29 Mart , 2024, 04:23:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: esracım - 03 Mayıs , 2012, 10:58:38
mutluluk için 9 mayıs ve 21-22-23-24 mayısı alabilirim canım.
canım 9mayıs dolu ama diğerlerini yazayım tatlım  :opucuk: :icon_thumright:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

mutluluk

kevsercim gördüm çok heyecanlandım ya.inan çok mutlu oldum sanki en büyük hediyeyi bana verdiniz inan çok mutlu oldum. :hello2:  :hello2: :hello2: allahım hepinizden razı olsun.sizi seviyorummm :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers:

mutluluk

canım ben adetimden emin olam tekrar alıp okuyacam .faceden esraya haber alışverişi yaparım ben :opucuk:

esracım

saadet bugün okumuş.haber vereyim dedim canım.

insu

canım benim bende zeynepsude ( emine ) için 14 Mayıs alabilirim canım Allah nasib ederse bu akşam okurum :amin:
Herşeyin hayırlısı...

selocan

Arkadaslar bana yardımlarınız için coook teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun

ayse_etiskenece

arkadaşalr bişey soracam diyelim 11 mayısta bir tane meryem suresi okuyacam ya illa o gün mü okunacak önceden de okuyabiliyormuyuz...ben o gün aldıysam illa o gün okuncak diye düşünmüştümdeeeeeeeeeeee :muzz: :muzz: :muzz:

zeynep0655

bende okumak istiyorum benide listeye yazarmısınız hepsine

mutluluk

Alıntı yapılan: selocan - 04 Mayıs , 2012, 14:42:57
Arkadaslar bana yardımlarınız için coook teşekkür ederim Allah hepinizden razı olsun

hayrını en kısa zamanda görürseün inş arkadaşım. :amin: :amin: :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: ayse_etiskenece - 04 Mayıs , 2012, 23:46:53
arkadaşalr bişey soracam diyelim 11 mayısta bir tane meryem suresi okuyacam ya illa o gün mü okunacak önceden de okuyabiliyormuyuz...ben o gün aldıysam illa o gün okuncak diye düşünmüştümdeeeeeeeeeeee :muzz: :muzz: :muzz:

evet canım ogün almışsan o gün okuycan bir gün önce yada sonra okunmaz.ben öyle biliyorum.yoksa yeni baştan başlamak zorunda kalırız.

mutluluk

insu

bende dün akşam okudum  :icon_thumright: Allah kabul etsin  :amin: evde net olmadığı için haber veremiyorum ama okundu olarak yazarsın canım  :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

mutluluk

canım ya ksr bkm ben anlamadım.dün akşam senmi okudun dün zeynep için ben okudum. :icon_scratch:

insu

zeynepsude için okudum canım 14 mayıs sende mi aynı gün için okudun :icon_scratch:
Herşeyin hayırlısı...