(NAZLI)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:                               
9-tuana16(SUNA)          (TUANA16(SUNA)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
10-AŞKIMCIM(KEVSER)   (KENDİM İÇİN OKUDUM ALLAH KABUL ETSİN)BEBEĞİMİ SAĞLIKLI SIHATLI KUCAGIMA ALMAK İÇİN HAYIRLISIYLA  :amin:
11-deniz28 (SELMA)          (DENİZ28(SELMA)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
12-destina06(ŞULE)         (DESTİNA06(ŞULE) İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:                             
13-Toprakk(ZEYNEP)    (TOPRAK(ZEYNEP)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:                   
14-NİLİFER ELİF         (NİLİFER(ELİF)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin: SAĞLIKLI KUCAGINA ALMAK İÇİN  :amin:  :amin:
15-SRP(SERPİL)      (SRPL(SERPİL)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
16-doruk38          (DORUK38(ZEHRA)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
17-kumsal59       (KUMSAL59(SELİN)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
18-SİVAS(ESRA)   (SİVASLI(ESRA)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
19-selin22 SELİN22( BELGİN) İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)   :amin:
20-kederli(kader) (KEDERLİ(kader) İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:                             
21-afram(SEMA)  (afram)(sema)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
22-ORNA(NAGİHAN) (ORNA)(nagihan)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
23-selocan(SELDA)  (selocan(SELDA)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
24-zeynebsude(EMİNE)  (zeynepsude(EMİNE)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin: BEBEĞİNİ SAGLIKLI KUCAGINA ALIR İNŞ  :amin:
25-mutluluk(saadet) (mutluluk(saadet)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
26-moonlight(aynur) (moonlight(aynur)İÇİN OKUNDU ALLAH KABUL ETSİN)  :amin:
27-nescafe nescafe(neslihan) için okunuyor şuanda  :amin: BEBEĞİNİ SAGLIKLI KUCAGINA ALMAK İÇİN  :amin:
28-nazlıyarim
29-nisan rüzgar(pınar)
30-ayse_etiskenece BEBEĞİNİ SAGLIKLI KUCAGINA ALMAK İÇİN  :amin:
31-HASRETİMSANA  BEBEKLERİNİ SAGLIKLI KUCAGINA ALMAK İÇİN  :amin:
32-PeriLous
33-zeynoş
34-ukbe
35-mehtap0753

:amin: KIZLAR nescafe( neslihan) İÇİN NİYET EDİLDİ  :amin:

1-zeynoş___________25.07.2012 çarsamba okundu  :amin:
2-moonlight ___________26.07.2012 persembe  okundu  :amin:
3-___________27.07.2012 cuma
4-___________28.07.2012 cumartesi
5-___________29.07.2012 pazar
6-___________30.07.2012 pazartesi
7-___________31.07.2012 salı
8-___________01.08.2012 carsamba
9-___________02.08.2012 persembe
10-__________03.08.2012 cuma
11-__________04.08.2012 cumaretsi
12-__________05.08.2012 pazar
13-__________06.08.2012 pazartesi
14-__________07.08.2012 salı
15-__________08.08.2012 carsamba
16-
17-
18-
19-
20-
21-
22-
23-
24-
25-
26-
27-
28-
29-
30-
31-
32-
33-
34-
35-
36-
37-
38-
39-
40-
41-

DUYURU :director: :director: :director: ARKADASLAR LUTFEN OKUYAMAYACAGINIZ GÜN OLURSA LÜTFEN HABER VERİN ONA GÖRE SİZİN YERİNİZE BASKA BİRİ OKUSUN LUTFEN BİDE HERKES OKUYACAGI TARİHİ BİRYERE NOT ALSIN UNUTMASIN EGER BİR GÜN OKUNMAZSA BU DUA SİL BASTAN OKUNUYO DUYRULUR

Meryem Suresinde 1 adet tilavet secdesi var, bu secdeyi sure bittikten hemen sonra veya secde ayetini okuduktan sonra yapmak vaciptir.
Tilavet secdesi nasıl yapılır ??

Niyet ettim tilavet secdesi yapmaya diyerek niyet ediyoruz . Elllerimizi kaldırmadan tekbir alıp direk secdeye gidiyoruz ve bir kere secde yapıyoruz. Secdeyi namazdaki secde gibi yapıyoruz. yani 3 kere sübhane Rabbiyel ala diyoruz . Secdeden kalkarken de Semi'na ve ata'na Rabbena ve ileykel Mesir diyoruz. Bu kadar. Abdestli olmak ve kıbleye yönelmek lazım tabi...

listedeki arkadaşlara duyuru  :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director: :director:

liste sahipleri listeleriniz gönül rızasıyla okuyan arkadaşlarımız tarafından ilerletilecek. 1 gün boyunca boş günü alan olmaz ise o listeyi iptal edip diğer arkadaşa geçeçeğim. çünkü okuyan arkadaşımız çok az. sonra sorun teşkil etmemesi adına bildiriyorum. liste sahipleri lütfen kendilerinin ve diğer arkadaşların  günleriyle ilgilensinler. sonuçta bu ALLAH RIZASI için yapılan bir duadır. kimin duasının kime kabul olacağını kimse bilemez. belkide başkasına etiğiniz dua sizin için hayırlı olcak. bunu düşünün.

