♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ ( ayten ) nice yaşlara

Başlatan βαlκιz, 16 Nisan , 2011, 02:32:14

« önceki - sonraki »

oslemturgay

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

aytencim doğum günün kutlu olsun   :flowers: :flowers: :flowers:
seneye bebişinle kutla inşallah  :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

AککORTįє

Nezo

Canım Benim Doğum Günün Kutlu Olsun Nice Mutlu Yıllara  :flowers:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

nice mutlu yıllara tatlışım oğlunla eşinle sevdiklerinlee.şarkın da süprr  :muzz: :muzz: :muzz: iyiki doğmuşunnnn aytennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Demet_dk

AYTENCİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM :flowers:

İYİKİ DOĞDUN İYİKİ SENİ TANIMIŞIM  :love9:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

♥ღвüşяαღ♥

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

AYTENİM,CANIMM DÜNÜRÜM NİCE MUTLU YAŞLARA EŞİNLE VE OĞUZUNLA,RABBİM KALBİNDEKİ TÜM GÜZELLİKLERİ SANA BAĞIŞLASIN TATLIM...
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

banu_fth

Kalbi gibi yüzü güzel arkadaşımmmm..
Oğluşunla , eşinle ve gelicek yeni meleğinizle , uzun mutlu huzurlu yıllar dilerim sizeee.. Allaha emanet olun ..  :flowers: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:
mutlu yıllar  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Aytii

kizlar çok sagolun tsk ederim hepinize tek tek  :opucuk: mesajlariniz moral oldu bana bu günde yine herzamanki gibi berbat bir dogum günü geçiriyorum

bende iyiki sizi tanimisim iyiki varsiniz gerçekten  :love9: seviyorum sizi  :love7:

°o.O євяυ O.o°

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

Shadowqueen

Aytencim doğum günün kutlu olsun, yeni yaşlarında sevdiklerinle mutlu sağlıklı uzun ömürler dilerim  :opucuk: :opucuk:

Aytii