Meryem Suresi'ne Yardım Eder misiniz?

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 18 Nisan , 2011, 07:46:53

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

18 Nisan , 2011, 07:46:53 Son düzenlenme: 29 Aralık , 2011, 14:16:46 g10ca
ARKADASLAR DÜN BİRAZ SAYFADA TARTISMA CIKMIŞTI YENİ BASLIK ACMAK İSTEDİM MERYEM SURESİNİ 41 GÜN HİÇ ARA VERMEDEN İNŞ HEPİNİZİNKİNİ BİTİRECEĞİZ  :amin: RABBİMDE İNŞALLAH KABUL ETCEKTİR  :amin: BEN DUAYLA HAMİLE KALDIĞIMA İNANIYORUM MERYEM SURESİ BİTTİĞİ AY HAMİLE HABERİ ALDIM  İNŞ DARISI TUM İSTEYENLERE HEP DUA EDİYORUM SİZEDE ARKADASLAR  :amin: 

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yasmin24

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

__nil__

merhaba kevsercim ben bugün evde olmayacağım siteye giremem ama mutlaka okuyacağım..akşama giripsöylemeye çalışırım ama olaki söyleyemezsem sen mutlaka okundu diye,işaretle canım..mutlaka okurum ben bugün

ORNA

günaydın kızlar kevser benim hastalıgım bitti benide yazrmısın cnm okurum istediğiniz tarihte:....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: __nil__ - 18 Nisan , 2011, 11:35:12
merhaba kevsercim ben bugün evde olmayacağım siteye giremem ama mutlaka okuyacağım..akşama giripsöylemeye çalışırım ama olaki söyleyemezsem sen mutlaka okundu diye,işaretle canım..mutlaka okurum ben bugün
:opucuk: :opucuk: :icon_thumright: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ORNA - 18 Nisan , 2011, 11:42:20
günaydın kızlar kevser benim hastalıgım bitti benide yazrmısın cnm okurum istediğiniz tarihte:....
CANIM BENİM FARKETMEZ SEN HANGİ TARİHİ İSTERSEN AL BENDE YAZAYIM NASIL MÜSAİD OLUSAN

Ya-semin

kevser canım beni de mavibeyaz için  23.05 ve 24.05 e yazar mısın?
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

18 Nisan , 2011, 18:42:52 #10 Son düzenlenme: 18 Nisan , 2011, 19:06:44 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
KIZLAR SİZE BİŞEY SORCAM 1GÜN ÖNCEDEN SİZE HATIRLATMAMDAN RAHATSIZ OLAN VARMI ARKADASLAR EGERKİ VARSA HATIRLATMAM O KİŞİYE BİDAHA CANLARIM HATIRLATMAMIN SEBEBİ BU DUA 1GÜN OKUNMAZSA OKADAR BOSA OKUNMUS OLUYO İNSANIZ HEPİMİZ UNUTABİLİRİZ DİYE 1GÜN ÖNCEDE HATIRLATIYORUM SİZE  :icon_thumright: KIZLAR TABİKİ HEPİMİZ SORUMLULUKLARIMIZI BİLİRİZ AMA DEDİĞİM GİBİ İNSANIZ UNUTADABİLİRİZ  :icon_thumright:

xxcansuxx

AY CANIM YA SORMA BENİM MİSAFİRLERİM VARDI GİTTİLER SİTEYİ AÇARKEN AAAAAA BEN BUGÜN MÜ OKUYACAKTIM UNUTTUM DİYE ATEŞ BASTIYDI... BÖYLE HATIRLATTIĞINI BİLMİYORDUM RAHATLADIM... BENCE İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN  :icon_thumright: YARIN BAŞLIYORUM MAVİBEYAZ İÇİN AKŞAM EN GEÇ 10 GİBİ OKUDUM DİYE YAZARIM
ALLAH KABUL ETSİN :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Nisan , 2011, 19:09:11
AY CANIM YA SORMA BENİM MİSAFİRLERİM VARDI GİTTİLER SİTEYİ AÇARKEN AAAAAA BEN BUGÜN MÜ OKUYACAKTIM UNUTTUM DİYE ATEŞ BASTIYDI... BÖYLE HATIRLATTIĞINI BİLMİYORDUM RAHATLADIM... BENCE İYİ DÜŞÜNMÜŞSÜN  :icon_thumright: YARIN BAŞLIYORUM MAVİBEYAZ İÇİN AKŞAM EN GEÇ 10 GİBİ OKUDUM DİYE YAZARIM
ALLAH KABUL ETSİN :amin:
:opucuk: TAMAM CANIM  :opucuk:

xxcansuxx

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