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

mehtap0753

kızlar merhaba,

nasıl yapıyorsunuz meryem suresini bende istiyorum bebeğime kavuşmak için sıraylamı okunuyor ve kaç gün okunuyor yardımcı olaursanız bende size katılmak isterim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Temmuz , 2012, 11:17:30
kızlar merhaba,

nasıl yapıyorsunuz meryem suresini bende istiyorum bebeğime kavuşmak için sıraylamı okunuyor ve kaç gün okunuyor yardımcı olaursanız bende size katılmak isterim
canım merhaba evet sırayla okunuyor istersen seninde ismini yazayım listeye canım hergun 1tane okunuyor 41 gun  ;)

mehtap0753

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 11:24:57
kızlar merhaba,

canım merhaba evet sırayla okunuyor istersen seninde ismini yazayım listeye canım hergun 1tane okunuyor 41 gun  ;)

valla çok sevinirim canım Allah razı olsun peki nasıl yapıyoruz başkasının adınamı okuyoruz cnm yani benim adıma bana başkası bende başkasının adınamı okuyorum nasıl oluyor canm

zeynoş

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 10:34:43
Alıntı yapılan: zeynoş - 24 Temmuz , 2012, 09:35:03
KEVSERCİM 25.7.2012 YANİ ÇARŞAMBAYI BEN ALAYIM İLK BENDEN OLSUN UĞUR GETİRİRİM İNŞALLAH... :amin:
:opucuk: :icon_thumright:
kevsercim 25.7.2012 çarşamya almıştımya okudum hatta ayatel kürsü ve fatihayı da ekledim Rabbım geriye çevirmez inşallah :amin:

zeynoş

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Temmuz , 2012, 11:32:31
kızlar merhaba,

S.A CANIM HOŞGELDİN? MERYEM SURESİ LİSTEDEKİ KİŞİLERİN ADINA SIRAYLA OKUNUYOR .ŞU AN SIRADAKİ NESLİHAN ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUNUYOR ONA BUGÜN BAŞLANDI İLKİNİ BEN OKUDUM.. KURANI KERİM BİLİYORSAN HERHANGİ BİR GÜNÜDE SEN OKUYABİLİRSİN ONUN ADINA ..

valla çok sevinirim canım Allah razı olsun peki nasıl yapıyoruz başkasının adınamı okuyoruz cnm yani benim adıma bana başkası bende başkasının adınamı okuyorum nasıl oluyor canm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Temmuz , 2012, 11:32:31
kızlar merhaba,

S.A CANIM HOŞGELDİN? MERYEM SURESİ LİSTEDEKİ KİŞİLERİN ADINA SIRAYLA OKUNUYOR .ŞU AN SIRADAKİ NESLİHAN ARKADAŞIMIZ İÇİN OKUNUYOR ONA BUGÜN BAŞLANDI İLKİNİ BEN OKUDUM.. KURANI KERİM BİLİYORSAN HERHANGİ BİR GÜNÜDE SEN OKUYABİLİRSİN ONUN ADINA ..

:icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: zeynoş - 25 Temmuz , 2012, 11:51:17
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 10:34:43
Alıntı yapılan: zeynoş - 24 Temmuz , 2012, 09:35:03
KEVSERCİM 25.7.2012 YANİ ÇARŞAMBAYI BEN ALAYIM İLK BENDEN OLSUN UĞUR GETİRİRİM İNŞALLAH... :amin:
:opucuk: :icon_thumright:
kevsercim 25.7.2012 çarşamya almıştımya okudum hatta ayatel kürsü ve fatihayı da ekledim Rabbım geriye çevirmez inşallah :amin:
:amin: :amin: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

mehtap0753
canım senide ekledim listeye

mehtap0753

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 12:10:59
mehtap0753

Allah razı olsun cnm şimdi bugün kim okuyor yani ben bugün okuyacağım değilmi kimin adına okuyacağım hergün okuyacağız değilmi kusura bakma oruç başıma vurdu galiba:)bugün kafam basmıyo çok soru sordum

mehtap0753

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 25 Temmuz , 2012, 13:04:25
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Temmuz , 2012, 12:10:59
mehtap0753

Allah razı olsun cnm şimdi bugün kim okuyor yani ben bugün okuyacağım değilmi kimin adına okuyacağım hergün okuyacağız değilmi kusura bakma oruç başıma vurdu galiba:)bugün kafam basmıyo çok soru sordum

şimdi ben hangi gün okuyum kimin adına okuyacağım canım müsaitim istediğin gün okuyabilirim Allahın izniyle

zeynoş

hayırlı sabahlar kızlar nasılsınız? kevsercim bugün ve bundan sonraki günleri alan oldumu mehtap arkadaşımız soruyor okumak için ben sorusunu cevaplayacaktım yanlış bişey yaparım diye birşey sölemedim sen organize ettiğin için..sanırım gün atlanmaması gerekiyor..

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar bugun alan olmadı alan olursa hemen yazıyorum ben bilginiz olsun  ;)

CAN TANEM

Canım ben okuyayım bugün inşallah.... :amin:

CAN TANEM

Bu günü okudum Allah kabul etsin  :amin: